Dar vienas karališkosios šeimos narys nusivylė Harry: jo elgesys priminė situaciją iš praeities

Šių metų pradžioje, kai paskelbė apie tai, kad atsisako karališkosios šeimos titulų ir išvyksta gyventi į JAV, princas Harry ir jo žmona Meghan Markle kaip reikiant sukrėtė karališkąją šeimą. 

Princas Harry ir Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
3

Ir nors buvo žinoma, kad tai nuliūdino daugelį šeimos narių, tik dabar paaiškėjo, ką apie tai galvoja princas Philipas.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dar vienas karališkosios šeimos narys nusivylė Harry: jo elgesys priminė situaciją iš praeities

Kaip rašoma karališkosios šeimos biografės Ingrid Seward knygoje „Prince Philip Revealed“, jis yra įsitikinęs, kad tokiu savo poelgiu princas Harry galutinai atsisakė vykdyti savo karališkąsias pareigas.

Teigiama, kad princui Philipui matyti tai, kaip elgiasi jo anūkas Harry, yra tikras iššūkis ir skausmas. Anot jo, šitaip Harry atsisako savo šalies ir visko, kuo visuomet tikėjo, vardan to, kad būtų į save susikoncentravusi įžymybė Šiaurės Amerikoje.

Knygoje rašoma, jog princui „sunku suvokti, kas jo anūko gyvenimą padarė tokiu nepakenčiamu. Philipo manymu, Harry ir Meghan viskas klostėsi puikiai: jie turėjo gražius namus, sveiką sūnų, neįkainojamą galimybę padaryti įtaką visam pasauliui su savo darbu labdarose… Žmogui, kurio visa egzistencija buvo pagrįsta atsidavimui daryti gera, paaiškėjo, kad jo anūkas viso to atsisakė vardan savo santuokos su išsiskyrusia amerikiete – panašiaqi kaip Edwardas 8-asis ataisakė karūnos, kad galėtų vesti Wallis Simpson 1937-aisiais“.

Visa knyga apie princą Phillipą pasirodys jau spalio 20-ąją.

Princas Philip

Tiesa, tai – jau ne pirma knyga šiais metais, kuri kaip reikiant sudrebino karališkąją šeimą. Nemažai šoko visiems sukėlė ir „Finding Freedom“ – čia buvo daugiausiai rašoma apie Meghan ir Harry.

REKLAMA

Dar prieš knygai pasirodant daugybė šaltinių teigė, kad būtent karalienė bus ta, kurią knyga paveiks labiausiai.

Artimas šeimos šaltinis „Vanity Fair“ teigė: „Tai atvers daugybę žaizdų, kurias jie jau stengėsi pamiršti. Manau, kad žmogus, kurios dėl viso nuliūs labiausiai, bus karalienė.“

Vien jau „SussexRoyal“ puslapio, sukurto Harry ir Meghan ateities planų paaiškinimui, atsiradimas, stipriai nuliūdino visą karališkąją šeimą ir įskaudino karalienę, mat ši prie to niekaip neprisidėjo.

Naujoje biografinėje knygoje rašoma, kad Harry ir Meghan sulaužė daugybę karališkosios šeimos protokolo taisyklių, bandydami būti išgirsti karalienės, kai įtampa šeimoje ėmė nepakeliamai augti.

Žadama, jog knygoje bus tokių detalių, apie kurias dar niekas niekuomet nežinojo, pavyzdžiui, kad galvodami, jog kelias pas karalienę jiems yra blokuojamas, Harry ir Meghan netgi suplanavo slaptą patekimą pas ją – tai taip pat laužo karališkąjį protokolą.

Anot knygos autorių Omid Scobie ir Carolyn Durand, Harry ir Meghan jautėsi taip, tarsi į jų pareiškimus ir skundus karališkojoje šeimoje niekuomet nebuvo žiūrima rimtai, negana to, jie tikėjo, jog šeimai dirbantis personalas nuolat dalijasi istorijomis su spauda.

„Rūmuose buvo tik saujelė žmonių, kuriais rūmuose jiedu galėjo pasitikėti“, – toliau tęsė autoriai.

Harry ir Meghan atstovai spaudai užsienio žiniasklaidai teigė, kad pora prie knygos rašymo neprisidėjo. Vis dėlto lygiai taip pat jų atstovas spaudai knygoje parašytos informacijos nepaneigė.

Primename, kad knygoje bus aprašyta ir daugiau įdomių karališkosios šeimos gyvenimo detalių.

Neseniai naujausia knygos „Finding Freedom“ ištrauka pasirodė „The Sunday Times“. Minėtoje ištraukoje knygos autoriai Omid Scobie ir Carolyn Durand teigia, kad princo Williamo žmona Kate Middleton nė kiek nesistengė Meghan į šeimą priimti šiltai.

REKLAMA

„Nepaisant to, kad tai nebūtinai buvo jos atsakomybė, Kate padarė nedaug, kad tiltai tarp jų nesugriūtų“, – rašė jie pridėdami, kad nors Kate ir Meghan iš tiesų viena su kita nekariavo, jų santykiuose buvo tikrai nemalonių akimirkų.

Todėl nors ir bandė viena su kita būti itin mandagios, iš tiesų K. Middleton ir M. Markle turėjo mažai ką bendro, išskyrus tai, kad gyveno Kensingtono rūmuose. 

Tiesa, vienąkart jos abi to neįtardamos nusprendė apsipirkti toje pačioje gatvėje, o pamačiusi Meghan, Kate netgi apsisuko su savo „Range Rover“ į kitą pusę, palikdama buvusią aktorę vieną.

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad vėliau, siekdama pagerinti savo santykius su Meghan, K. Middleton jai atsiuntė gėlių, kaip siekį susitaikyti. Deja, atsiprašyti jau buvo pernelyg vėlu – Meghan aiškiai leido hercogienei suprasti, kad gėlių yra pernelyg mažai. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų