„Tik Tok“ kilo ginčų dėl filmo „Liūtas Karalius“: visa vaikystė buvo melas?

„Disney“ kompanijos 1994 m. sukurtas muzikinis animacinis filmas „Liūtas karalius“ (angl. „Lion king“) socialiniuose tinkluose susilaukė daug dėmesio, kai jo gerbėjai pradėjo tyrinėti konspiracijos teoriją, susijusią su populiaraus filmo siužetu.

Atlantoje gyvenantis 17-metis Christianas Jonesas, savo paskelbtame „Tik Tok“ vaizdo įraše išdėstė jo surinktus įrodymus, kad veikėjas Rėžis (angl. Scar) suvalgė Mufasą, po to kai šis mirė nukritęs nuo olos.

Vaikinas pasidalino „Google“ paieškos rezultatais, kurie parodo, kad mėsėdžiai gyvūnai, tokie kaip liūtai, gali suėsti kitus mėsėdžius, taip parodydami savo pranašumą.

Jis taip pat pasidalijo scena, kurioje Rėžis vaizduojamas su Mufasos kaukole. Taip Christianas įplieskė diskusiją, o tie, kurie tiki jo teorija, sako, kad tai sugadino jų vaikystę.

Mufasos mirtis yra viena įsimintiniausių „Disney“ filmų scenų. Dauguma žiūrovų prisimena, kaip Rėžis sušnabžda „Tegyvuoja karalius“, ir numeta Mufasą nuo olos, kur jį sutrypia banda.

Pasak Christiano, scena, kurioje Rėžis žaidžia su kaukole, įrodo, kad Mufasos kūnas po to buvo suėstas.

„Twitter“ vienas vartotojas rašė: „Mano visa vaikystė buvo melas“. Kitas paskelbė: „Rėžis yra aršus. Jis tai padarė. Rėžis sugebėtų padaryti net pačius baisiausius dalykus.“

Trečiasis pridėjo: „Rėžis oficialiai tapo pačiu žiauriausiu animaciniu veikėju.“

Tačiau Christiano pateikti įrodymai įtikino ne visus, ir jie pradėjo dalintis savo sugalvotomis teorijomis.

Vienas vartotojas pasidalino: „Gerai, ta kaukolė tikriausiai yra babuino. Mufasa buvo „palaidotas“ netoli upės, kur buvo parodytas Simba. Tai mano teorija.“

Antrasis pakomentavo: „Maitėdos. Daug kas gali suėsti negyvą gyvūną. Jie tikrai neprieitų prie kūno, ir nesakytų: „Tokios mėsos nevalgau“.

„Hienos suvalgys viską, ką tik gali. Liūtai dažniausiai nemiršta vieni, todėl hienos negali jų suvalgyti. Tačiau atsiskyrusį liūtą, jos tikriausiai sumedžiotų“, – rašė trečiasis.

Sutikdamas, dar vienas vartotojas pasidalino: „Hienos valgo ir žudo liūtus. Jos tiesiog nėra pakankamai stiprios, tačiau yra tokia dokumentika, kurioje liūtas nužudė hienų bandos vadę. Norėdamas atkeršyti, jos jauniklis vedė bandą nužudyti tą liūtą.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų