Kainų medžioklė Palangoje: Basanavičiaus gatvėje nemenkai ištuštinsite piniginę

Palangos verslininkai kasmet suka galvas, kaip nustebinti vasaros sezonu užsukančius turistus tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio šalių. Vieni nori atidaryti kuo patrauklesnę greito maisto užkandinę, kiti – kaip tik įmanydami siekia įnešti naujų vėjų poilsiautojų pramogoms.

Kainos Palangoje (tv3.lt fotomontažas)
40

Vieną savaitgalį besilankydami Palangoje užsukome į populiariausią – Basanavičiaus – gatvę. Joje, kaip ir įprasta, apstu įvairių vietų, kur galima užkąsti, paragauti sezono naujienų ar išbandyti kokią nors aktyvią pramogą.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kainos Palangoje ne vieną stebina

Nuo senų laikų Palangos simboliu laikomi stačiakampio formos vafliai ant pagaliuko – jų galite rasti kone ant kiekvieno kampo. Aplieti šokoladu, su spalvotais pabarstukais, kokoso drožlėmis, riešutais... Savo mėgstamą derinį ras tikrai kiekvienas. Palangoje vasaros sezono metu jų galima įsigyti už 1,50-2 eurus. Kaina atitinkamai priklauso nuo to, kokius pagardus pasirinksite ir ar vaflį nardinsite visą, ar tik pusę, į šokoladą. Visgi yra tokių vietų, kurios siūlo XXL dydžio vaflius, tačiau už juos pakloti teks ir 3,50 euro.

Praėjusių metų hitas – burbuliniai vafliai – šį sezoną išgyvena ne tokį pelningą etapą. Jei praėjusiais metais prie kioskelio būriavosi minios, galėjusios laukti ir po valandą eilėje, šiemet vaflį įsigysite per penkias minutes. Vaflių kainos svyruoja nuo 3 iki 5 eurų – brangiausi tie, kurie yra su ledais, grietinėle bei pasirinktais jūsų priedais, pavyzdžiui, šokolado gabalėliais, vaisiais, uogomis.

Paėjus kiek toliau randame ne vieną tailandietiškų ledų kioskelį. Prieš kelerius metus išpopuliarėję ledai ruošiami ledai jau prieš kelerius metus sužavėjo neįprasta savo forma bei gamybos procesu: grietinėlė ir pienas pilami ant šalto pagrindo, dedami priedai, viskas sutrinama ir suvyniojama į mažus ritinėlius. Tokių ledų porcija Palangos širdyje kainuoja apie 3-4 eurus. Savo mėgstamą skonį ras tikrai kiekvienas, net ir pats išrankiausias.

REKLAMA

Norintiems pasistiprinti rimčiau teks ir piniginę ištuštinti daugiau – dienos pietų kainos svyruoja nuo 4 iki 12 eurų. Pavyzdžiui, porcija cepelinų kainuoja 4 eurus, šašlykas ir indelis sriubos – 5 eurus, porcija makaronų ar salotų – 8 eurus. Jei norite kepsnio ar patiekalo iš mėsos, teks sumokėti nuo 10 iki 15 eurų.


Rašyti komentarą...
n
nira
2019-08-16 08:54:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
plėšikai!!!!!!!!
Atsakyti
0

V
Vyras
2019-08-19 18:11:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ten visada buvo brangu toj palangoj tik dabar dar brangiau už š maistą turi mokėt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų