35-erių Megan Fox sprogdina seksualumo bombą: suknelė paliko mažai vietos fantazijai

Sekmadienio vakarą įvyko ilgai laukti MTV muzikos apdovanaojimai. Čia buvo nutiestas raudonas kilimas, kuris subūrė daugybę žinomų žmonių. Tarp jų pasirodė – Megan Fox su mylimuoju Machine Gun Kelly.

9

Žinoma aktorė pasirinko itin drąsų įvaizdį ir sulaukė daugybės fotografų blyksčių.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Machine Gun Kelly ir Megan Fox

35-erių Megan Fox nepaliko vietos fantazijai ir pasipuošė permatomos spalvos suknele ir atrodė beveik nuoga. 

Apie savo jausmus M. Fox taip pat neseniai prabilo viešai. Vienoje tinklalaidėje ji pasakojo, kaip susipažino su Machine Gun Kelly filmavimo aikštelėje. Moteris pasakojo, kad ji jaučiasi taip, lyg su nauju mylimuoju būtų tos pačios sielos, išdalintos dviems kūnams, o vos tai pajutusi, nusprendė jam atvirai tai pasakyti. 

Primename, kad M. Fox buvęs vyras Greenas savo tinklalaidėje anksčiau teigė, kad jau nuo praėjusių metų pabaigos jie iš esmės yra atsiskyrę.

„Visuomet ją mylėsiu ir žinau, kad ji visuomet mylės mane, o tai, ką pastatėme kaip šeima, yra išties labai ypatinga“, – sakė jis.

Įdomu tai, kad aktorius užsiminė, kad kartu su buvusia mylimąja ir vaikais jie ketina kartu atostogauti. O Fox jis apibūdino kaip savo geriausią draugę jau 15 metų. „Nesmagu, kai gyvenimas pasikeičia ir pakeičia tai, ką darei 15 metų. Kažkas nežinomo ir nemalonaus yra mano gerklėje. Tikrai nenoriu, kad abu su Megan jaustumėmės keistai“, – atviravo jis.

Aktorės buvęs vyras užsiminė ir apie jos ryšį su Machine Gun Kelly (Colsonu Bakeriu). „Ji filmavimo aikštelėje susipažino su tokiu vaikinu, vardu Colsonas. Aš jo nepažįstu. Su Megan apie jį kalbėjomės – šiuo metu jie tik draugai. Aš ja pasitikiu. Nenoriu, kad žmonės galvotų, jog ji ar aš esam niekšai ar kažkuris iš mūsų auka“, – sakė aktorės buvęs mylimasis.

M. Fox ir B. A. Greenas ėmė susitikinėti 2004 metais, kai susipažino filmavimo aikštelėje. Megan tuo metu tebuvo 18 metų, o Greenui – 30. 2006 metais jiedu susižadėjo, o 2010 metų birželį susituokė Havajuose.

 


Rašyti komentarą...
N
Nu
2021-09-17 01:29:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas, nučiuožus visai. Tai vaikščiot nuogai kam čia dar taip išsidirbinėti.
Atsakyti
0

J
J.
2021-09-17 23:05:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maudymkė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų