Paprasčiausia karališkoji pora: į vakarėlį pakvietimą jie gauna pirmi, o karalienė su jais artimesnė, nei su Williamu ir Kate

Visai neseniai karališkąją šeimą aplankė džiugi žinia – ją netrukus papildys dar vienas kūdikis. Zara Tindall ir Mike’as Tindallas susilauks trečiojo vaikelio, o karalienei Elizabeth II-ajai kūdikis taps 9-uoju proanūkiu.

4

Tačiau ką mes iš tiesų žinome apie šią karališkąją porą?

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paprasčiausia karališkoji pora: į vakarėlį pakvietimą jie gauna pirmi, o karalienė su jais artimesnė, nei su Williamu ir Kate

Zara ir Mike’as yra tituliuojami labiausiai žemiškais karališkosios šeimos nariais, o ir apie trečiąjį žmonos nėštumą Mike’as atskleidė be galo papratai – tiesiog vienos tinklalaidės apie regbį metu. 

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, du vaikelius auginanti pora iki šiol geba įrodyti, kad noras flirtuoti su vienas kitu nemiršta iškart, kai susilauki atžalų.

„Mike’as ir Zara – tikra komanda, stipri šeima, kuri vis dar yra įsimylėjusi. Jie laikosi už rankų viešumoje ir yra geriausia kompanija, prie kurios galima būti“, – sakė artimas poros šaltinis. 

„Jie mėgsta šeštadienius praleisti vietiniame bare žinodami, kad jų dvi laimingos dukterys yra su močiute princese Anne, ir klausosi, kaip ji joms skaito istorijas“, – pridėjo šaltinis.

Anot šaltinio, pora gyvena išties paprastai – net ir jų pasimatymai būna tokie, kaip kitų žmonių. 

Pora susipažino 2003 metais per regbio varžybas. Po 7 metų Mike’as galiausiai Zarai pasipiršo. Viskas įvyko visiškai paprastai, jiems besėdint ant sofos prieš Kalėdas. Apie jų piršlybas viešai paskelbta praėjus vos mėnesiui, kai apie sužadėtuves paskelbė ir princas Williamas bei Kate Middleton.

Tiesa, pora išgyveno ne tik gražias ir romantiškas akimirkas. Prieš tai, kai gimė jų antroji dukrelė, Zara patyrė net du persileidimus. 

„Manau, kad kurį laiką reikia išgyventi apie tai nesikalbant, nes tai yra pernelyg tikra. Tačiau kaip ir visur, laikas gydo žaizdas“, – vėlesniuose interviu sakė ji.

Zara ir Mike’as ne kartą įrodė, kad jų meilė egizistuoja ne tik prieš kameras. Jie dažnai net ir slapta užfiksuojami apsikabinę, besibučiuojantys ar vienas kitą bečiupinėjantys. 

REKLAMA

Tiesa, jais žaivisi ne tik Jungtinės Karalystės gyventojai, bet ir pati karališkoji šeima. Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, jie dažniausiai būna pirmieji, kuriuos šeimos nariai pakviečia į vakarėlius.

Teigiama, kad karalienė itin artima su Zara ir Mike’u. Anot karališkosios ekspertės, jie turi artimesnį ryšį, negu kad karalienė tokį turi su Kate ir Williamu. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie trečiąjį žmonos nėštumą Mike’as pranešė tinklalaidėje.  „Man tai buvo gera savaitė – trečiasis Tindall vaikas pakeliui“, – tinklalaidės apie regbį metu atskleidė Mike’as.

„Šįkart norėčiau berniuko, kadangi turime 2 mergaites. Žinoma, mylėsiu vaiką bet kokiu atveju, bet prašau, kad tik tai būtų berniukas“, – tinklalaidėje pridėjo jis.

Vėliau Mike’as dar pajuokavo, kad kadangi su žmona laukiasi vaiko per pandemiją, tikėtina, kad vaikas gaus vardą Covi ar Covina.

Primename, kad šiuo metu karalienė Elizabeth II-oji ir princas Philipas turi jau 8 proanūkius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų