naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vasara buvo puiki, tačiau toks pats bus ir visuomet nauju startu pakvimpantis ruduo – būtent tokiomis nuotaikomis dar vieną „Skirtingai nuostabų“ televizijos sezoną pasitinka TV3 žiniasklaidos grupė! 

Vasara buvo puiki, tačiau toks pats bus ir visuomet nauju startu pakvimpantis ruduo – būtent tokiomis nuotaikomis dar vieną „Skirtingai nuostabų“ televizijos sezoną pasitinka TV3 žiniasklaidos grupė! 

REKLAMA

Naująjį sezoną neabejotinai puošia laukiamiausias rudens sporto įvykis – Eurbasket 2022. Žiūrovai jau nuo rugsėjo 1-osios kviečiami stebėti labiausiai intriguojančias ne tik lietuvių, bet ir jų B grupės varžovų kovas, rašoma pranešime spaudai.

Tačiau ne ką mažiau lauktas yra ir naujasis televizijos sezonas, kurio pirmoji savaitė startuoja jau šiandien. Ką žiūrovai išvys į eterį grįžus ne tik pamėgtoms, bet ir naujoms programoms?

Jau šiandien, pirmadienį, 19.30 val., žiūrovai turės galimybę pirmąkart pamatyti didžiausią sezono naujieną, laidą „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“.

REKLAMA

Eilę metų įtakingiausiu šalies žurnalistu tituluotas Edmundas ir jo pašnekovai nuo pirmadienio iki ketvirtadienio su žiūrovais visuomet sveikinsis tiesioginio eterio metu – nė vienas žodis čia nebegalės būti sugrąžintas.

REKLAMA

Kiekvieną dieną laidoje bus aptariama svarbiausia dienos aktualija, o pirmuoju E. Jakilaičio svečiu šiandien taps Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda. 

Iškart po to, 20 val., žiūrovus likti prie ekranų kvies „Karštai su tv3.lt“. Šį sezoną laida turi naują tikslą – būti arčiau žmogaus ir atkreipti dėmesį į tas problemas, kurias spręsti būtina čia ir dabar. Būtent todėl jau pirmojoje šio vakaro laidoje naujienų portalo tv3.lt vyriausiasis redaktorius Artūras Anužis kvies diskusijai apie tai, kas atėjus rudeniui neišvengiamai rūpi mums visiems – kodėl taip sparčiai kyla elektros kaina? 

REKLAMA

Antradieniais žiūrovai ir toliau bus kviečiami gilintis į rezonansinius žurnalistinius tyrimus kartu su niekuomet nesiilsinčia laidos „Prieš srovę“ komanda, o trečiadieniais – nuotaikingai praleisti laiką su „Gero vakaro šou“. Pirmojoje šio sezono laidoje vedėjai sulauks ką tik žiedus sumainiusios garsios lietuvių poros – menininko Algio Kriščiūno bei jo mylimosios, žurnalistės Jurgos Baltrukonytės. O ketvirtadienį, kad prieš įstatymą esame lygūs visi, primins jau kultine tapusi „Farų“ laida.

REKLAMA
REKLAMA

Darbo dienomis žiūrovai bus kviečiami stebėti ir kitas pamėgtas programas – eilę metų žiūrimiausias TV3 žinias, tiek mažus, tiek didelius gebančius pralinksminti „Simpsonus“ bei į kiekvieno bėdą įsiklausančią „TV pagalbą“. O penktadieniais savaitę pabaikite kartu su visai šeimai skirtu „Didžiuoju penktadienio filmu“.

Šeštadieniais nuo pat ryto žiūrovų laukia ne tik pamėgtos programos, bet ir dvi naujienos. Pirmoji – laida „Į sveikatą“. Vedėjais tapę Dzeranovų šeima kiekvieną šeštadienio ryto nuo 9 val. įrodys, jog per dažnai užsimoję gyventi sveikai, galvojame tik apie dailias kūno linijas.

REKLAMA

Juk svarbiausia – gera savijauta ir puiki gyvenimo kokybė! Antroji naujiena, laida „Sėkmės istorijos“, su aktoriumi Audriumi Bružu priešakyje, pakvies pasiklausyti savo pomėgius sėkmingais verslais pavertusių drąsių lietuvių pasakojimų. Galbūt ir jūs galite tapti vienu iš jų?

Nuo 9.30 val. išgirsite ypatingą pirmąją istoriją, kaip akademinio irklavimo sporto garsenybės tapo sėkmingais ūkininkais.

Toliau šeštadienį tęskite su kitomis pamėgtomis laidomis. 10 val., „Virtuvės istorijose“ dainininkė Natalija Bunkė išduos tikra sensacija socialiniuose tinkluose tapusį savo receptą, o 10.30 val., laida „Gardu gardu“ išmokys gaminti net ir tuos, kurie įprastai tą daryti vengia. Nuo 11 val. neužmirštos liks ir  „Penkių žvaigždučių būsto“ istorijos, kurios taps nepakeičiamos įsirenginėjantiems namus. 

REKLAMA

O vakare – ir vėl eteryje nuo 19.30 val. karaliausiantis mylimiausias TV3 žaidimas „galvOK“! Šįkart jis bus paskirtas krepšiniui. Kuris iš legendinių krepšininkų – Jonas Mačiulis ar Martynas Pocius – apie šią sporto šaką žino daugiau?

Sekmadienio rytą nuo 9.30 val. leiskite su charizmatiškuoju Gian Luca Demarco ir kulinarinių kelionių laida „La maistas“. Šįkart pastaroji bus paskirta Lietuvos daržų karaliams – pomidorams. Žinomas kulinaras žada pasidalinti kiekvieno rudeniui itališko prieskonio suteiksiančio padažo receptu! O Kristina Rimienė laidoje „Pasaulis pagal moteris“ nuo 10 val. apie asmeninį gyvenimą prakalbins šiuo metu Europos krepšinio čempionate už pergales kovojantį krepšininką Domantą Sabonį!

REKLAMA
REKLAMA

Nevertėtų praleisti ir kitų sekmadienio programų – 9 val. stebėkite laidą „Svajonių ūkį“, o 11 val.  – „Svajonių sodai“. Vedėja Aušra Tubienė atskleidžia, kad šiame sezone kaip niekad dažnai lankysis pas žiūrovus, dalins patarimus ir primins apie dar ne taip seniai su mumis atsisveikinusią vasarą….

Rudenį pasitikite su ypatingomis naujojo TV3 sezono programomis! 

 

Vidutinybės,valdžios subinlaižiai,nepraustaburniai jau seniai nieko nestebina...
Kuo nustebins? O gi niekuo nenustebins. Beje, kaip ir visi kiti Lietuvoje transliuojantys TV kanalai.
Taigi ir nenustebins, nes kartoja viską tą patį, ką ir praeitus sezonus. Be to, susireikšminusio jakelaičio dalyvavimas tv3 tik prastina laidų tinklelį. Jakelos nežiūrėjau ir nežiūrėsiu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų