Kovo 28 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose lankėsi Lietuvos muzikos legenda Andrius Mamontovas. Andrių lydėjo nemažiau žinomi muzikantai – Arnoldas Lukošius, Eimantas Belickas, Meinardas Brazaitis, Tomas Andrijauskas.   

Muzikos pasaulio garsenybių vizitas prasidėjo trumpu susitikimu su Aviacijos bazės kolektyvu. Kariai svečiams papasakojo apie Aviacijos bazę, atsakė į klausimus, įteikė atminimo dovanėlių su bazės atributika, o atsisveikindami paprašė sukurti dainą apie aviaciją ir lakūnų profesiją. Svečių knygoje Andrius Mamontovas įrašė: „Ačiū lakūnams!!! Laukiam skrydžio į kosmosą. Su pagarba, Andrius Mamontovas“.

Vėliau Andrius su grupės draugais apžiūrėjo šiuo metu oro policijos misijoje Baltijos šalyse dalyvaujančių lenkų karių naikintuvus Mig-29, taip pat Lietuvos karinių oro pajėgų orlaivius, aerodromą.  

Tos pačios dienos vakarą Šiauliuose surengto koncerto metu Andrius prisiminė viešnagę bazėje: „Ten, aviacijoje, yra neblogų vyrukų, tik gaila, kad naikintuvai vienviečiai ir nėra kur pasodinti merginų...“.  
Pranešimą parengė Aviacijos bazės puskarininkis A. Tamošiūnas


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų