Atskleisti netikėti „X Faktoriaus“ užkulisiai: pirmąkart istorijoje – nauja taisyklė

Rudenį prie televizijos ekranų pakvies TV3 projektas „X faktorius“. Jame pasirodys apie šlovę, žinomumą ir populiarumą svajojantys dalyviai. Pirmą kartą projekto istorijoje pildyti anketą buvo galima nuo 12 metų, rašoma pranešime spaudai.

„X faktorius“ (nuotr. Organizatorių)
6

Atrankos jau baigtos, o jas stebėję „X faktoriaus“ teisėjai ir organizatoriai teigia, kad šis sezonas bus ypatingas, jaunųjų dainininkų karta atneš naujų spalvų projektui.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleisti netikėti „X Faktoriaus“ užkulisiai: pirmąkart istorijoje – nauja taisyklė

Jaunas dalyvių amžius tapo iššūkiu ir patiems teisėjams. Jauniems, jautriems ir itin pažeidžiamiems dalyviams reikėjo rasti jautrų žodį, mokėti pasakyti tiesą. Taip pat pamokyti, patarti, taip, kad būsimų talentų ambicijos nebūtų užgautos. „Teisėjai su šia užduotimi susitvarkė puikiai. Tikėkimės jaunuosius talentus palaikys ir žiūrovai. Jų nuomonė yra itin svarbi“, – tikina projekto režisierius Mindaugas Meškauskas.

Net atrankos nepraėjusiems dalyviams verta buvo sudalyvauti – pasisemti sceninės patirties, išgirsti tikrų profesionalų patarimų. Jau ne vieną dešimtmetį patys koncertuojantys ir ne vieną žvaigždę išugdę Samas, Saulius Prūsaitis, Jazzu, Marijonas Mikutavičius tikrai turi kuo pasidalinti su jaunaisiais atlikėjais.

REKLAMA

M. Meškauskas neslepia, kad anksčiau pasitaikydavo atvejų, kai atrankose vyraudavo „vienos dainos kultas“. Ta daina būdavo itin grojama radijo stotyse ir ją pasirinkdavo nemažai dalyvių. Taip buvo nutikę su Adele hitais. Daug dalyvių, pasirinkę vieną garsiosios britų atlikėjos kūrinį, tikėjosi pelnyti teisėjų meile. Pasiteiravus apie šio sezono „X faktoriaus“ tendencijas, režisierius teigė, kad šių metų tendencija yra tai, kad nėra jokios tendencijos. Dalyvių įvairumas, originalumas, savitumas stebina.

Prieš atrankas M. Meškauskas kalbasi su dalyviais, primena jiems, kad „X faktorius“ nėra tik vokalo konkursas. Svarbu yra stebuklas, vykstantis ant scenos, sugebėjimas užburti publiką. Pasak režisieriaus, „X faktorius“ yra visuma savybių, kurių neįmanoma įvardyti. Jos pasimato iš karto, kai tik žmogus atsiranda scenoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų