Kardashian klanui – skausmingas pralaimėjimas: įvertintos net mažiau žinomos garsenybės

Kardashian-Jenner klano pristatyti nebereikia jau seniai. Vieni šios garsios šeimos atstoves dievina ir laiko tikru pavyzdžiu, kiti – nekenčia, vis dėlto abejingų joms rasti būtų sunku.

Ir nors moterys renka rekordinius sekėjų skaičius „Instagram“, o iš savo kosmetikos linijų uždirba milijardu, panašu, kad pasaulis nežiūri į jas kaip į itin įtakingas.

Visai neseniai žurnalas „Forbes“ paskelbė galingiausių pasaulio moterų sąrašą, ir nors į jį papuolė ir nemažai pramogų pasaulio veikėjų, Kardashian-Jenner klano čia matyti nebuvo.

Tuo patikėti gana sunku, mat Kim Kardashian ne tik turi 192 mln. sekėjų „Instagram“, bet taip pat turi ir didžiulę grožio ir drabužių imperiją. Jos sesuo Kylie vyresnėlę netgi pralenkia su savo sekėjų „Instagram“ skaičiumi, o prieš karantiną, praėjusių metų sausį, netgi sugebėjo parduoti 51 proc. savo „Kylie Cosmetics“ grožio linijai „Coty“, ir iš to uždirbi 1,2 mlrd. dolerių.

Aukščiausiai minėtame „Forbes“ sąraše esanti pramogų pasaulio atstovė – Oprah Winfrey, kuriai atiteko 20-oji vieta. Rihanna gavo 69-ąją vietą, Beyonce atiteko 73-ioji vieta. Dainininkė Taylor Swift minėtame sąraše yra 82-oji, o aktorė Reese Witherspoon – 92-oji.

Pirmoji vieta „Forbes“ sąraše atiteko Vokietijos kanclerei Angelai Merkel.

Nepaisant to, Kardashian-Jenner klanas ir toliau linksmina daugybę socialinių tinklų vartotojų. Paskutinis jų įrašas internetą apskriejo it virusas.

Tie, kas ištikimai seka Kardashian-Jenner klaną, puikiai žino, kad šeima mėgsta pokštus, ir krečia juos ne tik vieni kitiems, bet ir garsiems draugams. Visai neseniai šeimos moterys ir vėl drauge išvyko atostogauti, ir nors tai įsiutino daugybę internautų dėl to, kad, neva, moterys ir vėl pandemijos metu elgiasi neatsakingai, visos jos sugebėjo kiek sušvelninti savo gerbėjų širdis pasidalindamos išties kvatoti priverčiančiu vaizdo įrašu.

Jame gražuolės matomos itin rimtais veidais, negana to – išsirikiavusios visos. Šitaip grėsmingai atrodydamos jos nuotoliniu būdu nusprendė per vaizdo skambutį paskambinti daugybei garsių žmonių, tarp kurių – ir Justinas Bieberis, Hailey Baldwin, Tristanas Thompsonas, Travisas Scottas bei daugelis kitų.

REKLAMA

Garsenybių reakcija, pamačiusių grėsmingai nusiteikusias Kardashian moterys, yra tiesiog neįkainojama, mat daugelis jų galvojo, kad pateko į rimtą bėdą. Manekenė Hailey iš išgąsčio net nustojo kramtyti valgytas salotas, T. Scotas išsigandęs iškart užrėkė „iki!“, o dar kiti negalėjo sulaikyti juoko.

Vaizdo įrašą pamatysite apačioje:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų