naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viena žymiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė savo kolekciją pristato dar nenaudotu formatu. Drabužiai nuo šiandien prieinami studijos „Nordcurrent“ kurtame žaidime „Pocket Styler“, kurį per metus nuo išleidimo parsisiuntė daugiau nei 15 milijonų žaidėjų iš viso pasaulio. 

Viena žymiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė savo kolekciją pristato dar nenaudotu formatu. Drabužiai nuo šiandien prieinami studijos „Nordcurrent“ kurtame žaidime „Pocket Styler“, kurį per metus nuo išleidimo parsisiuntė daugiau nei 15 milijonų žaidėjų iš viso pasaulio. 

REKLAMA

Skaitmeninė mada

Mada visais laikais diktuoja ne tik stiliaus tendencijas, bet ir sąlygoja kitokias, dažnai dar nenaudotas, išraiškos formas. Pasauliniai mados prekės ženklai didžiausią proveržį skaitmenizacijos srityje padarė pastaraisiais metais. „Valentino“, „Gucci“, „Louis Vuitton“, „Balenciaga“ ir kiti, stebino gerbėjus virtualiais podiumų šou ar netikėtomis kolaboracijomis su technologijų gigantais, rašoma pranešime spaudai. 

Būtent pastarieji pavyzdžiai įkvėpė ir Lietuvoje kuriančią dizainerę Agnę Kuzmickaitę, ieškoti naujų formų savo kuriamam prekės ženklui. Bendradarbiaudama su didžiausia ir seniausia Lietuvoje vaizdo žaidimų studija „Nordcurrent“, pasauliniame žaidime ji pristato per 50 skaitmeninių aprangos kūrinių bei detalių.

REKLAMA

Kolekcijos pristatymas:

„Mada visuomet eina koja kojon su naujovėmis ir demonstruoja progresyviausias idėjas. Stebint skaitmenizacijos tendencijas, man, kaip kūrėjai, tapo įdomu, kaip galėčiau savo prekės ženklui atrasti būdą dalyvauti virtualioje, interaktyvioje erdvėje.  

REKLAMA

Jau keletą metų stebiu, kaip pasauliniai prekių ženklai bendradarbiauja su žaidimų kūrėjais. Ši tendencija yra iš ties stipri, tad nutariau išbandyti pati.  Be to, mobilieji žaidimai – unikali galimybė iš karto pasiekti dideles užsienio rinkas ir vienu kanalu kreiptis į skirtingas auditorijas. 

Su žaidimų studija „Nordcurrent“ atradome kaip tik mano idėjai tinkantį variantą – jų prieš metus išleistą žaidimą „Pocket Styler“.  

REKLAMA

Žaidėjams atrinkau klasikinius savo prekės ženklo drabužius bei aksesuarus, keliaujančius iš sezono į sezoną. Žaidime yra naujienų iš paskutinės kolekcijos bei spalvingų modelių iš kiekvienos buvusios kolekcijos. Iš viso – 50 aprangos detalių, kurias žaidėjai galės tarpusavyje stilizuoti bei kurti įvaizdžius“, – pasakoja A. Kuzmickaitė. 

Vaizdo žaidimai – ir laisvalaikis, ir komunikacijos kanalas 

Pasaulinė žaidimų rinka auga kasmet. Paskaičiuota, jog apie 3 mlrd. Žmonių savo išmaniuose įrenginiuose žaidžia žaidimus.  

REKLAMA
REKLAMA

Šiemet 20 metų jubiliejų švenčiančios žaidimų studijos „Nordcurrent“ direktorė Viktorija Trofimova džiaugiasi, jog Lietuvoje atsiranda drąsių prekės ženklų, pasiryžusių eksperimentuoti ir pristatyti save pasauliui. 

„Vaizdo žaidimai pastaruoju metu tampa itin patraukia komunikacijos forma prekės ženklams dėl neribotų galimybių integruojant turinį. Džiaugiamės bendru projektu su dizainere Agne Kuzmickaite, mat tai pirmas toks atvejis, kai bendradarbiauja Lietuvos drabužių dizainerė ir žaidimų kūrėjai. Taipogi, tai, tikriausiai, vienas pirmųjų kartų, kuomet bet kuris Lietuvos prekės ženklas eina į globalias rinkas naudodamas žaidimą kaip kanalą. 

REKLAMA

Prieš metus studijoje kurtas bei išleistas žaidimas „Pocket Styler“ šiuo metu turi 15 mln. parsisiuntimų visame pasaulyje ir yra vienas sėkmingiausių mūsų žaidimų. Žaidime iš drabužių bei aksesuarų žaidėjai kuria įvairius stiliaus derinius. Vėliau, dalindamiesi sukurtu įvaizdžiu, jie varžosi su kitais dėl mados lyderio – tendencijų prognozuotojo titulo.  

Šalia naujai pridėtų Agnės Kuzmickaitės drabužių, žaidime galima sukurti jau daugiau nei 100 mln. skirtingų stiliaus derinių“, – sako V. Trofimova.

REKLAMA

Premjeros laukia su jauduliu

Prie A. Kuzmickaitės kolekcijos perkėlimo į virtualų pasaulį dirbo „Nordcurrent“ grafikos dizainerių komanda, o drabužių kūrėja atvirauja, jog jaudulys prieš žaidimo startą lyg laukiant gyvo podiumo šou. 

„Mados pasaulyje visas kūrybinis procesas turi daug jaudulio, laukimo ir džiugesio momentų. Džiaugiuosi, jog žaidimų dizaineriams pavyko perteikti drabužių stilistiką. Tačiau neslėpsiu, jog kolekcijos pristatymo pasauliniame žaidime laukiu su ne ką mažesniu jauduliu nei prieš Londono mados savaitę. Žinau, kad yra nuveiktas didelis darbas ir bet kokiu atveju esu tikra, kad šis projektas atneš naujovių ir džiugesio“, – pasakoja dizainerė.

Vaizdo žaidimų kūrybos ir leidybos įmonė „Nordcurrent“ yra didžiausia ir seniausia studija Lietuvoje, veiklą pradėjusi dar 2002 metais. Vilniuje, Dniepro, Odesos bei Varšuvos miestuose dirba daugiau nei 250 darbuotojų. Pasaulinius žaidimus kurianti įmonė iš viso yra sukūrusi bei išleidusi jau daugiau nei 50 žaidimų įvairioms platformoms. Favoritais tapusių „Cooking Fever“, „Murder in the Alps“, „Pocket Styler“, „Happy Clinic“ ir kitų žaidimų atsisiuntimai viršija 500 mln. kartų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų