Atlikėja Juodeikienė – apie antrąjį nėštumą, riziką ir vyro reakciją

Atlikėja Indrė Juodeikienė su sutuoktiniu Egidijumi šiuo metu yra kaip niekad laimingi. Jiedu visai netrukus antrą kartą taps tėvais. Naujienų portalui tv3.lt moteris pasakojo, kad antras nėštumas jai kur kas sunkesnis, tačiau nepaisant to, užplūdusios emocijos – tik džiugios.

18

I. Juodeikienė šią žinią pirmiausiai pranešė socialiniame tinkle.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Indrė Juodeikienė laukia šeimos pagausėjimo

„Karantininis pilvukas! Na, ir va, kur buvau dingus iš socialinių tinklų – auginau pilvuką!

Dėkoju Dievui už tai, kad jau visai netrukus antrą kartą tapsiu mama!

Tarp vaikų bus 1,9 m. skirtumas ir dar visai neįsivaizduoju, kas iš tiesų manęs laukia, kai gimsi Tu! Tik žinau, kad nuo šiol mūsų namuose bus dvigubai linksmiau, dvigubai triukšmingiau, dvigubai chaotiškiau ir dvigubai daugiau meilės!

Labai tavęs laukiam“, – socialiniame tinkle rašė ji.

Naujienų portalui tv3.lt moteris sakė, kad vaikeliui vardo dar nėra išrinkę: „Su pirmuoju vaiku vardą tokiu laiku jau buvome išsirinkę. Na, o dabar yra kitaip. Turbūt, kad naujagimis vardą nori atsinešti pats. Emocijos džiugios. Kitaip ir būti negali, kai esame apdovanoti antrą kartą. Gal kam nors atrodys ir keista, bet mes planavome tokį mažą metų skirtumą tarp vaikų. Tad tikrai esu laiminga, kad Dievo planas sutapo su mūsiškiu.“

Atlikėja neslėpė, kad ši žinia labai nustebino jos mylimąjį. „Vyrui buvo sunku patikėti, kad taip greitai. Atsimenu, kad testas parodė labai blankią antrą juostelę. Sakiau, kad laukiuosi, o jis man sakė, kad čia nieko nėra. Tai sekančią dieną reikėjo kartoti testą, kad įtikinčiau vyrą, o man jau buvo aišku, kad esu nebe viena“, – šyptelėjo ji.

I.  Juodeikienė atviravo, jog šis nėštumas yra kur kas sunkesnis: „Dabar turiu pasirūpinti pirmagimiu ir negaliu tik ilsėtis. Su pirmuoju nėštumu turėjau daugiau galimybių pailsėti. Dabartinis nėštumas yra rizikingesnis, tad save šiuo laikotarpiu vadinu kiaušiniu. Trapus ir lengvai dūžtantis. Saugau save, kad tik viskas būtų gerai. Tai šis – didžiausias sunkumas, kad esu maksimaliai sustabdyta.“

 


Rašyti komentarą...
Z
ZAP
2021-04-21 22:10:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų