Paaiškėjo tikroji priežastis, kodėl Kate ir Williamas nebuvo pakviesti į slaptas princesės Beatrice vestuves

Liepos 17-ąją Jungtinėje Karalystėje įvyko itin slaptos princesės Beatrice ir jos mylimojo Edoardo Mapelli Mozzi vestuvės. Pora žiedus sumainė tik tarp artimiausių žmonių, vis dėlto daugelį nustebino tai, jog ceremonijoje nedalyvavo princas Williamas ir Kate Middleton.

Princesė Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi, Kate Middleton ir princas Williamas (tv3.lt fotomontažas)
8

Pagaliau paaiškėjo tikroji priežastis, kodėl jų šventėje matyti galima nebuvo.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo tikroji priežastis, kodėl slaptose princesės Beatrice vestuvėse nebuvo Kate ir Williamo

Pora susituokė Visų Šventųjų koplyčioje, kurioje dalyvavo 150 svečių. Tiesa, Bekingemo rūmai išplatino nuotraukas, kuriose pozuoja tik sutuoktiniai, tad daugeliui pasidarė smalsu, ar čia dalyvavo ir karališkoji pora? Tai, kad čia nebuvo matyti karališkųjų titulų netekusių princo Harry ir jo žmonos Meghan Markle, niekam nuostabos nekėlė, vis dėlto kodėl čia nesimatė ir princo Williamo bei Kate?

„Pora nusprendė pasirinkti nedidelę ceremoniją su tėvais bei broliais ir seserimis, mat jiems teko atidėti anksčiau suplanuotą jų tuoktuvių šventę gegužės mėnesį. Šventėje lankėsi karalienė ir Edinburgo hercogas, poros tėvai, kiti šeimos nariai. Nuotaką prie altoriaus vedė jos tėvas“, – pranešė šaltiniai daugiau detalių apie vestuves.

O štai antroje vestuvių dalyje buvo pakvietsa vos 20 svečių, tarp kurių – ir karalienė su princu Philipu. Dėl šios priežasties, panašu, jog Kate ir Williamui paprasčiausiai neliko vietos – gražiu savo sveikinimu princesei Beatric ir jos vyrui Edoardo pora pasidalijo „Instagram“ paskyroje. Čia jiedu darkart pabrėžė, kad poros vestuvės buvo itin „mažos“, tarsi leisdami gerbėjams suprasti, kad jų šventėje nematyti būtent dėl šios priežasties.

REKLAMA

Kaip rašo užsienio žiniasklaida, princesė Beatrice pasipuošė vintažine suknele bei tiara, kuri puošėsi ir pati karalienė per savo vestuves. Karalienės vestuvės vyko 1947 metais, todėl panašu, kad suknelė puikiai išsilaikiusi. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad poros iškilminga ceremonija turėjo vykti Šv. Jokūbo rūmuose gegužės 29 dieną, tačiau dėl pandemijos teko perkelti šią datą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų