Atskleistos detalės apie Bieberio ir jo žmonos santykius: iki vestuvių laikėsi celibato

Bene labiausiai aptarinėta sutuoktinių pora – Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin atskleidė savo sėkmingų santykių paslaptį – celibatas iki pat vestuvių.

Visgi, jau spėjo pasigirsti ir kalbų, kodėl pora slapta susituokė vos po 12 savaičių draugystės. Internautai leipsta juokais, esą jei draugaujant jokio sekso, o jis – tik po vestuvių, vargšas Justinas neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik vesti.

J.Bieberis interviu kalbėjo, kad turėjo tam tikrų problemų su potraukiu seksui, tačiau jo religiniai įsitikinimai paskatino jį susilaikyti ir šiek tiek labiau save atsidėti Dievui.

„Manau, seksas gali sukelti daug skausmo. Kartais žmonės užsiima seksu tiesiog dėl to, kad nesijaučia gerai, kad kažko jiems trūksta. Jiems trūksta savivertės. Ir vyrai, ir moterys taip daro. Norėjau iš naujo save paskirti Dievui tokiu būdu, kadangi manau, kad tai man pačiam padėjo labiau suprasti savo vidų. Ir tvirtai tikiu, kad tokį mūsų su Hailey sprendimą Dievas tikrai palaimino. Juk už gerą elgesį esi apdovanotas“, - pirmame bendramo poros interviu žirnalui kalbėjo Justinas Bieberis.

Pora pirmą kartą susitiko dar 2009-aisiais „Today Show“ laidoje, tačiau draugystė neužsimezgė iki tol, kol prieš kelerius metus susitiko vienoje Manhattano bažnyčių.

Hailey Baldwin pasakojo, kad tas susitikimas buvo gerokai įsimintinesnis, kadangi abu buvo labiau subrendę, nebe vaikai. Nuo tada jiedu tapo neišskiriamais bičiuliais.

 


Rašyti komentarą...
h
hdh
2021-04-03 18:35:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai iskruso jam smegenis su tuo celibatu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų