drabužiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „drabužiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „drabužiai“.

Knibždančias blakes lovoje išduoda šie ženklai: pastebėkite laiku

Į namus patalinės blakės gali patekti įvairiais būdais, tačiau dažniausiai – su naudotais baldais, drabužiais ar patalyne. Ekspertas pataria, kaip jų atsikratyti. Jonathanas Kirby, kenkėjų naikinimo priemonių kompanijos „NOPE!“ ekspertas, sakė, kad patalinės blakės yra neįtikėtinai atsparios, todėl jas išnaikinti gali būti sunku. Ypač daug problemų jos gali kelti vasarą, nes daug lengviau pernešamos, ypač grįžtant iš atostogų, rašo express.co.uk. „Mes nustatėme, kad 60 proc.
2024-07-12

Pamatėte šias kilpas ant drabužių? Štai, kam jos skirtos

Ne vienas pamatęs ant drabužių štai tokias kilpas pasvarstė, kam jos reikalingos. Dėl neaiškios paskirties dažnas ir nukerpa kilpas tam, kad šios netrukdytų ir nesimatytų vilkint drabužį. Tačiau, pasirodo, kad jų paskirtis yra labai svarbi – tokios kilpos padeda pasikabinti drabužį ant pakabos ir jam nenukristi! Sklando į vairių versijų apie šių kilpų paskirtis. Vieni juokauja, kad kilpos egzistuoja vien tam, kad slapčia išlįstų svarbiose nuotraukose ir tinkamomis akimirkomis.
2024-05-30

Ir nauda, ir pramoga: lietuviai atranda kitokias dėvėtų drabužių parduotuves – sukaria šimtus kilometrų

Anksčiau į dėvėtų drabužių parduotuves žmonės užsukdavo, nes taupydavo ir norėdavo apsipirkti pigiau. Dabar jose apsilankymas tapo pramoga. Pirkėjai netgi daro turus po Lietuvą, lanko dėvėtų drabužių parduotuves ir ieško originalių bei įdomių prekių. Vis tik dėvėtų drabužių prekeiviai pastebi, kad jų klientai perka mažiau. Be to, jiems ir patiems išaugo  veiklos sąnaudos.
2024-05-12

Bgirl Nickos palaikymui olimpinėse žaidynėse – išskirtinė kolekcija

Vilniuje pristatyta Europos ir pasaulio breiko čempionės Dominikos Banevič–Bgirl Nickos įkvėpta drabužių kolekcija „Be your own hero“ (liet. „Būk sau herojus“). Kolekcija išreiškiamas palaikymas vienai stipriausių planetoje breiko šokėjų, vasarą ginsiančiai šalies vardą olimpinėse žaidynėse. Kolekcijos pristatymo renginys atspindėjo pačios kolekcijos koncepciją – sportas, gatvės kultūra ir daugybė skirtingų meno sričių į bendrą kombinaciją Lietuvoje susijungė pirmąkart.
2024-04-14

Plinta naujas būdas gauti drabužių nemokamai: lietuvės net stumdosi

Pavasarį daugeliui gyventojų norisi atnaujinti drabužių spintą. Šiuo metu gyventojai dažniau užsuka į parduotuves ir ieško šiltajam metų sezonui naujų drabužių. Tačiau atsinaujinti galima ir neišleidus nė cento. Dykai pasiimti drabužių galima mainytuvėse. Vilniuje daugeliui lietuvių jos tapo tikru atradimu – moterys net pasistumdo, kad spėtų paimti patikusį daiktą.
92 2024-03-29

Mentorius Gintautas Strolys. Drabužiai, kaip neverbalinė kalba

Sako, kad nešlifuotas deimantas yra pats gražiausias, bet ar tai reiškia, kad nereikia stengtis savęs tobulinti? KOKS ESI TOKS! Jeigu nelavinsi savo minčių, kalbos, netobulėsi, taip ir nepasirodysi gyvenime visu gražumu. Gyvename pasaulyje, kur taip besielgiantis atrodo kaip beprotis, kažkoks keistas ar tiesiog neišprusęs žmogus. Priešiškumas dar niekam nepadėjo. Taigi, kas gyvenime svarbu bendraujant tarp žmonių? Ogi viskas. Absoliučiai viskas. Nėra tokio dalyko, kuris būtų nesvarbus.

Naujas mados tendencijas diktuoja aktyvus gyvenimas: drąsa derinti tai, kas atrodo nesuderinama

Kedai prie klasikinio kostiumo? O gal aukštakulniai prie sportinių šortų? Dar neseniai toks derinys būtų vertęs kilstelėti antakius, tačiau šiandien, dinamiškam gyvenimo būdui trinant ribas, griežtą aprangos kodą keičia laisvė eksperimentuoti.  Nutirpusiam sniegui vis drąsiau prognozuojant pavasarį, stilistė Emilija Viskontaitė kviečia šokti į ryškiausius savo sportinius batelius bei, derinant juos prie klasikinio kostiumo ar dalykinės suknelės, susikurti išskirtinį ir modernų įvaizdį.
2024-03-05

Sugalvojo genialią skalbinių džiovinimo gudrybę: išbandykite patys

Pasinaudodami paprasta gudrybe galite sutrumpinti skalbinių džiūvimo patalpoje laiką ir galėsite atsisveikinti su nemaloniu kvapu, kuris atsiranda drabužiams ilgai džiūvant. Kol dar neatšilo orai, drabužių džiovinimas tampa ne pačia lengviausia užduotimi, nes tinkamai išdžiovinti drabužius namuose gali užtrukti ne vieną dieną, o elektrines džiovykles namuose turi toli gražu ne visi.
2024-02-28

Atsikratykite kandžių visam laikui: štai kas padės

Kandys minta keratino baltymais, kurių yra tam tikruose pluoštuose, pavyzdžiui, vilnoje ir šilke. Jei drabužiuose randate skylučių, tai gali būti ženklas, kad turite kandžių. Kandis traukia keratinas, kurio yra maisto likučiuose, prakaite, žmogaus plaukuose, odos ląstelėse ir dulkėse. Kandis traukia mūsų dėvimi drabužiai, nes ant jų dažnai būna odos ląstelių, plaukų ir dulkių. Tačiau, priešingai nei manoma, suaugusios kandys drabužiais nesimaitina. Jais maitinasi jų lervos.
2024-02-04

Kelnaitėse pastebėjote kišenėlę? Štai, kam ji reikalinga

Nedidelė „kišenėlė“, kurią aptinkate moteriško apatinio trikotažo komplekte, vadinama kloste. Tai į apatinių kelnaičių tarpkojį įsiūtas audinio gabalas. Jis skirtas keliems skirtingiems tikslams, pavyzdžiui, kad apatiniai drabužiai būtų sausesni ir pralaidesni orui. Nors siūlės gali atrodyti šiek tiek keistai, jos yra būtinos daugeliui apatinio trikotažo rūšių. Sužinokite daugiau apie „kišenėles“ ir jų paskirtį. Suteikia komfortą Pagrindinė „kišenėlės“ paskirtis – užtikrinti patogumą.
2024-01-27
REKLAMA
REKLAMA

Apie džinsus tai žino ne visi – viena savybė išskiria iš kitų rūbų

Šeštadieniniame TV3 žaidime „galvOK“ gera kalėdiška nuotaika spinduliavo Žilvinas Žvagulis ir jo žmona Irena Starošaitė-Žvagulienė. Skirtingose barikadų pusėse atsidūrusi garsi pramogų pasaulio pora varžėsi intelektinėje dvikovoje, o intriga, kuris iš jų nugalės laikėsi iki paskutinių žaidimo sekundžių. Laidos metu Ž. Žvagulis ir jo komandos kapitonas Vytautas Mikaitis rinkosi klausimą, kurį apibūdino žodžiai higienos norma.
2023-12-24

„Zara“ savininkė „Inditex“ juda link metinio pelno rekordo

„Zara“ savininkė „Inditex“ trečiąjį ketvirtį gerokai padidino pelną, kurio augimą paskatino sėkmingi pardavimai ir laipsniškas kainų didinimas, kurio grupė ėmėsi prieš metus siekdama išspręsti didėjančių sąnaudų problemą, ir, pasak analitikų, dabar juda link metinio pelno rekordo. Rugpjūčio–spalio mėnesiais drabužių prekybos milžinės grynasis pelnas pasiekė 1,59 mlrd. eurų ir buvo 22 proc.
2023-12-13

Tai jau realybė: pradėjo kurti drabužius, keičiančius spalvas

Prieš akimirką buvusi raudona suknelė virsta, pavyzdžiui, mėlyna. Tai yra tikrų tikriausia realybė. Britų ir kinų mokslininkai, pasitelkę dirbtinį intelektą, pradėjo kurti spalvą keičiančius drabužius. Suknelės ar megztinio spalvai pakeisti reikės tik išmaniojo telefono, tad drabužių kūrėjai sako, kad taip žmonės galės sutaupyti pirkdami mažiau aprangos. Milano mados savaitės modelių audiniai gali būti tokios spalvos, kokios nori jų savininkas.
Aktualijos 2023-12-10

Veronika Montvydienė į Statkevičiaus šou atvyko be vyro Donato: atlydėjo kitas – atskleidė, kas

Penktadienio vakarą į Juozo Statkevičiaus naujausios kolekcijos pristatymą atvyko ir Veronika Montvydienė su dukra Adele. Moteris atskleidė, kas tą vakarą ją atlydėjo. Veronika Montvydienė į Juozo Statkevičiaus šou atvyko be vyro Donato. Naujienų portalui tv3.lt ji papasakojo, kas ją tą vakarą atlydėjo. „Atvykau su dukryte ir su Marium. Jis yra labai senas šeimos draugas“, – sakė ji.
2023-12-09

Europa stoja į kovą su greitąja mada: draus naikinti neparduotus rūbus ir batus

Europos Parlamentas ir Europos Sąjungos valstybės narės antradienį paskelbė naujas taisykles, įskaitant draudimą naikinti neparduotus drabužius, kuriomis siekiama kovoti su greitąja mada ir mažinti atliekų kiekį. Naujosiomis taisyklėmis, kurias pirmą kartą praėjusiais metais pasiūlė Europos Komisija, nustatomi griežtesni reikalavimai siekiant užtikrinti, kad gaminiai ilgiau tarnautų, būtų lengviau pataisomi ir perdirbami. Įstatymu draudžiama naikinti neparduotus tekstilės gaminius ir avalynę.
2023-12-05

Modelio Heidi Klum reklama šokiravo gerbėjus: „Kaip galima taip fotografuotis su dukra?“

Po paskutinės 50-metės Heidi Klum ir jos 19-metė dukros apatinio trikotažo fotosesijos, kuri sulaukė didelio gerbėjų pasipiktinimo, modelis su dukra naujoje šventinėje fotosesijoje demonstruoja nėriniuotą raudoną apatinį trikotažą.  50-metis modelis Heidi Klum ir jos 19-metė dukra Leni artėjančioms šventėms pasipuošė  ryškiu raudonu šventiniu apatiniu trikotažu ir sulaukė aštrios gerbėjų reakcijos.
2023-12-02

Natalija Bunkė atskleidė, kam negaili pinigų: „Jeigu noriu, tai ir galiu“

Dizainerės Agnės Kuzmickaitės naujausios kolekcijos pristatyme apsilankiusi atlikėja Natalija Bunkė paatviravo apie madą ir stilių. Natalija Bunkė teigė, jog sekti mados tendencijas yra labai svarbu. Be to, atskleidė, jog šiemet bendradarbiauja su dizainere Agne Kuzmickaite. „Lietuvos dizaineriai dažniausiai rengia mus, kaip atlikėjus. Ir Agnė – ne išimtis.
85 2023-11-25

Įsigijo striukių ir paltų, bet neišleido nė cento: lietuviai atranda naują būdą atnaujinti drabužių spintą

Artėjantis šaltasis sezonas verčia iš spintų traukti šiltus megztinius, striukes ir paltus. O jeigu pernykščius drabužius sunešiojote, tenka ieškoti naujų parduotuvėse. Vis tik galite atnaujinti spintą ir neišleisti nė cento. Vilnietės specialiame renginyje mainėsi striukėmis, paltais,  kitais drabužiais ir grįžo pilnais maišais reikalingų drabužių sau ir vaikams, bet neišleido nė cento.
2023-10-16

Svarbiausiems valstybės asmenims drabužius siuvanti Lina Liutkevičienė: dabar ne visi ir sagą moka įsisiūti

Prieš 20 metų savo svajonę įgyvendinusi Lina Liutkevičienė pasakoja nė nesvajojusi, kad jos įkurta „Linos artelė“ išaugs į 29 siuvyklų tinklą, o ji pati prisidės prie kai kurių svarbiausių šalies ponų ar ponių garderobo kūrimo. Tiesa, kokių, viešai atskleisti ji negali dėl konfidencialumo. Verslininkė pastebi, kad šiais laikais klientai daug dažniau prašo ne pasiūti drabužius, bet pataisyti jau turimus.
2023-10-15

Štai, kur keliauja mūsų išmesti drabužiai: vardijamos kelios valstybės

Kiek lietuviai išmeta drabužių, batų ir kitos tekstilės? Miestuose dygstantys tekstilės atliekų konteineriai parodė, kiek spintose turime prikaupę nereikalingų apdarų. Tūkstančiai tonų per metus – tiek lietuviai atsikrato nereikalinga tekstile, kuri atsiduria konteineriuose. Marijampolėje tekstilės konteineriai pastatyti maždaug prieš metus. Ir jų turinys parodė, kiek drabužių, batų ir kitos tekstilės suvalkiečiai turėjo prikaupę ir vis dar tebeturi.

Lietuviai neįperka naujų drabužių? Vėl neša taisyti, persiūti ar lopyti ir už 50 eurų

Gyventojai taiso drabužius dėl įvairių priežasčių. Vieni taupo, kiti neturi laiko nusipirkti naujų drabužių. O dar kitiems – svarbi tvarumo idėja. Nuo taisymo sudėtingumo priklauso ir paslaugos kaina, kuri gali siekti ir kelias dešimtis eurų. Pavyzdžiui, portalo tv3.lt skaitytoja vilnietė Erika pasakojo, kad stengiasi taisyti beveik visus savo drabužius. „Štai neseniai pas siuvėją keičiau kelnių užtrauktuką už 14 eurų, trumpinau suknelę už 17 eurų.
2023-09-30

Lietuviai taupo ne tik pirkdami maistą: parodė, kokių stiliaus perliukų rado dėvėtų drabužių parduotuvėse

Kai kurių prekių kainos Lietuvoje krenta, tačiau jos vis dar yra nemažos ir daug žmonių ieško būdų, kaip sutaupyti: prekybos centruose renkasi pigesnes prekes, atsisako ne pirmo būtinumo prekių arba jas perka tik su nuolaida.
2023-09-18

Italijoje viešėjęs Kanye Westas su žmona papiktino vietinius: „Tokių mums čia nereikia“

Reperis Kanye Westas (46 m.) su žmona, „Yeezy“ dizainere Bianca Censori (28 m.) neseniai viešėjo Italijoje. Tiesa, garsios poros vizitas šiuo metu yra garsiai aptarinėjamas socialiniuose tinkluose, mat italams užkliuvo pernelyg provokuojanti sutuoktinių apranga.  K. Westas ir jo naujoji žmona B. Censori per savo romantišką kelionę į Italiją, rodos, peržengė mados ribas, tačiau ne visiems tai padarė įspūdį.
111 2023-08-07

Seksuali močiutė sekėjus vilioja aistringais šokiais: žmonės pasakė, ką galvoja

Seksuali močiutė Jennifer Lynn nepaiso internautų komentarų, kurie ją vadina „per sena“ seksualiems drabužiams ir aistringiems šokiams „Tiktok“ platformoje. Seksuali močiutė Jennifer Lynn nepaiso internautų, kurie socialiniame tinkle jai sako, kad ji yra per sena vilkėti figūrą išryškinančius drabužius, rašo dailystar.co.uk. Jennifer Lynn yra trijų suaugusių vaikų, kurie dabar jau turi ir savo vaikų, motina.
2023-08-06

Victorios Beckham batai gerbėjams sukėlė juoką: paviešino jų kainą

Dizainerė Victoria Beckham (49 m.) neseniai pasirodė avėdama kultinio prekės ženklo „Crocs“ batus. Tiesa, gerbėjams sukėlė juoką ne tik išskirtinė avalynė, bet ir tai, kad anksčiau moteris teigė niekada nesirinksite šio prekės ženklo kūrinių.  Buvusi grupės „Spice Girl“ narė neseniai socialiniuose tinkluose publikavo nuotrauką, kurioje ji matoma avinti amerikiečių avalynės kompanijos „Crocs“ batus. Išskirtinai didelę geltoną avalynę ji derino su juodu sijonu ir palaidine.
2023-07-29

Kate Middleton įvaizdis nepaliko abejingų: paviešino švarkelio kainą

Velso princesė Kate Middleton (41 m.) neseniai dalyvavo Vimbldono teniso turnyre. Į renginį britų karališkosios šeimos atstovė atvyko kaip visada stilingai pasipuošusi, o jos įvaizdis socialiniuose tinkluose sulaukė daugybės pagyrų.  Sporto renginyje K. Middleton pademonstravo moteriškumą ir eleganciją. Moteris vilkėjo klostuotą, baltą sijoną bei mėtų spalvos švarką. Šis švarkas neabejotinai yra pagrindinis Kate įvaizdžio akcentas.
2023-07-15

Ingrida Martinkėnaitė – apie stilių: turiu daug rūbų, bet vis tiek neturiu, ką apsirengti

Žinoma Lietuvos dainininkė Ingrida Martinkėnaitė tapo vos praėjusią savaitę startavusios mados ir stiliaus programėlės SOS Style veidu. Tai – naujausias žurnalo L‘Officiel Lietuva ir mados konsultacijų platformos „Stiliusos“ projektas, kuris ne tik padės kasdien atrodyti stilingai, bet ir įrodys, jog stilius gali būti prieinamas kiekvienam, o tam nereikia išleisti daugybės pinigų. Kaip pasakoja Ingrida Martinkėnaitė, stilius yra itin svarbi jos kasdienio gyvenimo dalis.
2023-07-10

Išvydus paauglių aprangą laidotuvėse liko be žado: nežinojo, kur dėti akis

Moteris pasipiktino trimis paauglėmis, kurios, jos manymu, į laidotuves atėjo apsirengusios „netinkamais drabužiais“ – pamačiusi tokią jų aprangą ji nežinojo, kur dėti akis.  Dėl tvyrančių karščių daugelis dėvi tokius drabužius, kad jaustųsi kuo patogiau bei vėsiau, pavyzdžiui, į darbą eina vilkėdami šortais, o į vestuves – vasariška suknele. Tačiau viena moteris mano, kad trys jaunos mergaitės persistengė ir laidotuvėms pasirinko netinkamą aprangą.
2023-06-27

Uodai jūsų daugiau nekąs: štai, kas padės

Nesvarbu, ar rengiate pikniką lauke, ar mėgaujatės gėrimais terasoje, pakilią nuotaiką gali lengvai sugadinti uodai. Nors jų neįmanoma visiškai išvengti, yra keletas būdų, kaip tapti mažiau patraukliais šiems kraujasiurbiams – štai, kas padės apsisaugoti. Uodai gyvybingiausi karštu oru ir gali pulti bet kur – sode ar miegamajame. Laimei, platus produktų, skirtų uodams atbaidyti, asortimentas gali apsaugoti nuo kraujasiurbių.
2023-06-23

Tvarios kolekcijos iš lino pristatymas subūrė žinomus žmones: atvyko ir Lina Anušauskienė

Saulėtą birželio vakarą sostinės senamiestyje įsikūrusiame salone vykęs tvarios mados pristatymo vakaras subūrė išmintingą požiūrį į madą puoselėjančius žinomus žmones. Vilniečių kūrėjų duetas, drauge kuriančios mama ir dukra – Jelena Vainorė ir Sandra Mockutė-Cicėnė artėjant vasaros atostogų sezonui savo kūrybos gerbėjus pakvietė į savo įkurtą „LueL“ saloną, esantį prie pat sostinės Rotušės aikštės.
2023-06-09

Pamatę vestuvių viešnios suknelę svečiai neteko žado: „Visiška beskonybė“

Vestuvių planavimas nėra tik paprastas pasivaikščiojimas parke, o tikriausiai sutiksite, kad paskutinis dalykas, kurio norėtų pora savo vestuvių dieną – papildomas stresas. Nors daugelis vestuvėse dalyvavusių žmonių žino, kad baltą spalvą tą dieną leidžiama rinktis tik nuotakai, tačiau pasirodo, kad vis dar atsiranda žmonių, kurie nori sužibėti baltai ne savo vestuvėse ir ne savo svajonių dieną, rašo mirror.co.uk.
2023-05-28

Vilnietė perspėja visus, kur gauti išskirtinius rūbus už mažesnę kainą: „Visą vakarą žarsto komplimentus“

Prekybos centruose jau akį rėžia naujos pavasario-vasaros kolekcijos. Tiesa, jos dar keisis kelis kartus, tačiau spalvoti ir lengvos medžiagos drabužiai jau raibuliuoja vitrinose. Atėjus pavasariui tuštėja spintos, norisi kažko naujo, išskirtinio, patogaus.

Inga Stumbrienė pravėrė savo spintą: prabangius drabužius parduoda už patrauklią kainą

Inga Stumbrienė nusprendė savo spintoje atlaisvinti vietą ir parduoda aukštakulnius bei kitus aksesuarus. Inga Stumbrienė su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais pasidalijo parduodamų prekių nuotraukomis bei atskleidė kainas. Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė šyptelėjo, kad prekių susidomėjimas – didelis. Vos tik įkėlus smėlio spalvos „Christian Dior“ rankinę, ji jau buvo parduota iš karto už 500 eurų. „Taip, jau neliko iškart“, – šyptelėjo ji.
160 2023-04-04
REKLAMA
Kaip derinti spalvas pavasario sezono aprangoje?  Kaip derinti spalvas pavasario sezono aprangoje?

Kaip derinti spalvas pavasario sezono aprangoje?

Pavasaris asocijuojasi su atgimimu ir gyvybingumu, todėl nieko nuostabaus, kad ir į savo garderobą norisi įtraukti daugiau spalvų. Dar geriau, jei atsirinksite jas tikslingai, atsižvelgdamos į vyraujančias madas, kurios kiekvienais metais šiek tiek kinta. Šį kartą aptarsime populiariausius šio sezono atspalvius ir pasidalinsime jų derinimo ir pritaikymo patarimais. „Viva Magenta“ Tai – purpurinės ir raudonos spalvos mišinys, kuris šiais metais buvo tituluotas metų spalva.
2023-03-22

„Zalando“ pranešė planuojanti atleisti šimtus darbuotojų

Vokietijos elektroninės prekybos drabužiais ir avalyne milžinė „Zalando“ antradienį pranešė planuojanti atleisti šimtus darbuotojų, reaguodama į „sudėtingesnę“ ekonominę aplinką, su kuria susidūrė po daugelio metų spartaus augimo. „Nusprendėme pradėti programą, kurioje numatyta atsisakyti kelių šimtų papildomų pozicijų iš daugelio mūsų komandų“, – laiške darbuotojams teigė generaliniai direktoriai Davidas Schneideris ir Robertas Gentzas.
2023-02-21

Įspėja nesirinkti 1 drabužių spalvos: atrodysite vyresnė ir pavargusi

Anot stilistės, atrodyti jauniau gali būti labai paprasta ‒ tereikia pakeisti savo garderobą. Nereikia investuoti tūkstančių į kosmetines procedūras ar geriausias odos priežiūros priemones, kad atrodytumėte jaunesni nei esate. Asmeninė stilistė ir įvaizdžio trenerė Melissa Lund pasakojo apie stiliaus klaidas, kurios moteris sendina. Ji suskubo nuraminti brandesnes moteris, kad sulaukus vidutinio amžiaus nevalia pamiršti stiliaus.
2023-02-08

H&M pelną 2022-aisiais apkarpė pasitraukimas iš Rusijos rinkos ir išaugusios sąnaudos

Švedijos drabužių milžinė „Hennes and Mauritz“ (H&M) penktadienį pranešė apie gerokai sumenkusį pelną 2022-aisiais ir netikėtus nuostolius ketvirtąjį praėjusių finansinių metų ketvirtį,  kuriems įtakos turėjo įmonės pasitraukimas iš Rusijos rinkos bei išaugusios gamybos sąnaudos. H&M, kaip ir virtinė kitų įmonių, pernai nusprendė pasitraukti iš Rusijos rinkos, kai Vakarų šalys sankcijų banga atsakė į Maskvos invaziją į Ukrainą.
2023-01-27

Aukštoji mada ar nesusipratimas? Paryžiuje suknelės skraidė ore, dengė galvas

Sausio 23-26 dienomis Paryžių drebina kasmetinė mados savaitė. Į Prancūzijos sostinę renkasi garsiausios pasaulio žvaigždės, mados tinklaraštininkai ir socialinių tinklų veikėjai, stebintys čia pristatomas naujausias mados namų kolekcijas.  Kaip ir kiekvienais metais, Paryžiaus mados savaitė pateikia įdomių, unikalių, o kartais ir beprotiškų netikėtumų.
2023-01-26

Pamačiusi, kaip atrodo dukra po dienos darželyje, kaunietė įsiuto: „Kiek galima?“

„Mamos, na, nebegaliu tylėti. Auginu du vaikus, vyresnysis eina į mokyklą, o mažoji – dar darželyje. Tačiau susidūriau su tokia situacija, kad nebesuprantu – ar čia aš kvaila, ar auklėtojos tikrai neatlieka savo pareigų“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Violeta. Mūsų darželis man tikrai patinka (na, arba bent jau patiko), viskas ten iki šiol buvo gerai: vaikai prižiūrimi, maistas geras, aplinka šilta.
174 2023-01-17

Į skalbimo mašiną įdėjo folijos kamuoliuką: rezultatas pribloškė

Jeigu iki šiol manėte, kad skalbiant drabužius juos suminkštinti gali tik skalbinių minkštiklis – klystate. Pasirodo, po skalbimo drabužiai bus itin švelnūs ir minkšti, jeigu į prieš tai į skalbimo mašiną įdėsite kelis folijos kamuoliukus. Dauguma žmonių iki šiol manė, kad turėti minkštus skalbinius gali padėti tik skalbinių minkštiklis. Visgi, pasirodo yra ir kitas, daugeliui nežinomas būdas, rašoma thesun.co.uk.
2023-01-14

Moteris galvojo radusi tobulą aprangą vakarėliui: vėliau teko raudonuoti iš gėdos

Moteris buvo be galo laiminga, kai pagaliau rado „tobulą“ aprangą kalėdiniam vakarėliui, tačiau vėliau „raudonavo iš gėdos“, nes jos stilinga apranga iš nugaros atrodė nekaip. Nuspręsti, ką apsirengti į ypatingą renginį, gali būti nelengva užduotis – nesvarbu, ar ištraukiate ką nors iš savo spintos, ar ieškote naujo stilingo drabužio parduotuvėje, rašo mirror.co.uk. Moteris, maniusi, kad rado „tobulą“ derinį Kalėdų vakarėliui, liko priblokšta, kai sužinojo, kaip jos apranga atrodo iš nugaros.
2023-01-05

„Aprangos“ grupės vadovas Rimantas Perveneckas: šiemet planuojame santūrų augimą

Pernai beveik 30 proc. augusios didžiausios Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupės „Apranga“ vadovas Rimantas Perveneckas sako praėjusių metų rezultatus vertinantis teigimai, o šiuos metus planuoja santūriai – įvertinus neapibrėžtą situaciją rinkoje ir krizės nuojautą.   „Apranga“ 2023 metais planuoja pasiekti 308 mln. eurų apyvartą – 5 proc. didesnę nei pernai.
2023-01-03

H&M visame pasaulyje atleis apie 1,5 tūkst. darbuotojų

Švedijos drabužių mažmeninės prekybos įmonė H&M trečiadienį paskelbė, kad visame pasaulyje atleis apie 1,5 tūkst. darbuotojų, įgyvendindama išlaidų mažinimo programą, pradėtą priėmus sprendimą trauktis iš Rusijos rinkos.  „Programa yra susijusi su administracinėmis ir pridėtinėmis išlaidomis, o darbo jėga bus sumažinta maždaug 1,5 tūkst. darbo vietų“, – sakoma bendrovės pranešime.
2022-11-30

Namuose nedžiūsta skalbiniai? Štai, kas padės

Nukritusi oro temperatūra, prasidėjęs šildymo sezonas daugeliui gali kelti galvos skausmą ne tik dėl išaugusių energijos kainų, tačiau ir dėl atsiradusių bėdų. Pavyzdžiui, viena dažniausių problemų, su kuria susiduria gyventojai namuose yra dėl oro temperatūros skirtumų padidėjusi drėgmė namuose, kuri pradeda kaupti kondensatą ant langų. Rytais ant langų susikaupęs kondensatas gali pridaryti ir daugiau žalos – sukelti pelėsį.
2022-11-06

Kate Middleton sužibo elegancija: pasipuošė paltu už triženklę sumą

Pirmąjį kartą po to, kai gavo Velso princesės titulą, Velse apsilankiusi Kate Middleton pasipuošė akį traukiančiu deriniu, o akį labiausiai traukė raudonas paltas. Trijų vaikų mama, kurios anyta yra velionė princesė Diana (tikrasis vardas – Diana Spencer), lankydamasi Anglesyje, atrodė pritrenkiančiai vilkėdama maždaug 700 eurų kainuojantį raudoną L. K. Bennett „Spencer“ paltą, puoštą auksinėmis sagomis, rašo dailymail.co.uk.
2022-10-14

Kainos kyla greičiau nei algos: gyventojams tenka atsisakyti naujų drabužių ar pramogų, kavinės tapo prabanga

Vis daugiau gyventojų skundžiasi, kad gyvena nuo algos iki algos, nors ir uždirba 600–900 eurų. Žmonės ketina atsisakyti kavinių, sporto klubų, pramogų ir ieškoti papildomų darbų. Ekonomistai komentuoja, kad kai kuriems gyventojams trūksta taupymo įgūdžių ir skaičiuoja, kad kiekvienas turi būti sukaupęs bent 3–6 mėnesių pajamų rezervą. Sušelpia tėvai ir seneliai Oficialioji statistika rodo, kad šį rugsėjį Lietuvoje prekių ir paslaugų kainos buvo 24 proc.
2022-10-11

Atskleidė, kaip greitai išdžiovinti drabužius: pasinaudokite genialia gudrybe

Ko gero, daugelis puikiai žino nemalonų jausmą, kai reikia, kad drabužiai skubiai išdžiūtų ir gali kilti pagunda prieš svarbų pokalbį ar šeimos vakarėlį tiesiog sumesti juos į drabužių džiovyklę. Tačiau augant energijos kainoms, tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Valymo ekspertė pasidalijo „genialia“ gudrybe, kaip greičiau išdžiovinti drabužius kambaryje, nenaudojant elektrinės drabužių džiovyklės ir tai – itin paprasta, rašo mirror.co.uk.
2022-09-30

Jakučinskaitė mėgaujasi nauja veikla: įtraukė visą šeimą

Daugiau nei 20 metų grožio industrijoje dirbanti Viktorija Jakučinskaitė – stiliaus ir moteriškumo pavyzdys. Ištisus metus svarbiausioms gyvenimo šventėms papuošusi tūkstančius merginų,šiuo metu moteris rūpinasi dar ir kasdieniu lietuvių stiliumi. Lygiai prieš metus socialiniame tinkle „Facebook“ Viktorija pradėjo rengti tiesiogines transliacijas, kurių metu žiūrovams siūlo ir parduoda įvairiausius drabužių derinius.
2022-09-26

Agnė Kuzmickaitė pristato drabužių kolekciją: nustebino neįprasta vieta

Viena žymiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė savo kolekciją pristato dar nenaudotu formatu. Drabužiai nuo šiandien prieinami studijos „Nordcurrent“ kurtame žaidime „Pocket Styler“, kurį per metus nuo išleidimo parsisiuntė daugiau nei 15 milijonų žaidėjų iš viso pasaulio.  Skaitmeninė mada Mada visais laikais diktuoja ne tik stiliaus tendencijas, bet ir sąlygoja kitokias, dažnai dar nenaudotas, išraiškos formas.
2022-09-05
Į viršų