Gomez pagaliau rado naują vaikiną? Jis – tokia pat garsenybė, kaip ir „eks“ Bieberis

Išgyvenusi sunkų laikotarpį, dainininkė Selena Gomez, panašu, ir vėl turi daugybę priežasčių šypsotis. Ne vienerius metus Selena buvo siejama su savo buvusiu vaikinu Justinu Bieberiu, kuris rado laimę kitos moters – manekenės Hailey Baldwin – glėbyje, tačiau dabar pasklido gandai, kad atlikėja šiltus jausmus ėmė puoselėti kitam vyrui.

Tiesa, jis – taip pat įžymybė.

Praėję metai S. Gomez buvo išties ypatingi. Ji ne tik išleido naują albumą, savo grožio liniją ir ėmė vesti kulinarijos šou, bet ir galimai rado meilę. Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, tai – NBA žvaigždė Jimmy Butleris.

Kaip teigė artimi Selenos šaltiniai, moteris nelaiko jo savo vaikinu, tačiau jiedu jau buvo keliuose pasimatymuose ir ji galvoja, kad jis – išties šaunus vaikinas.

„Jie susitiko kelis kartus, kol Selena buvo Niujorke. Jimmy pakvietė ją pavakarieniauti ir jiedu puikiai praleido laiką. Viskas labai įprasta, jai įdomu, kur tai nuves, tačiau įsipareigoti taip pat nėra pasiryžusi“, – teigė šaltiniai.

Artimi atlikėjos draugai dar pridėjo, kad nepaisant to, jog vis dar laiko save vieniša, S. Gomez jau kurį laiką yra kur kad atviresnė, mielai eina į pasimatymus. 

Tiesa, moterį dar stabdo tai, kad ji pandemijos metu ypatingai rimtai žvelgia į savo sveikatos būklę. „Selena itin atsakingai žiūri į savo sveikatą, beveik nepaliko šio karantino burbulo. Taip pat ji itin daug dirbo iš namų prie naujos savo grožio linijos ir didžiuojasi, kad pavyko ją paviešinti per pandemiją. Ji mėgavosi gaminimu namie ir pasimatydavo tik su keliais draugais bei šeimos nariais“, – sakė šaltiniai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kai pasklido kalbos apie tai, kad J. Bieberis ir H. Baldwin ne tik susitikinėja, bet ir susižadėjo, S. Gomez netrukus atsigulė į reabilitacijos ligoninę dėl išsekimo, nustojo naudoti „Instagram“ (nepaisant to, kad buvo labiausiai pasaulyje sekamas žmogus) ir kuriam laikui apskritai dingo iš viešumos.

REKLAMA

Dabar, galiausiai, žurnalui „Interview“ ji kiek atsivėrė apie šį nelengvą, bet jau praėjusį laikotarpį.

Intervuotojos, humoristės Amy Schumer paklausta, kodėl ir vėl grįžo į „Instagram“, Selena buvo atvira: „Niekuomet nenorėjau būti geltonojoje spaudoje, todėl kai supratau, kad reikalai krypsta į tą pusę, viskas tapo nebekontroliuojama. Turėjau pradėti kalbėti pati, nes žmonės nebandė suprasti mano perspektyvos, o tai mane žudė. Aš tokia jauna, ir dar keisiuosi, todėl niekas neturi teisės pasakoti, kaip man sekasi gyventi.“

Taip pat ji pripažino, kad dainos „Lose You to Love Me“ žodžiai buvo parašyti po skyrybų su Justinu ir laiko, praleisto ligoninėje. „Dainoje sakiau, kad iš esmės turėjau pasiekti dugną, jog suprasčiau, kad ant mano veido užmestas didžiulis šydas“, – atviravo ji.

Amy vėliau pridėjo, kad, anot jos, ji ir kiti Selenos gerbėjai yra kiek sunerimę dėl atlikėjos. „Aš išgyvenau keletą tikrai sunkų dalykų, tačiau dėl jų, nepaisant to, patiko jie man ar ne, toks buvo mano gyvenimas. Tai buvo baisu, nes aš nenorėjau, kad tai paveiktų man karjerą“, – atviravo ji.

„Kontrolė dingo dar tada, kai buvau labai jauna. Manau, kad tai žmonės parodė, kad tam tikrais momentais aš esu silpna, turiu bėdų“, – sakė ji omenyje turėdama ir savo nepavykusius santykius su Justinu bei The Weeknd, kuris netrukus po jų draugystės taip pat grįžo pas buvusią merginą, Bellą Hadid.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų