„2 Baruose“ išgarsėjusi Gabija – apie naują veiklą, santykius su Žygiu ir sudėtingą laikotarpį

Mielumu ir nuoširdumu realybės šou „2 Barai“ žiūrovus sužavėjusi Gabija Radžiūnaitė ir toliau užkariauja žiūrovų širdis. Kartu su savo vaikinu Žygimantu Petkumi neseniai ėmėsi naujo projekto pavadinimu  ZYGGA ir sulaukė didelio populiarumo muzikos platformose.

Ne tik scenoje, bet ir gyvenime jau daugiau nei penkerius metus kartu esanti pora duetu savo muzikinį kelią pradėję kaip „Žygis ir Gabija“. 

Papasakok, kaip atsirado grupė ZYGGA, kaip kilo idėja? Esi minėjusi, kad su muzika savo veiklos nesieji, bet galbūt pakeitei planus?

ZYGGA atsirado pirmo karantino metu, kuomet sustojo mūsų koncertinė veikla, užsidarė mano darbovietė, atsirado daugiau laisvo laiko tiek mums, tiek mūsų prodiuseriui, taigi pagalvojom, kodėl visiems nepabandžius įgyvendinti trokštamų idėjų. Visada pasvajodavome ir apie kitokį stilių, nei kad kūrėme anksčiau. Būtent kaip „Žygis ir Gabija“ sulaukdavome daug pasiūlymų koncertuoti, žmonės mėgsta linksma, nuotaikinga muzika, o tai, ką darome dabar, manėme, kad yra kiek rizikinga. Viską pradėjome dėl pramogos, bet žiūrime, kad sekasi visai ne prastai.

Su muzika savo gyvenimą sieju jau trejus metus ir norėčiau, kad visa tai tęstųsi, bet manau, kad atlikėjas visada turi turėti ir įprasta kasdieninį darbą, jei kas nutiktų, tad mano antroji pasirinkta veikla yra sporto ir kineziterapijos sritis, minties apie darbą su vaikais vis dar neapleidžiu, bet vis laukiu, kada baigsis karantinas ir galėsiu lankyti mokymus.

Kaip gimsta dainų žodžiai, yra žinoma, kad Žygis kuria dainos žodžius, ar tu jam padedi, ar turi ir savo sukurtų dainų?

Dėl dainų žodžių, tai pas mus didysis talentas yra Žygis. Visi tekstai ir dainose pasakojamos istorijos gimsta jo galvoje, taip, kad nei pridėti, nei atimti. Aš kūryboje ne tokia gabi. Būna sugalvoju vieną žodį, kuris man atrodo, kad tiktų priedainyje, o jis jau turi galvoti, ką su tuo vienu žodžiu daryti toliau. Jis sukuria žodžius, padainuoja man ir paklausia, ką manau, tai mano pirma reakcija visada būna, kaip taip yra įmanoma?

Kaip žmonės reaguoja į jūsų naują projektą, ar sulaukiate dėmesio?

Dėl naujo projekto gavome daug palaikymo, nors kiti būna pasiilgsta ir mūsų senosios muzikos. Tačiau pastebime, kad draugai, pažįstami į „Žygio ir Gabijos“ dainas nelabai reaguodavo, o ZYGGOS dainas dažnai siunčia, kaip klausosi automobilyje, namuose ir negaili gražių žodžių, smagu dėl to. Kol kas žadame apsistoti būtent, kaip ZYGGA. Manome, kad einame teisingu ir mums arčiausiai širdies keliu, jaučiamės savose rogėse.

REKLAMA

Dainų jau esame paruošę ne vieną, labai nekantraujame, kad jos greičiau pasiektų klausytojus! Aš, jei galėčiau, leisčiau viena po kitos,  kas savaitę.  Neturiu kantrybės išlaukti momento, bet tai nelabai taktiška.

Ar nesunku turėti bendrą veiklą su antra puse? Ar neišsiskiria nuomonės?

Dirbti kartu su Žygiu, kas liečia muziką, man patinka, man su juo visada drąsiau. Nuomonės dažniausiai neišsiskiria, mūsų duete dominuoja jis ir prodiuseris, aš beveik visada viskam pritariu, man viskas gražu, ir viskas tinka, jei matau, kad galima kažką patobulinti, būtinai pasakau ir į mano nuomonę taip pat atsižvelgiama.

Tiek tu, tiek Žygis sulaukiate gerbėjų dėmesio, ar nepavydite vienas kito?

Del gerbėjų pyktis netenka. Mumis domisi praktiškai ta pati auditorija, jeigu gauname keistų žinučių, paskaitome jas vienas kitam ir pakikename. Visi, kurie žino mus, žino ir kad esame pora, o vaikinai, kurie kažkaip „netyčia“ to nepastebi, mandagiai informuoju, jog turiu antra pusę arba tiesiog ignoruoju.

Kaip tau praėjo karantino laikotarpis, galbūt atradai naujų pomėgių?

Pirmas karantino laikotarpis praėjo lengvai ir gana greitai, šilo orai, buvo galima pasivaikščioti lauke, prapūst galvą taip sakant. Greitai sulaukėme vasaros, tačiau šis laikotarpis lengvas nebuvo. Virusas pačiupo mus abu. Aš prasirgau gana lengvai, tik su uoslės ir skonio praradimu, Žygiui buvo kiek sunkiau, tačiau viską įveikėme ir ėmėme darbuotis toliau, bet neužilgo mano darbo vietą uždarė dėl karantino, tad kurį laiką sėdėjau namuose, prasidėjo daug apmastymų, ar tikrai esu ten, kur noriu būti, ar galėčiau šį laikotarpį išnaudoti savęs tobulinimui kaip nors labiau, ką turėčiau keisti, kad būtų viskas dar geriau. Tačiau susiradau veiklos ir viskas greitai pasitaisė, esu labai aktyvus žmogus, man reikia veiksmo, kai jo nebūna, jaučiuosi kaip nesava. Gerai, kad nuo vasaros turime šuniuką, jis kaip vaikas dabar, reikalauja daug dėmesio, tad visos šios dienos, kol Žygis darbuojasi, nebūna tokios liūdnos.

REKLAMA

Kuri Tik Tok vaizdo įrašus, kaip sugalvojai kurti? Iš kur kyla idėjos? Ar turi planų iškilti per šia platforma?

Tik Tok'u sakiau nesinaudosiu nė už ką! Nesąmonė, vaikų žaidimai, beprasmis laiko gaišimas, ir dar visokių apibūdinimų buvo galima išgirsti iš manęs anksčiau, bet neištvėriau ir vis dėlto „užsikabinau“. Pradėjusi naudotis Tik Tok'u, pamačiau, kad ten tikrai galima rast daug gerų idėjų, seku fotografus, makiažo meistrus, muzikantus ir kitus talentingus žmones. Galima daug ko pasimokyti, labai patinka, kad toje platformoje visi yra atviri, niekas nevaidina idealių, pripažįsta savo netobulumus, negalias, psichologinius sutrikimus, pasijuokia iš savęs ir leidžia pasijuokti kitiems, tai suteikia panašaus likimo žmonėms daugiau pasitikėjimo savimi ir skatina nebijoti būti kitokiu, nei kiti.

Atvirumo, tolerancijos ir humoro jausmo mūsų šalyje labai trūksta, džiaugiuosi, kad bent ten randu tai, kas kelia šypseną. Idėjos būna sugalvoju pati, tiesiog pažvelgus į realybę, su kuo susiduriame. Kartais atlieku vadinamus „trendus“, tai video, kuriuos kartoja dauguma, kartais tiesiog elgiuosi priešingai nei visi, džiaugiuosi, kad sekėjai auga, ne dėl skaičiaus, o kad kažkam mano turinys patinka, prajuokina, galbūt praskaidrina niūrią dieną. Kažkokio ypatingo tikslo neturiu, norėčiau nesustoti, kad viskas eitųsi, taip kaip dabar arba dar geriau!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų