Moters apranga senelio laidotuvėms šokiravo internautus: „Visai neturiu, ko gėdytis“

Moteris internete sukėlė tikrą ažiotažą – pasidalino drabužių, su kuriais planuoja eiti į senelio laidotuves, nuotraukomis.

Kiekvienas turi teisę rengtis kaip jam patinka, bet yra tam tikrų situacijų, kai drabužiai turi būti neiššaukiantys. Taip yra vestuvėse, kur baltos spalvos neturėtų dėvėti niekas kitas, išskyrus nuotaka, nebent aiškiai nurodyta kitaip, rašoma mirror.co.uk.

Dar viena proga, kuria drabužius rinktis reikėtų labai atidžiai – tai laidotuvės. Tradiciškai laidotuvėms tinkamais laikomi elegantiški juodi drabužiai, simbolizuojantys gedulą, tačiau kitais atvejais nutariama, kad bus švenčiamas mirusiojo gyvenimas, todėl svečiai kviečiami rengtis ryškiaspalviais drabužiais.

Nepriklausomai nuo drabužių spalvos, itin provokuojančių atvirų drabužių šia proga niekas nesirengia, bet viena moteris nusprendė, kad būtent taip pasipuoš į savo senelio laidotuves.

Seneliui patiktų

Socialiniuose tinkluose pasirodžiusi nuotrauka dabar cirkuliuoja „Reddit“ – joje nufotografuota jauna moteris su trumpute tinkline suknute ir prisegamomis kojinėmis virš kelių. Vienoje rankoje ji taip pat laiko kažkokį pavadėlį, kuris, regis, prisegtas jai prie kaklo.

Prie nuotraukos moteris rašo: „Šiandien mano senelio laidotuvės ir taip, aš eisiu taip apsirengusi, nes man visai neįdomu, ką kiti pagalvos – galų gale, net jei šiandien liūdna diena, aš apsirengiau taip, kaip jaučiuosi, ir visai neturiu ko gėdytis. Be to, žinau, kad jei senelis būtų gyvas, jam labai patiktų.“

Šias nuotraukas komentatoriai pasitiko griežta kritika – kai kurie sakė, kad moters drabužių tikslas yra priversti kitus pasijusti nepatogiai.

Viena moteris komentavo: „Suprantu, ką sakai, bet kartais reikia pagalvoti ir apie kitų žmonių nuomonę bei jausmus. Žmonės ten rinksis tam, kad išreikštų pagarbą tavo seneliui – ar tu tikrai gerai jautiesi dėl to, kad priversi juos pasijusti nepatogiai, kai jau ir taip proga labai liūdna?“

Kita pridėjo: „Elementarus pagarbos trūkumas.“

Vis dėlto, šiai moteriai jos apranga nepasirodė netinkama, ir komentatoriams ji atsakė taip: „Bet šita diena nėra skirta kitų žmonių jausmams. Šiandien svarbiausias mano senelis.“


Rašyti komentarą...
A
Ah
2021-09-08 18:21:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai nedera su tokia apranga eiti į laidotuves.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų