polina gagarina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „polina gagarina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „polina gagarina“.

Polina Gagarina krito gerbėjų akyse: pasirinko pinigus ir tylą

Polina Gagarina anksčiau buvo laikoma labai talentinga dainininke, kuri turėjo armiją gerbėjų, tačiau ši šlovė nuo jos nusigręžė, kai Rusija pradėjo plataus masto invaziją į Ukrainą.  Užsienio žiniasklaida atskleidė, kaip Polina Gagarina iš ukrainiečių numylėtinės virto putiniste, skelbė unian.ua. „Mes su ja draugavome, ji atvyko pas mane į Kyiv. Į dainos „The Dangus yra tarp mūsų“ pristatymą, kurią padarėme kartu su Davydu Kalandadze.
2022-08-09

Putino režimą palaikanti Polina Gagarina sulaukė sekėjų pykčio: kada koncertas Bučoje?

Rusijos dainininkė Polina Gagarina labai aiškiai parodė, kurioje pusėje ji yra. Moteris išreiškė palaikymą kruvinam Putino režimui, dalyvaudama koncerte Maskvoje, surengtame Krymo aneksijos metinių proga. Nuo tada P. Gagarina sulaukia nuolatinės kritikos – kol Ukrainoje miršta rusų žudomi žmonės, ji ir toliau ramiai gyvena ir nemato reikalo pasmerkti Putino veiksmų.  Neseniai dainininkė savo „Instagram“ paskyroje surengė tiesioginę transliaciją.
2022-04-09

Garsi Ukrainos dainininkė Gagarinai rėžė nesikuklindama: „Ilsėkis ramybėje“

Ukrainiečių dainininkė Olia Poliakova interviu metu laidai „Zirkovyj Šliach“ atskleidė, ką mano apie Poliną Gagariną po jos pasirodymo skandalingame koncerte Maskvoje. Vladimiro Putinui palankumą demonstruojančios žvaigždės neseniai pasirodė dideliame koncerte Maskvoje, skirtame Krymo okupacijai ir invazijai į Ukrainą paminėti. Tarp pasirodžiusių atlikėjų buvo ir Polina Gagarina.
2022-03-30

Atvirai: Rusijos žurnalistas apie Donato Montvydo silpnybes ir Rusijos politinius žaidimus „Eurovizijoje“

„Mano įsitikinimu, daug šansų turi Austrijos atlikėja Zoe, ukrainiečiai, baltarusiai, švedai, žinoma, Rusija“, - portalui tv3.lt sakė „Eurovizijos“ konkurse dirbantis Rusijos muzikos naujienų portalo MuzzNews.com korespondentas Michailas Kesarevas. „Tačiau, jeigu reikėtų įvardinti vieną favoritą, kuris gali laimėti konkursą, būtų sunku. Šiuo metu esu šiek tiek sutrikęs“, - traukė pečiais Rusijos žurnalistas, neįvardinęs Lietuvos atstovo Donny Montell pasirodymo tarp favoritų.
2016-05-12

„Eurovizijos“ žvaigždė Polina Gagarina Lietuvoje – atlikėja negaili komplimentų Vilniui

Žavingoji rusų atlikėja Polina Gagarina (29) jau atvyko į Lietuvą. Dainų konkurso „Eurovizija“ žvaigždė jau netrukus turės koncertą sostinėje. Savo socialiniame tinkle „Instagram“ garsi dainininkė pasidalino pavasariška asmenuke: „Labas, Vilniau! Čia esu pirmą kartą. Koks grožis!“, – fotografiją trumpai komandavo P. Gagarina. Moteris geriausiai žinoma iš praėjusių metų „Eurovizijos“. Tąkart dalyvė tik per plauką negavo pirmosios vietos – liko antra.
2016-04-09

Sąmokslo teorija: sprendimą Rusijai neskirti balų „Eurovizijoje“ priėmė Dalia Grybauskaitė?

Rusijos tinklalapyje „Komsomolskaja pravda“ politinių aktualijų skiltyje straipsnis intriguojančiu pavadinimu: „Lietuvai už „Euroviziją“ – du balai“. Straipsnio autorius aršiai kritikuoja Lietuvą už tai, kad mūsų šalies nacionalinė komisija Polinos Gagarinos dainai skyrė 20-ąją vietą ir kartu su San Marinu nedavė rusaitei nė vieno balo.
2015-05-26

Perkurtas taikusis Polinos Gagarinos vaizdo klipas – širdį veria skausmingi vaizdai iš Ukrainos

Nors Eurovizija turėtų suvienyti, po šiųmetinio konkurso kai kurių pasaulio šalių santykiai dar ir kaip pašlijo. Štai Rusijos atstovės pralaimėjimu vieni yra patenkinti, kiti – ne, o dar kiti – dėl to linkę kaltinti ne ką kitą, o Lietuvą. Mat mūsų šalies televizijos žiūrovai už Poliną Gagariną balsavo ir skyrė jai net 3-čią vietą, o štai komisija Rusijos atstovei skyrė 20-ąją vietą.
2015-05-25

Rusijos atstovė Polina Gagarina apie „Euroviziją“: tai yra tarsi skrydis į mėnulį – baisu, bet įdomu!

Pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje sublizgėjusi Rusijos atstovė Polina Gagarina tikina nemananti, kad šio konkurso rezultatams įtaką daro politika. „Apie tai daugiausiai kalba žurnalistai, – tv3.lt teigė atlikėja. – Palaikymo tikiuosi iš žmonių, kuriems yra artima žodžio „meilė“ reikšmė“. - Ką jums reiškia „Eurovizijos“ konkursas? – paklausiau atlikėjos. - Visų pirma, tai yra didelė atsakomybė.
2015-05-22

P. Vanagas debiutuos unikaliame šokių projekte „Bolero“

Pirmasis Baltijos kanalas pristato unikalų šokių projektą „Bolero“, kuris praplės tradicinį choreografijos supratimą. Garsiausių Rusijos teatrų prima-balerinos ir solistės taps neįprasto šokių teatro, kuriame nėra griežtų normų, bet yra kūrybinė laisvė, dalyvėmis. Kiekvieną šeštadienio vakarą 21:45 šiuolaikinio baleto žvaigždės žengs į sceną kartu su dailiojo čiuožimo olimpiniais čempionais ir vien kūno kalba stengsis perteikti šokių atmosferą ir emocijas.
2011-11-04

Projekte „Operos fantomas“ nugalėjo F. Kirkorovas ir S. Lazarevas

Finalinėje Pirmojo Baltijos kanalo projekto „Operos fantomas“ laidoje paskelbti balsavimų rezultatai. Susumavus komisijos vertinimus neabejotinu projekto lyderiu tapo Filipas Kirkorovas. O žiūrovai, viso projekto metu balsavę už jiems labiausiai patikusį atlikėją nusprendė, kad šio titulo labiausiai yra vertas Sergejus Lazarevas. Pradėdami naują PBK sezoną aštuoni populiarūs dainininkai metė iššūkį operos scenai.
2011-11-02
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų