Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ukrainą palaikantis aktorius Aleksejus Paninas aštriai reagavo į jam skirtus aktoriaus, serialo „Rezidentai“ žvaigždės Ivano Ochlobystino žodžius, kai vyras Paniną pavadino „įkyriu iškrypėliu“. Savo „Instagram“ tinklaraštyje Aleksejus paskelbė griežtą atsakymą.

Ukrainą palaikantis aktorius Aleksejus Paninas aštriai reagavo į jam skirtus aktoriaus, serialo „Rezidentai“ žvaigždės Ivano Ochlobystino žodžius, kai vyras Paniną pavadino „įkyriu iškrypėliu“. Savo „Instagram“ tinklaraštyje Aleksejus paskelbė griežtą atsakymą.

REKLAMA

Pats Ivanas Ochlobystinas nuo karo pradžios atvirai palaiko Rusiją ir negaili kritikos ir piktų žodžių atvirai palaikantiems Ukrainą rusams. Į įžeidimus Aleksejus Paninas aktoriui griežtai atsakė socialiniuose tinkluose.

„Gaila, kad Ivanas Ochlobystinas, į kurį kažkada žiūrėjau su susižavėjimu, pasirodė toks „supuvęs“. Žmogus, atvirai raginantis žudyti gėjus ir palaikantis karą Ukrainoje  leidžia sau komentuoti moralės ir etikos normas. Absurdas! Prieš kelias dienas jis viešai įžeidinėjo mane ir Kseniją Sobčak. Aš nenusiminiau. Patarčiau Ivanui sukišti liežuvį į vieną vietą ir daugiau niekada jo neištraukti. Arba naudoti liežuvį vienam tikslui – Kremliuje kažkam palaižyti užpakalį“, – kalbėjo aktorius.

Jis patikslino, kad anksčiau gerbė Ochlobystiną ir jo darbą, ir džiaugėsi galėdamas su juo veikti bendruose projektuose. Bet dabar tos pagarbos nebeliko. Prisiminkite, kad neseniai Putino gerbėjas Ivanas Okhlobystinas kalbėjo apie Galkiną ir sakė, kad jis „neigiamai vertina bet kokius iškrypimus“.

REKLAMA

Primename, kad A. Paninas šiuo metu gyvena Ispanijoje ir viename iš Ispanijos restoranų susitiko su šeima iš Ukrainos. Savo socialiniame tinkle „Instagram“  jis parodė berniuką, kurio gimtąjį miestą apšaudė ir tebešaudo Rusijos kariuomenė. 

„Vaikinai, šio berniuko vardas Miša. Jis yra iš Ukrainos. Tai tas „fašistas“, su kuriuo jūs neva kariaujate. Aš dabar kreipiuosi į rusų propagandistus ir rusų žmones. O kartu su juo yra jo graži mama. Dabar žiūrėk ir pagalvok, ką tu žudai“, – vaizdo įraše sakė aktorius.

REKLAMA
REKLAMA

Paninas savo komentare pabrėžė, kad šiuo vaizdo įrašu jis skirtas „nelabai protingiems rusams“, kuriems vadovauja Kremliaus propaganda. 

Primename, kad visai neseniai rašėme apie Ispanijoje gyvenantį aktorių. Aleksejus Paninas pasakojo, kad viename Ispanijos bare trys rusai sumušė ukrainietį barmeną už pasitikimą žodžiais „Slava Ukraini“. Vyras piktai kreipėsi į savo tautiečius, patardamas jiems grįžti į Rusiją, jei kažkas nepatinka.

Aleksejus Paninas paskelbė vaizdo kreipimąsi savo asmeniniame „Instagram“ puslapyje. Aktorius pažymėjo, kad barmenas nereikalavo atsakyti į jo žodžius, o tik pasisveikino, rašo obrozovatel.com.

„Kaip sakoma, „rusų pasaulis“ atkeliavo ir į Ispaniją, į mūsų mažąją Torrevieją. Vos prieš porą dienų trys Rusijos „patriotai“ įėjo į barą ir sumušė ukrainietį barmeną vien dėl to, kad šis pasisveikino sakydamas: „Slava Ukraini“. Jis net nereikalavo jų atsakyti, pavyzdžiui, žodžiais „Gerojam slava“. Jis tiesiog tai pasakė“, – kalbėjo Paninas.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau rusai reagavo greitai ir atsiliepdami į frazę ėmė mušti ukrainietį rankomis ir kojomis. Aktorius piktinasi, nes jam atrodė, kad mažame Ispanijos miestelyje ir apskritai Europoje tokios neapykantos nėra. „Man atrodė, kad čia visi vieni kitus palaiko, rusai ir ukrainiečiai, kad čia nėra tokios neapykantos ir nacionalizmo“, – sakė jis.

Paninas paklausė „patriotiškai“ nusiteikusių rusų, kodėl jie atvyko į Europą, jei jiems nepatinka ukrainiečių buvimas. „Na, jei jums kažkas nepatinka, kodėl esat čia, Europoje? P*******t atgal į Rusiją ir palaikykit ten savo mylimo prezidento Putino politiką. Kokio velnio čia š**ą daryti? Arba jei esate tokie aktyvūs piliečiai, tai eikite į aikštę, aktyviai deklaruokite savo poziciją“, – reziumavo Paninas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų