• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šio šeštadienio TV3 žaidimas „galvOK“ bus itin intriguojantis ir toks pat nuožmus. O, kaip sakys laidos vedėjas Andrius Žiurauskas, gali būti, kad šįkart žaidimas bus ir rekordiškai trumpas, nes nė neištarus klausimo pabaigos, jau gali nuskambėti teisingas atsakymas…

6

Šio šeštadienio TV3 žaidimas „galvOK“ bus itin intriguojantis ir toks pat nuožmus. O, kaip sakys laidos vedėjas Andrius Žiurauskas, gali būti, kad šįkart žaidimas bus ir rekordiškai trumpas, nes nė neištarus klausimo pabaigos, jau gali nuskambėti teisingas atsakymas…

REKLAMA

Ir viskas dėl to, jog šįkart kovoje susitiks du puikiai žinomi vyrai, užkietėję galvas sukti verčiančių žaidimų gerbėjai.

Tai – laidos „Auksinis protas“ vedėjai, Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas!

Kapitonas Mantas Katleris į pergalę stengsis vesti jau keturis kartus žaidime dalyvavusį A. Valinską, o Vytautas Mikaitis – A. Tapiną, kuriam ši patirtis bus pirmoji. 

Tiesa, iššūkiai prasidės nė nenuskambėjus pirmajam klausimui.

„Mums reikės save valdyti, nes kitame žaidime mes kapitonais esame patys sau. O čia reikės bandyti sutarti…“ – neslėps A. Valinskas, omenyje turėdamas laidą, kurioje kartu su A. Tapinu užima vedėjų rolę.

REKLAMA
REKLAMA

Šio vakaro žaidimas pažymės ir kitus pirmus kartus – pasirodo, kad vienas prieš kitą šie du žinomi vyrai dar niekuomet nėra kovoję!

REKLAMA

„Vieną kartą buvome sutarę, kad Andrius atvažiuos pas mane į svečius ir kartu su mano vaikais pasidarysime šeštadienio pokerio popietę. Bet aš pamiršau ir išvažiavau į kitus svečius…“ – bepasakodamas juoksis A. Valinskas, o A. Tapinas pridės, kad vis dar laukia antrojo kvietimo.

Tiesa, kaip Arūnas atskleis vėliau, vieną kartą išvysti, kaip nesunkiai A. Tapinas geba išplėšti pergalę, jam jau yra tekę.

„Prieš kokius 25 metus Andrius yra dalyvavęs žaidime „Taip ir Ne“ – tąkart jis netgi laimėjo virtuvės baldų komplektą! Jo amžinąjį atilsį tėtis Laimonas tuo metu buvo televizijos direktorius. Prisimenu, kad po laidos Andrius iš moksleivių rūmų paskambino tėčiui su klausimu, ar negalėtų užsakyti sunkvežimio, kad pavyktų parsivežti prizą… Tai buvo kažkas tokio“, – prisiminimais dalinsis Arūnas, o A. Tapinas patikslins, kad tuo metu jam tebuvo 14 metų.

REKLAMA
REKLAMA

Tą išgirdęs, vėliau žaidime patraukti Andrių per dantį nuspręs ir M. Katleris.

„Andriau, ar tą virtuvės komplektą namuose dar turi? Nes šiandien, panašu, prizų negausi“, – sakys jis, o ar bus teisus, pamatysime laidoje.

Tiesa, tai – ne vienintelis žodinis pasišpilkavimas, kurį tarp priešininkų komandų šį vakarą išvys žiūrovai.

Štai A. Žiurauskui pajuokavus, kad dėl A. Valinsko pastabų žaidime jau yra tekę pakeisti ne vieną klausimus galvojantį redaktorių, apie kolegą pasisakys ir A. Tapinas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kai ateina Valinskas, viskas tikrai labai greitai keičiasi. Ir, žinokite, ne tik čia. Pažiūrėkite, kaip viskas pasikeitė Seime! Kiek žmonių reikėjo pakeisti, kai jis ten atėjo…“ – ironizuos jis. 

Ir nors šio vakaro žaidimo dalyviai žiūrovus stebins savo žiniomis, pasirodys, kad po silpną vietą turi ir jie.

Štai M. Katleris pripažins nieko neišmanantis apie mediciną, o A. Tapinas – apie chemiją. Ir, visgi, gal bandant atsakyti į šiuos klausimus jiems nusišypsos sėkmė?

REKLAMA

Tuo tarpu A. Valinskas vieno klausimo metu atskleis ne visiems žiūrovams žinomą įdomų faktą apie itin nusipelniusį lietuvį.

„Lietuviškas animacinis filmas „Elniaragių kova“, turėjęs netgi lotynišką pavadinimą, buvo vienas pirmųjų animacinių filmų, iš kurių mokėsi ir pats Woltas Disney. Tiesa, iš mūsų animatoriaus genijaus Starevičiaus jis ne tik mokėsi, bet netgi siūlė jam dirbti! „Elniaragių kova“ yra vienas pirmųjų pasaulyje animacinių filmų, kuriame viskas buvo kuriama su tikrais džiovintais vabalais“, – pasakos jis, tačiau ar tai į suktą klausimą padės atsakyti teisingai?

Kokį vaizdą socialiniuose tinkluose pastaruoju metu nuolatos regi A. Tapinas? Kokį triuką anksčiau mokėjo parodyti A. Valinskas? Galiausiai, kuris – A. Valinskas ar A. Tapinas – pergalę išplėš šiame žaidime?

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!

Jakilaitis ES lėšos
Jakilaitis ES lėšos
Vieno pavardė šeimos gėda, o kitas paramėlių įsisavinimo čempionas
Vienas pasidavęs ex politikas simonytes pakalikas, kitas isvis neaisku ka veikia, tik parama renka
Kam įdomu šitas PEDOpartijos pakalikų show??? Nebent tik tokiems pat
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų