Pareigytės gyvenime – pokyčiai: prasidėjo naujas etapas

Grupės „69 Danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė veltui laiko neleidžia. Žinoma atlikėja ne tik koncertuoja, augina dukrą, bet ir užsiima bendruomeniškumą skatinančia veikla.

Nijolė Pareigytė (nuotr. TV3)
46

Naujienų portalui tv3.lt žinoma moteris papasakojo, kaip tai ėmė keisti net ir jos pačios gyvenimą.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seniai matyta Pareigytė-Rukaitienė traukė akis: nustebino elegantiškumu

Kauno rajono Ramučių kultūros centras organizavo jau tradicija tapusį šeimų ir kaimynų pikniką „Pamaitink uodus“, kuriame vakaro žvaigžde tapo Nijolė. Šiame renginyje moteris kalbėjo apie tobulą ir netobulą mamą. Kaip pati atlikėja teigia: „Aš labai stengiuosi būti gera mama ir pavyzdžiu savo dukrytei. Bet aišku, kad būna visaip. Manau, kad kai dedi pastangas, gausi ir gerą rezultatą, ir tau pavyks. Kai augini pirmą vaiką, jaudiniesi dėl įvairiausių dalykų. Jeigu turėčiau antrą, manau, kad būtų dar kitaip, gal kitaip auginčiau, nes jau turiu patirties“.

Augindama savo atžalą, moteris neslepia, kad vaiko nelepina. „Nelepinu savo vaiko, pas mus viskas su protu. Kartais ir palepinu. Norint motyvuoti vaiką, kad šis gerai elgtųsi, reikia tai daryti. Kartais ir sudrausminu, kartais paauklėju, kartais supykstu. Viskas būna organiškai, kaip širdis liepia“ , – atvirauja ji.

REKLAMA

Anksčiau Nijolė mėgo linksmus vakarėlius, kur alkoholis liedavosi laisvai, tačiau to atsisakė vardan šeimos. Moteris alkoholiui tarė griežtą „ne“. „Motinystė yra labai stiprus jausmas, išgyvenimas bei pareiga…Tai man padėjo atsikratyti visų priklausomybių. Kai tapau motina, viskas pasikeitė“ , – atvirai kalba jauna moteris.

Moterį įkvėpė knyga

Nijolė šiuo metu užsiima motyvatorės veikla. Važinėja po įvairiausius miestus, vietas ir pasakoja savo istoriją – kaip pavyko atsikratyti priklausomybių, kas ją motyvuoja. Šią gražią iniciatyvą paskatino skaityta knyga.

„Aš dabar skaitau Danijos profesoriaus knygą, kad Danijoje yra laimės institutas, kur analizuojama, kas žmogui suteikia laimės, kada jis būna laimingas, o kada nelaimingas. Jie išskiria kaiminystės bendruomeniškumą, kaip laimės faktorių, kas žmogų daro tikrai laimingu. Mes turim, ypatingai šiais laikais, labai daug bendrauti, turim susitikti, turim paklausti, kaip sekasi. Bendruomeniškumo stoka, sakykim, lietuvius, labai skiria nuo danų. Danai kaimynai turi net bendrus įrankius, kuriais visi dalinasi. Kažkam kažkas vakarienę daro, žodžiu, daugiau bendrauja negu mes. Mes – tvorom apsistatom, norim privatumo, kad niekas nematytų, niekas negirdėtų. Manau, kad mūsų tai tikrai nedaro laimingesniais“.

Vos radusi laiko, stengiasi padėti

Nijolei patinka įkvėpti ir padrąsinti žmones. Todėl ji su malonumu, kai tik turi laisvo laiko, važiuoja visur, kur kviečia.

„Susitikimuose pasakoju apie savo gyvenimą, kas mane motyvavo, kas man padėjo. Kalbėjau apie žalingus įpročius, kaip jų atsisakiau. Kokia esu dabar mama, kokie buvo mano tėvai, kokia buvo mokykla. Po to ir padainuoju“, – juokiasi dainininkė.

„Stengiuosi vienyti. Aš dabar važiuoju visur, kur mane kviečia. Jeigu galiu, tai ir važiuoju“ , – priduria ji.


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2019-06-09 14:52:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai šaunu,pagirtina!kad ir nedidelius ne globalius dalykus daroma veiksmais,o ne žodžiais,iš mažų dalykų susideda visą esybė!Žaviuosi!Vieno nesuprantu-kodel visi tokie pikti,pilni pagiežos,kokio velnio kapstotes praeityje...narkotikai,kanapės,žolė.,....tuo,pasidziaukim žmogum ir jo gerai norais.O dėl vyro uždraudimo ką nors daryti -nesamone!niekas niekam nieko nepajėgūs uždrausti! jeigu pats žmogus jo nenori.Daugiau pozityvo!Nijolei ir visiems altruistams SEKMES!
Atsakyti
-10

L
Lile
2019-06-09 12:17:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunu,tvo pavyzdys irodo,kad kas benutiktu gyvenime niekada nevelu keistis,kad galima islipt is didziausios duobes. Nuostabu kad dar gali ir kitiems padeti. Labai zaviuosi Nijole.
Atsakyti
-5

D
Daiva
2019-06-09 22:32:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koki pikti žmonės? "Mielai nueičiau susitikti jei į Garliava atvažiuotų
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų