Nuo rimto sutrikimo kenčiantis Westas nusitaikė į žmoną: pažėrė nemalonių kaltinimų 

Vienas garsiausių amerikiečių reperių – Kanye Westas – nesiliauja stebinęs pasaulio. Neseniai jis ėmė ašaroti pasakęs itin chaotišką kalbą viename renginyje, o netrukus po to ėmė dalintis ne ką mažiau neaiškiais įrašais „Twitter“ paskyroje, kuriuose – ir kaltinimai žmonai Kim Kardashian.

5

Minėtuose įrašuose K. Westas tikina, kad K. Kardashian bandė jį uždaryti į ligoninę.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuo rimto sutrikimo kenčiantis Westas nusitaikė į žmoną: pažėrė nemalonių kaltinimų 

Anot reperio pasidalintų įrašų „Twitter“ paskyroje, Kim norėjo jį uždaryti ligoninėje dėl to, jog šis verkė norėdamas apsaugoti jųdviejų dukros North gyvybę.

Vėliau jis ėmė rašyti, jog Kim ir jos motina bei vadybininkė Kris Jenner turėtų jam kuo greičiau paskambinti. Netrukus kaltinimų sulaukė ir Kim mama, mat, anot reperio, būtent dėl jos Kim padarė kai kuriuos karjeros pasirinkimus, kurių daryti tikrai nereikėjo, pavyzdžiui, pozavo vyrams skirto žurnalo „Playboy“ viršeliui. Kanye teigimu, Kim savo dukrai North to padaryti niekuomet neleistų. 

Kaip yra žinoma jau iš anksčiau, Kanye turi bipolinį sutrikimą, todėl jo gerbėjai ėmė galvoti, kad šis epizodas jo gyvenime, matyt, reiškia ligos paūmėjimą.

Kaip pranešama užsienio žiniasklaidoje, jo žmona Kim dėl mylimojo yra „beprotiškai susirūpinusi“, mat savo kalbos Pietų Karolinoje metu jis ne tik pareiškė, kad garsi Amerikos abolicionistė Harriet Tubman „iš tiesų niekada nenorėjo išlaisvinti vergų“, bet išpasakojo ir niekam negirdėtų detalių apie pirmąjį savo žmonos Kim nėštumą, kai ši laukėsi dukters North. 

Per renginį Čarlstone Pietų Karolinoje reperis sakė norėjęs, kad jo žmonai būtų nutrauktas nėštumas, kai ši laukėsi poros pirmagimės North. Kiek vėliau K. Westas atskleidė, kad jo tėvas taip pat norėjo, kad jis negimtų.   

„Mano tėtis norėjo, kad aš negimčiau. Mano mama mane išgelbėjo. Galėjo nebūti Kanye Westo, nes mano tėtis buvo per daug užsiėmęs“, – sakė reperis, netramdydamas ašarų.  

Kiek vėliau jis sušuko: „Per plauką nenužudžiau savo dukters! Per plauką nenužudžiau savo dukters!“

O štai anot šaltinių, Kim daro viską, kad apsaugotų vyrą nuo tokių viešų savo paties pažeminimo epizodų – ji stengiasi išlaikyti jį ramų. 

REKLAMA

„Šeima įsitikinusi, kad jam – vienas iš bipolinio sutrikimo epizodų. Vaistų jis nenaudoja, nes yra įsitikinęs, kad tai jį padaro mažiau kūrybingu. Tačiau išeiti į viešumą ir pasakyti tokius dalykus apie vyriausią savo dukrą išties yra šokiruojanti patirtis. Kim – sužlugdyta. Ji stengiasi jam padėti, tačiau neleis jam šitaip elgtis su jų vaikais“, – pridėjo šaltinis.

Anot šaltinio, Kim yra šokiruota, kad jos vyras viešai galėjo visa tai pasakyti. „Ji įsiutusi, kad jis galėjo kalbėti apie tokius privačius dalykus. Ji nežmoniškai myli savo vaikus, nori juos apsaugoti. Mylimiausias jos dalykas šiame pasaulyje yra tai, kad ji yra mama. Tarp jų viskas skilo, ir visa tai įvyko greitai“, – teigė šaltinis.

Įdomu tai, kad prieš tai Kanye jautėsi išties gerai gana ilgai. Anksčiau jis yra patyręs tokių manijos ir depresijos epizodų, susijusių su bipoliniu sutrikimu. Šiuo metu jis tai patiria ir vėl. 


Rašyti komentarą...
D
Daktaras
2020-07-22 08:03:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jam tik psihuškej vieta senai
Atsakyti
0

x
xbn
2020-07-22 09:06:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
amerikai reikia tokio prezidento?
Atsakyti
0

c
cha cha cha
2020-07-22 11:18:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Meslavabaliu istorijos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų