Atskleistos visos slaptos Jacksono ligos: ekspertai stebisi, kad jis nemirė anksčiau

Pop scenos legenda Michaleas Jacksonas mirė prieš 11 metų, vis dėlto kai kurios detalės apie jo gyvenimą išlenda tik dabar. 

4

Nors amžino poilsio dainininkas atgulė būdamas 50 metų, kaip teigia ekspertai, keista, kad mirtis jo neištiko anksčiau.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleistos visos slaptos Jacksono ligos: ekspertai stebisi, kad jis nemirė anksčiau

Atlikėjas mirė perdozavęs vaistų, o jo gydytojas, Conradas Murray, buvo nuteistas kalėti net 4 metus už netyčinę žmogžudystę.

Vis dėlto M. Jacksono priklausomybė vaistams prasidėjo kur kas anksčiau, tačiau visa tai, o ypatingai, savo prastą sveikatos būklę, jis visuomet stipriai slėpė nuo gerbėjų.

Kaip teigia jo biografas Ianas Halperinas, Jacksonas kentėjo nuo paveldėtų ligų, kurios pažeidė jo plaučius ir versdavo sunkiai kvėpuoti su kiekvienu žingsniu. 

Situacija ypatingai pablogėjo 2008 metais, o anot jo biografo, atlikėjo būklė tapo netgi kritinė. „Jam reikia plaučių persodinimo, tačiau jis yra pernelyg silpnas, kad tai ištvertų. Taip pat jis kenčia nuo virškinamojo trakto kraujavimo, kurio gydytojams nepavyksta sustabdyti. Jis – kraujuoja, o tai – pati didžiausia bėda, tai gali jį nužudyti“, – tada sakė gydytojas.

Biografas pridėjo, kad tai nebuvo vienintelės sveikatos bėdos, nuo kurių kentė žvaigždė. Pasirodo, kad su kaire savimi akimi jis beveik nebematė, kentė nuo prostatos sutrikimų, o taip pat ir nuo kaulų ligos pirštuose. Situacijos nepalengvino ir daugybė ne visai pavykusių plastinių operacijų bei odos liga.

Teigiama, kad siekdamas patenkinti savo priklausomybę vaistams, M. Jacksonas nuolat keisdavo gydytojus, piktnaudžiavo receptais. 

Po jo autopsijos, ekspertas Richardas Shepherdas teigė, kad iš tiesų stebuklas yra tai, kad M. Jacksonas nemirė anksčiau, ypatingai žinant tai, kad jo visas kūnas buvo stipriai paveiktas vaistų.

„Michaelas Jacksonas buvo žmogus, turėjęs galybę psichologinių ir fizinių problemų, kurias norėdamas įveikti ėmė piktnaudžiauti medikamentais, sukėlusiais priklausomybę. Jis naudojo pavojingus vaistus labai neatsakingai. Kai kuriais atžvilgiais, stebuklas, kad jis gyveno tiek, kiek gyveno“, – sakė ekspertas dokumentinėje juostoje.

REKLAMA

O štai daugiau nei dešimtmetį Jacksonui dirbęs jo apsauginis Mattas Frides yra sakęs, kad bosas jautė, jog jo mirtis – neišvengiama. Įdomu tai, kad likus kelioms dienoms iki mirties, jis aplink save bandė suburti visus, kurie jam rūpėjo.

Apsauginis pasakojo, kad M. Jacksonas tuo metu kvietė atvykti pas save daugybę žmonių, kurių nematė metų metus. Pavyzdžiui, jis kvietėsi net aktorių Marką Lesterį – prašė, kad šis dėl jo atskristų per pusę pasaulio.

Negana to, jis kvietė net ir savo tėvą Joe, su kuriuo turėjo itin aštrius santykius. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė ir straipsniai apie tai, kaip M. Jacksonas iššvaistė savo turtus.

Dainininkas pagarsėjo savo prabangiu gyvenimu „Neverland“ rančoje. Tiesa, likus 4 metams iki mirties, aktorius buvo iš jos išsikėlęs. Tąkart jis sau pažadėjo, kad niekuomet daugiau ten nebegrįš, mat kaip tik tuo metu buvo išteisintas iš kaltinimų, jog seksualiai priekabiavo prie nepilnamečių.

„Neverland“ jis pakeitė kur kas paprastesniais namais Holmby kalvose Los Andžele. Būtent čia jis ir mirė. 

Jo mirties byloje imti nagrinėti ir jo finansai, ir nors daugelis gerbėjų manė, kad žvaigždė turėtų maudytis prabangoje – ypač turint omenyje, kad pramogų versle Michaelas sukosi nuo 6 metų – iš tiesų jis buvo giliai įklimpęs į skolas.

Pasirodo, kad didžiausias sumas M. Jacksonas išleido dovanoms, kelionėms, menui, zoologijos sodams, papuošalams ir baldams. Tiesa, ne ką mažiau lėšų jis aukojo ir labdaroms.

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad 1993 metais M. Jacksono turtas buvo prilyginamas 25 mln. eurų, o štai 1998 metais suma išaugo iki 118 mln.

Vis dėlto kai mirė 2009 metais, jo skolos siekė kone 422 mln. eurų. Jo pinigai išties buvo pasibaigę.

Teisme paskelbta, kad jau nuo 2007 metų jam nebuvo suteikta nė viena paskola, o kai mirė, jis net 3-4 mėnesius vėlavo sumokėti už San Fernando Valley namus, kuriuose gyveno jo motina.

REKLAMA

Daugelio gerbėjų nuostabai, jo turai taip pat nebuvo tokie pelningi, kaip galėjo pasirodyti. Nors turas „Dangerous“ 1992-aisiais išties buvo sėkmingas, visai kitoks buvo „HIStory“ 1997-aisiais. Tąkart žvaigždė prarado kone 10 mln. eurų.

Vis dėlto tikriausiai daugiausiai Jacksono finansų surijo jo mylima „Neverland“ ranča. Jis mokėjo didžiules sumas, kad išlaikytų čia esantį zoologijos sodą bei traukinuką, kuris keliavo po visą mini parką. Vien jam dirbančių žmonių atlygis kasmet siekdavo apie 2 mln. eurų.

Tiesa, tai – ne vieninteliai daug lėšų reikalavę žvaigždės namai. 8 mln. eurų kainavo ir jo Las Vegaso namai, pavadinimu „The Thriller Villa“.

M. Jacksono Las Vegaso namus sudarė 7 miegamieji, 12 tualeto kambarių, svečių namai, bei savotiška koplyčia, kurioje galėjo būti linksminami 70 žmonių. Ji buvo puošta rankų darbo tapybos sienomis.

Žvaigždė žavėjosi ir menu. Jo turima kolekcija buvo vertinama 75 mln. eurų. Žinoma, kaip ir kiti turtuoliai, M. Jacksonas mėgo geras mašinas. Pavyzdžiui, žvaigždė turėjo specialiai jam pagamintą prabangų „Rolls Royce Sepah Limousine“ su pačia brangiausia komplektacija. 

Tiesa, tai – ne vieninteliai prabangūs automobiliai. M. Jacksonas turėjo ir „Rolls Royce Silver Spur II“ bei „Lincoln“ miesto mašiną. 

Ne ką mažiau jam atsiėjo ir savotiška terapija drabužių atžvilgiu. Artimi jo šaltiniai yra sakę, kad kartais, pasiėmęs drabužių katalogą, jis iš ten užsisakydavo viską, kas buvo pasiūlyta.

O štai 2008 metais Londone įsikūrusioje itin prabangioje „Harrods“ parsuotuvėje M. Jacksonas per 15 minučių išleido 110 tūkst. eurų.

Įdomu tai, kad patyręs sunkių finansinių nuostolių, M. Jacksonas ėmė ir kur kas mažiau rodytis viešumoje.


Rašyti komentarą...
O
Originalu
2020-09-12 12:30:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisme paskelbta, kad jau nuo 2007 metų jam nebuvo suteikta nė viena paskola, o kai mirė, JIS net 3-4 mėnesius vėlavo sumokėti už San Fernando Valley namus, kuriuose gyveno jo motina.
Atsakyti
0

v
vovka
2020-09-12 14:04:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kam jis dar rūpi...
Atsakyti
-1

v
vovka
2020-09-12 14:05:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kam jis dar rūpi...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų