Anglijos aukštuomenė išsiruošė į žirgų lenktynes: reginį stebėjo ir žymūs lietuviai

Prestižinės Royal Ascot lenktynės, prasidėjusios Birželio 20 dieną, kaip ir kasmet Jungtinėje Karalystėje subūrė tūkstantines minias.

Royal Ascot dalyvauja brangiausi grynakraujai jojamieji žirgai, tačiau žiūrovai susirenka ne tik pasimėgauti sporto renginiu, bet ir pasigrožėti prabangiais svečių apdarais, primenančiais aukštosios mados šedevrus. Damų dėvimos skrybėlaitės sulaukia nemažiau spaudos dėmesio nei žymieji žirgai, o svečiai bando įspėti ne tik lenktynių laimėtojus, bet ir kokios spalvos apdarais pasipuoš Anglijos karalienė Elizabeth II, kuri lenktynes su šeima stebi kiekvienais metais.

Vis dažniau tarp Karališkųjų Ascot svečių matome ir Lietuvoje gerai pažįstamus veidus. Šiais metais pirmą kartą jose apsilankė stilistė Asta Valentaitė, kuri, dėvėdama Roland Mouret suknelę bei Philip Treacy skrybėlaitę, nė kiek nenusileido užsienio viešnioms.

Kasmet šias lenktynes stebi ir išskirtinių švenčių organizatorė Inga Budrienė, kuriai Royal Ascot jau tapo šeimos tradicija. „Pirmą kartą bilietus į lenktynes padovonojo mūsų vestuvių liudininkai ir renginys mus tiesiog sužavėjo. Visada renkamės lenktynes stebėti per Ladies Day („Ponių dieną”). Lenktynės vyksta kelias dienas, bet būtent ketvirtadienį susirenka įspūdingiausiai pasipuošę svečiai, todėl ši diena įgavo tokį skambų vardą”- įspūdžiais dalinosi Inga.

REKLAMA

Lygiosios Žirgų Lenktynės organizuojamos ir Lietuvoje. Neseniai renovuotame moderniame pasaulinius standartus atitinkančiame Raseinių hipodrome lenktynės rengiamos kiekvienais metais. Taigi kokia publika susirenka į Raseinių hipodromo tribūnas?

„Į renginius žmonės atvyksta pramogauti, atsipalaiduoti, pabūti su šeima, todėl mūsų lenktynėse vyrauja laisvalaikio aprangos stilius, tačiau pastebime, jog žmonės vis labiau puošiasi ir ieško ne tik patogių, bet ir puošnesnių aprangos detalių. Todėl, lygiuodamiesi į pasaulines tendencijas, ir mes organizuojame Ponių dieną, kuri įvyks Rugpjūčio 26 dieną, kur kviečiame svečius pasipuošti skrybėlaitėmis, fetrinėmis siaurabrylėmis (vyriška skrybėlės versija - aut. past.) ir kuo originalesniais galvos apdangalais. Renginio metu organizuosime fotosesiją ir rinksime puošniausią renginio svečią. Tikimės, kad bus labai smagu”- pasakojo Lietuvos Žirgų Lenktynių Asociacijos prezidentė Evelina Kolbasnik.

Kas nespėjo išsiruošti į Karališkąsias Ascot lenktynes vis dar turi šansą pasidžiaugti pasaulyje taip mėgstamu sportu čia pat Lietuvoje, nes lenktynių ciklas Raseiniuose dar tik įpusėjo. Kitos lenktynės įvyks jau Liepos 1-ąją.

Parengė: Austėja Simanavičiūtė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų