Bieberio žmona prabilo apie santuokos pradžią: norėjo tik slėptis

Dainininkas Justinas Bieberis ir manekenė Hailey Baldwin žiedus sumainė dar 2018 metais, tačiau prieš tai jų santykiams netrūko išbandymų – jie ne kartą draugavo ir skyrėsi, o ką dar kalbėti apie tai, kad daugelis atlikėjo gerbėjų sunkiai priėmė faktą, jog jis – nebe su Selena Gomez.

3

Manekenė H. Baldwin netrukus itin išpopuliarėjo visame pasaulyje, nes tapo J. Bieber žmona.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Hailey ir Justin Bieber

Pati moteris pasakojo, jog santuokos pradžioje kentėjo nuo internautų, kurie nežadėjo palikti jos ramybėje. Moterį tiesiogine žodžio prasme atakavo įvairiausiomis žinutėmis.

Hailey Bieber prisipažino ištekėjusi „beprotiškai jauna“ ir atviravo, kad ją terorizuoja internetiniai troliai.

„Mūsų santuokos pradžioje norėjau tik pasislėpti“, – sakė ji.

Ji nebuvo pratusi prie tokio didelio žmonių dėmesio. Pasak jos, ji norėjo likti anonimiška. Mergina internete net buvo išjungusi komentarų skiltį, kad žmonės nerašytų jai.

„Psichologo pagalba, man pavyko atsitiesti, aš daug kalbėjau apie tai su terapeutu ir nuosekliai atlieku terapiją“, – atskleidė mergina.

Prieš kelis mėnesius Hailey buvo prabilusi ir apie kitą savo ir Justino santykių pusę. Prieš kelis mėnesius H. Baldwin ir J. Bieberis pradėjo transliacijas per „Facebook“, pavadinimu „Live with The Biebers“. Jos metu pora atsakinėjo į gerbėjų klausimus. Vienas jų paklausė, koks jausmas, kai žmonės nuolat jaučiasi turintys teisę komentuoti jūsų santykius?

„Man buvo be galo sunku dėl to, ką žmonės sako, o dėl nuolatinių jų palyginimų aš jaučiausi menkesnė moteris“, – pridėjo ji.

Ir nors iš to suprasti, jog ji kalba būtent apie garsiausią J. Bieberio buvusią mylimąją yra sunku, H. Baldwin savo žodžius vėliau patikslino: „Sunku, kai žmonės turi itin aistringus gerbėjus, kurie nori išreikšti savo nuomonę, o dažnu atveju – tai vaikai ar jaunimas, kurie niekuomet nesupras santykių realybės, nes yra be galo jauni ir dar nėra to patyrę.“

REKLAMA

Taip pat transliacijos metu gražuolė užsiminė apie tai, kad nuolat stengiasi kovoti su įvairiais komentarais sau primindama, kad kiti žmonės nežino jos ir Justino santykių realybės. Anot jos, dažniausiai labiausiai kritikuojantys žmonės patys išgyvena ne pačias lengviausias akimirkas, todėl išsilieja ant kitų.

Šiuo metu viena garsiausių pasaulio manekenių pripažino vengianti skaityti komentarus po tekstais apie ją ir Justiną. „Realybė yra tokia, kad mes kiekvieną rytą vienas šalia kito nubundame laimingi. Visi tie, kurie musu nekenčia, nuolat stengiatės, tačiau iš tiesų mes esame ramūs“, – atšovė gražuolė.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2021-03-19 19:43:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pati Hailey internete įžeidinėja kitas..
Atsakyti
0

M
Modelis
2021-03-25 17:28:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Modelis* manekenai tai plastiko gaminys
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų