Markle atskleidė, koks aksesuaras kiekvienai moteriai yra nepakeičiamas: to nusipirkti neįmanoma

Hercogienė Meghan Markle žinoma dėl daugybės prieasčių, o puikus jos skonis ir pojūtis madai yra neabejotinas. 

Princas Harry ir Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
8

Ir nors vykdydama karališkuosius įsipareigojimus ji dėl savo aprangos pasirinkimų būdavo ir kritikuojama, praėjusiais metais ji tapo kviestine „Vogue“ žurnalo redaktore, o taip pat prisidėjo ir aprangos moterims kūrimo su Jungtinės Karalystės labdaros organizacijomis.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan Markle ir Harry

Visai neseniai ji davė interviu apie minėtą „Smart Works“ aprangą moterims, prie kurios kūrimo prisidėjo ir pati. 

„Žmonės sako, kad „Smart Works“ yra susiję tik su drabužiais, tačiau tai nėra tiesa. Visi šie dalykai yra išorėje, tačiau tai, kai jie padaro jūsų viduje, sudaro visumą ir tampa svarbiausiu aksesuaru“, – sakė ji apie drabužius, kurie sukurti specialiai moterims, ieškančioms darbo ir norinčioms ir vėl įsilieti į darbo rinką.

Anot hercogienės, svarbiausias aksesuaras, kuris tiks prie kiekvienos aprangos, nėra tas, kurį galima nusipirkti. „Tai, kas jums padės pasiekti kitą sėkmės lygį, yra su jūsų pasitikėjimas savimi – tai, su kuo jūs įžengiate į kiekvieną kambarį ir interviu“, – atviravo M. Markle.

„Moterims dažnai lengva pamiršti visus savo įgūdžius ir privalumus – ne todėl, kad jų nebūtų, o todėl, kad kartais reikia kažko, kas jums tai parodytų. Tai – kritiškas momentas. Supratau, yra kad moterys, kurios bendradarbiauja su „Smart Works“, nerodo jums kažko, kas neegzistuoja – jos jūsų gerąsias savybes pamato iškart, kai tik jus sutinka“, – tikino hercogienė. 

REKLAMA

Tiesa, tai – ne vienintelis projektas, prie kurio hercogienė prisidėjo pastaruoju metu. 

Atsisakę karališkųjų titulų ir nusprendę savo gyvenimus toliau tęsti JAV, princas Harry ir Meghan Markle neteko ir karališkosios šeimos finansinės paramos. Vis dėlto panašu, kad jiems išties nėra dėl ko jaudintis – neseniai jie pasirašė 42-84 mln. eurų sutartį su „Netflix“, o kartu pradėjo priklausyti ir prestižinei viso pasaulio geriausius oratorius vienijančiai agentūrai „Harry Walker Agency“.

Teigiama, kad už vieną kalbą šios agentūros oratoriai gauna net milijoną eurų.

Visai neseniai užsienio žiniasklaidai buvo nutekintas reikalavimų sąrašas, kuris, remiantis Harry ir Meghan nuomone, turėtų būtų įvykdytas, jei kažkas norėtų renginyje išgirsti jų kalbą.

Kaip rašoma „The Telegraph“, pora sudarė net 4 puslapių reikalavimų sąrašą. Jame rašoma, jog pora nori gauti užmokestį už kalbą dar prieš renginį, o taip pat visais atvejais jie norėtų patys išsirinkti pokalbio moderatorių.

Taip pat pora tikino visuomet norinti žinoti, kiek žmonių pasirodys renginyje, ir kas jie tokie bus. Ne ką mažiau Harry ir Meghan svarbu tai, kas taip pat kalbės renginyje, kokį prekės ženklą jie pristatys, ką kalbos metu publika matys ekrane ir kas bus renginio rėmėjai. Juos domina tiek korporacijos, tiek ir atskiri asmenys, organizacijų nariai, valdžios įstaigos ir organizacijos. Pora pažymėjo ir tai, jog jie norėtų sužinoti, ką rėmėjai gauna mainais už savo finansinę pagalbą.

Primename, kad organizacijos „Harry Walker Agency“, kuriai dabar priklauso ir Meghan su Harry nariai yra ne ką mažiau žinomi, nei jie patys. Tai – Barackas ir Michelle Obamos, Oprah Winfrey bei daugelis kitų. Anksčiau šiai agentūrai priklausė ir kitas buvęs JAV prezidentas, Billas Clintonas.

REKLAMA

„Temos, kuriomis jie kalbės, daugiausiai aprėps socialinės temas bei problemas, su kuriomis dabar susiduria visas pasaulis. Tai – ne tik lyčių lygybės klausimas, bet ir rasistinis aspektas, taip pat ir aplinka“, – sakė anonimu norėjęs išlikti šaltinis.

Jis pridėjo, kad dauguma temų, kuriais pora kalbės, bus susijusi su specialia Harry ir Meghan sūnaus Archie garbei įkurta organizacija Archewell. 

Ši nauja Harry ir Meghan veikla puikiai derės su jau kiek anksčiau M. Markle paliesta rasizmo problema, kai hercogienė prabilo apie policijos pareigūnų JAV uždusintą George’ą Floydą, dėl kurio vėliau kilo „Black Lives Matter“ judėjimas.

„Meghan teigė, kad jos, kaip lyderės vaidmuo, šiuo metu yra kaip niekuomet anksčiau svarbus. Ji kalbasi su Oprah Winfrey ir kitais organizacijos lyderiais, kad padėtų tam rasti sprendimą. Meghan jaučia, kad jos misija – kur kas daugiau, nei tik vaidyba. Ji nori savo balsą panaudoti vardan pokyčių ir nesišalina karjeros politikoje“, – pridėjo šaltinis.


Rašyti komentarą...
D
Dede
2020-09-14 08:41:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriausias aksesuaras yra princas lepsis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų