Atskleidė, kiek Middleton išleidžia drabužiams: sumos – įspūdingos

Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton vadinama viena taupiausių karališkosios šeimos narių. Nors 38-erių moteris dažnai dalyvauja oficialiuose renginiuose – pinigų prabangioms suknelėms ir aukštakulniams ji be reikalo nešvaisto. Vis dėlto, net ir šiais – karantino – metais, naujiems drabužiams ir aksesuarams kunigaikštienė išleido kiek mažiau nei 100 tūkstančių svarų sterlingų.

Kaip rašo „Dailymail“, šiais metais drabužiams ji išleido apytikriai 10 tūkstančių svarų serlingų (apie 12 tūkst. eurų) mažiau, nei praėjusiais.

Ekspertų skaičiavimu, 2017 metais ji išleido apie 119 tūkstantančių svarų sterlingų (maždaug 130 tūkst. eurų), vėlesniais metais – vos beveik 69 tūkst. svarų (77 tūkst. eurų), praėjusiais metais – 103 tūkst. (115 tūkst. eurų), o šiais – apie 93 tūkstančius svarų sterlingų (104 tūkst. eurų).

Ir, kaip daugeliui atrodytų netikėta, kunigaikštienė dažnai renkasi drabužius iš visiems įprastų parduotuvių, pavyzdžiui „Zara“. Ji ne kartą vilkėjo šio prekės ženklo sijoną už 30 svarų sterlingų ar suknelę už kelias dešimtis.

Kam kunigaikštienė negaili pinigų – naujiems, kokybiškiems papuošalams. Ekspertų manymu, šių metų brangiausias jos pirkinys – „Asprey Daisy Heritage“ auskarai, kurių kaina siekia apie 17 300 svarų sterlingų (apie 19 400 eurų).

Vis dėlto, dažniausiai Kate renkasi jau ne kartą avėtus batus, ne kartą vilkėtas net ir pačias brangiausias sukneles ir visai nesigėdija su jomis pasirodyti keliuose skirtinguose oficialiuose renginiuose. Tai moteris stengiasi skiepyti ir vaikams. Ne kartą užfiksuota, kad mažieji karališkosios šeimos nariai taip pat rengiasi įprastų parduotuvių vaikiškais drabužiais, kurių kaina – vos nuo keletos svarų sterlingų.


Rašyti komentarą...
ы
2021-01-01 16:08:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
del kazkokiu caraiciu anglu tauta ir kencia
Atsakyti
-1

J
Jūratė
2021-01-02 15:31:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai labai, labai graži,patraukli,simpatiška ir visada geros nuotaikos.
Ir
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų