Jakštytė gulsis ant operacinio stalo: apie tai galvojo nuo 21-erių

Eglė Jakštytė dažnai giriama dėl išskirtinių veido bruožų ir dailios figūros. Vis dėlto net ir ji yra kritiška savo išvaizdai. Atlikėja nuo jaunų dienų išgyvena dėl asimetriškos, nedidelės krūtinės, todėl pirmadienį jai bus atlikta krūtų korekcija riebalais, rašoma pranešime spaudai.

Eglė Jakštytė (tv3.lt fotomontažas)
9

„Neturiu jokių baimių ir abejonių dėl savo pasirinkimo. Apie tai galvojau jau seniai“, – paaiškina E. Jakštytė.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eglė Jakštytė gulsis ant operacinio stalo

Trikdė krūtinės forma bei dydis

„Aš, kaip ir dauguma moterų, žvelgdama į atvaizdą veidrodyje vertindavau save kritiškai: vis pagalvodavau, kad noriu didesnės krūtinės, tačiau nenorėjau jos didinti implantais. Kita problema, kad mano krūtinė yra asimetriška. Kai pradėjau garsiai apie tai kalbėti, sužinojau, kad asimetrija būdinga ir kitoms moterims. Vienoms tai užkliūna, kitoms ne, o mane tai labai trikdė, visuomet atkreipdavau į tai dėmesį. Dėl to ir pradėjau domėtis krūtinės korekcija“, – pasakoja E. Jakštytė.

29-erių moteriai krūtinės korekcija bus atlikta panaudojus jos pačios riebalus. Nedidelė dalis jų bus nusiurbta iš pilvo, juosmens zonos, taip pat šlaunų ir perkelta į krūtinę. Tokiu būdu krūtys taps pilnesnės ir vienodo dydžio.

„Man kartais norisi vilkėti drabužį be liemenėlės ir nesivarginti, ar matosi, kad krūtys nevienodos. Be to, labai norėčiau dėvėti plono audinio liemenėles. Iki šiol maniau, kad tokios man netinka, tad net po sportine liemenėle dar segėdavau liemenėlę su pakietinimu. Apskritai anksčiau mano visos liemenėlės buvo tik pakietintos ir pakeliančios krūtinę – tos, kurios sukuria gražų vaizdą, tačiau nėra patogios. Tad po šios operacijos tikiuosi laisvės ir nebesukti galvos dėl tokių, rodos, elementarių dalykų“, – teigia E. Jakštytė.

REKLAMA

Apie korekciją galvojo nuo 21-erių

E. Jakštytė dėl krūtinės korekcijos yra konsultavusis nekart, o pirmąkart dėl to kreipėsi būdama dvidešimt vienerių. Vis tik tuomet atlikėja turėjo abejonių.

„Pastebėjau, kad itin svarbu išsirinkti gydytoją, kurio vizijos sutaptų su tavosiomis, su kuriuo rastum bendrą kalbą. Todėl labai džiaugiuosi, jog atradau gydytoją Gediminą Samulėną, kuris suteikė daug naudingos informacijos. Mano manymu, tokioms operacijoms žmogus turi pribręsti ir būti užtikrintas dėl savo pasirinkimo. Be to, labai svarbu suvokti savo kūną, atskirti norus bei galimybes“, – argumentuoja E. Jakštytė. 

Dainininkė priduria, kad ši kombinuota procedūra kartu bus ir proga šiek tiek padailinti kūno linijas, nes po dviejų šiemet Japonijoje praleistų mėnesių moteris grįžo priaugusi keletą kilogramų. Pastarųjų atsikratyti nėra paprasta, todėl E. Jakštytė džiaugiasi, kad šiek tiek riebalų bus nusiurbta nuo problemiškesnių kūno zonų.

Krūtų asimetrija – dažnas reiškinys

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo G. Samulėno, pirmadienį operuosiančio E. Jakštytę, teigimu, riebalų persodinimas į krūtis yra natūraliausias būdas koreguoti krūtinei: „Krūtinės korekcijos būdų yra keletas, iš kurių populiariausias – implantai. Vis tik tai svetimkūnis, o Eglei natūralumas buvo itin svarbus. Tad jai bus atlikta subtili plastinė chirurgija, po kurios krūtinė taps dailesnė, tačiau pokyčiai nebus labai ryškūs.“

Kaip paaiškina G. Samulėnas, moterų krūtų asimetrija yra įprastas reiškinys, o tai, kaip į tai reaguojama, priklauso nuo aplinkos komentarų, pačios moters savijautos ir to, kiek problema yra pastebima. „Nedidelis krūtų nevienodumas pasitaiko daugumai, tačiau kas ketvirta moteris turi aiškiai matomą asimetriją, kuri dar labiau išryškėja po gimdymo ir maitinimo krūtimi“, – sako „Nordclinic“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

REKLAMA

Beveik be randų

G. Samulėnas paaiškina, kad riebalų persodinimas šiuo atveju atliekamas estetiniais tikslais, tačiau operacijoje yra ir regeneracinės medicinos elementų  dėl transplantuotų ląstelių poveikio tikėtinas ir odos būklės pagerėjmas. Operacijos metu riebalų imama iš ten, kur jų galima rasti daugiausia ir iš kur pageidauja pacientė. Tokios operacijos privalumai – kad galima suderinti kūno kontūro korekciją su krūtinės augmentacija. „Tokiu būdu keičiamos kūno proporcijos – juosmuo susiaurėja, sumažinamos pilvo bei šlaunų riebalų sankaupos, krūtys tampa pilnesnės, o joms padidinti nenaudojamas joks svetimkūnis. Be to, operacijos metu neatliekamas pjūvis, tik keletas dūrių, pro kuriuos įvedamos kaniulės, o tai reiškia, kad randai būna minimalūs. Vienintelis tokios procedūros trūkumas – kad riebalai yra gyvas audinys, tad bent 40 proc. jų persodinus sunyksta. Vis tik tie, kurie prigyja, duoda pastovų ir subtilų rezultatą“, – paaiškina „Nordclinic“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Chirurginiu požiūriu ši kombinuota procedūra laikoma vidutinio sudėtingumo, o galutinį rezultatą E. Jakštytė išvys maždaug po dviejų mėnesių.

Patirtimi dalysis viešai

Dainininkės teigimu, apie tai viešai prabilti ji nusprendė dėl to, kad šalyje yra per mažai informacijos apie tokio pobūdžio krūtinės tobulinimą. Todėl ir po operacijos E. Jakštytė ketina šia patirtimi dalytis socialiniuose tinkluose: „Yra pramogų pasaulio moterų, kurios prisipažino, kad didinosi krūtinę implantais. Vis dėlto norėčiau, kad merginos žinotų ir apie kitą krūtinės korekcijos alternatyvą iš žmogaus, kuris turės tokią patirtį. Galbūt tai padės moterims apsispręsti, jeigu joms kyla klausimų, dvejonių ar jei baiminamasi sulaukti aplinkinių kritikos.“

Kaip pastebi atlikėja, yra daug žmonių, turinčių didesnių kompleksų, tačiau kiekvienam savas kompleksas atrodo svarbus. „Iš patirties žinau, kad moterys puikiai moka save apgauti, neva viskas ir taip gerai, o viduje taip nesijaučia. Manau, svarbiausia yra tiksliai suprasti, kam mums to reikia ar kodėl turime abejonių. Kam man reikia tokių pokyčių – aš sau jau puikiai atsakiau. Ir vien tai man teikia džiaugsmo. Svarbiausia žinoti, kas esi, kaip su savimi susidraugauti ir kaip save padaryti laimingą“, – apibendrina E. Jakštytė.


Rašyti komentarą...
X
XXXX
2020-08-31 11:54:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jaunimas neskiria intymių dalykų ir paprastų žinių apie save. Jei daraisi tokią operaciją nesiviešink, tai nebūtina, dalis būtinai perskaitęs pasijuoks.
Labai panašu, kad greitai jaunuoliai iš ryto pasiskelbs apie tai , kiek kartų pavyko...
Atsakyti
0

b
buvo
2020-08-31 12:15:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
savotiška savo išore, dabar pasidare kaip visos, dirbtine, vaškine statula
Atsakyti
0

S
Sigitas
2020-08-31 11:30:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
O čia tai naujiena.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų