Rihannos širdis ir vėl užimta: su šiuo reperiu buvo poruojama ne vienerius metus

Dainininkės Rihannos meilės gyvenimas visais laikais itin domino jos gerbėjus. Ne kartą sklido gandai apie tai, kad reperis Drake’as dėl jos pametęs galvą, o štai pati Rihanna garsėdavo pasisakymais apie tai, kad vyras jai išvis nereikalingas.

4

Vis dėlto panašu, kad neseniai moteris surado antrąją pusę.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rihannos širdis ir vėl užimta: su šiuo reperiu buvo poruojama ne vienerius metus

Tiesa, su juo gražuolė poruojama jau ne pirmąkart. Dar 2020 metų pradžioje internete pasklido žinia apie tai, jog Rihanna neva susitikinėja su reperiu A$AP Rocky. Tąkart pasirodė nuotraukos, kuriose jiedu abu leidžia laiką vieno koncerto užkulisiuose. 

Netrukus „The Sun“ pasirodė artimo jų šaltinio komentaras apie tai, kad Rihanna ir A$AP Rocky „mėgaujasi vienas kito kompanija ir nieko neskubina, nes viskas dar labai šviežia“.

Tuo metu Rihanna buvo ką tik išsiskyrusi su savo vaikinu, milijardieriumi Hassanu Jameel, su kuriuo praleido 3 metus, tad moteris tikėjosi, kad su A$AP Rocky viskas klosis paprastai ir sklandžiai. Vis dėlto panašu, kad pora išties į savo santykius ėmė žvelgti rimčiau.

Žinią apie tai, kad jiedu – pora, ir vėl „People“ patvirtino artimas jų šaltinis. Teigiama, kad pora kartu su draugais buvo pastebėti leidžiantys laiką Niujorke. 

Įdomu tai, kad prieš pradėdami susitikinėti, jiedu ne vienerius metus buvo draugais – jis netgi buvo tapęs jos prekinio ženklo „Fenty“ veidu. O 2013 metais jiedu kartu filmavosi viename vaizdo klipe – tuo metu jie buvo pastebėti besibučiuojantys ir už kamerų. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie Rihannos ir milijarieriaus santykius taip pat daug buvo nežinoma, mat atlikėja mėgsta visa tai laikyti itin privačiai. Apie Rihannos ir milijardieriaus skyrybų priežastį nėra nė vieno gando – pora sugebėjo viską pasilaikyti sau.

Būtent tokie apsaugoti nuo viešumos buvo visi jų santykiai – dainininkė apie savo jausmus turtuoliui kalbėdavo itin retai. Kiek anksčiau paklausta, ar yra įsimylėjusi, ji šį faktą patvirtino, vis dėlto kai tema pasisuko apie vedybas ar sužadėtuvės, moteris teigė, kad to daryt kol kas neketina.

REKLAMA

„Tik vienas Dievas težino, kaip bus. Bet mes planuojame, o Dievas juokiasi, ar ne?“ – tąkart sakė Rihanna.

Tiesa, poros šaltiniai yra pridėję, kad Rihanna ir Hassanas turėjo linksmus, pašėlusius, tačiau kartu ir labai rimtus santykius. „Jų asmenybės puikiai dera, jie vienas kitą labai gerai supranta. Jie – labai skirtingi, tačiau kartu jiems tai puikiai tinka“, – pridėjo jie.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų