Neseniai ketvirtosios atžalos susilaukusi Lavrinovič – apie nėštumą, vaikų reakcijas ir sūnaus vardą

Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai balandžio 12-ąją susilaukė ketvirtosios atžalos. Porai gimė trečias berniukas.  

Tatjana naujienų portalui tv3.lt atviravo, kad nėštumas nebuvo sunkus: „Panašus kaip ir su kitais vaikais. Aišku, natūraliai šiek tiek jaudiniesi dėl vaikelio, bet viskas praėjo gan sklandžiai“, – džiaugėsi T. Lavrinovič.

Moteris juokėsi, esą pirmąsias dienas po gimdymo jautėsi šiek tiek „pritrenkta“: „Dabar jau geriau jaučiuosi, bet pirmomis dienomis buvau taip gerokai apdujusi. Šiek tiek laiko teko praleisti reanimacijoje, kad atsigaučiau, bet dabar jaučiuosi gerai.“

Pora berniuką pavadino krikščionišku vardu – Kristian. Vardas kilęs iš senovės graikų kalbos ir reiškia „Kristaus sekėją, krikščionį“.

Paklausta, kodėl išrinko tokį vardą, Tatjana sakė, kad toks vardas tiesiog tiko: „Buvo keli variantai. Bet tiesiog gimus žiūrėjom į sūnų ir „tas netinka, šitas irgi netinka“. Liko Kristian. Tarptautinis vardas yra gerai, kai daug keliauji, patogiau ištarti. Man atrodo nėra ko čia varžytis, kad nelietuviškas vardas ar dar kažkoks“, – svarstė T. Lavrinovič.

Krepšininko žmona atviravo, kad vyresni vaikai dėl tėvų dėmesio su mažyliu nekonkuruoja: „Nėra taip, kad liūdėtų... tik minutes skaičiuoja, kiek kuris laiko brolį palaikys, ir bučinius susiskaičiuoja kiekvienas, kad po lygiai būtų“, – juokėsi keturių atžalų mama.

Pora apie ketvirtąjį nėštumą pranešė per Kalėdas. Tatjana savo Instagram paskyroje pasidalijo šventiškomis nuotraukomis, kuriose matėsi šeštą mėnesį nėščios moters suapvalėjęs pilvukas.

„Šie metai buvo nepaprastai keisti... Ir daug skausmo liks mūsų širdyse. Bet vis tiek yra kažkas, už ką aš visada būsiu dėkinga išeinantiems metams! Ir tai stebuklas, kurį jau šeštą mėnesį nešioju po širdimi. Rūpinkitės vienas kitu, tikėkite, mylėkite, pasitikėkite ir vertinkite! Linksmų Šv. Kalėdų!!!“ – šventiškame įraše rašė T. Lavrinovič.

Krepšininkas K. Lavrinovičius su žmona Tatjana jau augina tris vaikus – septynerių dukrą Emily, bei vienuolikos ir trylikos metų sūnus Dominyką ir Danielių. Pora susituokė 2006 metų vasarą.

Straipsnio autorė – žurnalistė Laura Blaževičiūtė


Rašyti komentarą...
d
dhdh
2021-04-19 20:58:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinimai!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų