Žmonės nesupranta, kaip galima gyventi tokiame name: pirmas žvilgsnis – apgaulingas

Socialiniame tinkle „TikTok“ paviešintas vieno Dirfilde, Ilinojaus valstijoje, esančio namo vaizdo įrašas užkūrė tikrą pirtį internete. Vaizdelį pamatę socialinio tinklo vartotojai nesuprato, kaip įmanoma tokiame name gyventi ir praminė jį „plonuoju namu“.

Vienas „TikTok“ vartotojas savo paskyroje pasidalijo vaizdeliu, kuriame nusifilmavo šalia itin keistos formos parduodamo namo Dirfildo mieste. Už jį savininkai prašo maždaug 270 tūkstančių JAV dolerių.

Viskas būtų puiku, jei ne tai, kad žiūrint vaizdelį visiškai neaišku, kaip tokiame name išvis įmanoma gyventi – esą jis per siauras ir žvelgiant iš šono atrodo, kad jo plotis yra daugiausiai pusantro metro. Tad didžioji dalis vartotojų nesuprato, kaip įmanoma tokiame name gyventi.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žmonės nesupranta, kaip galima gyventi tokiame name: pirmas žvilgsnis – apgaulingas

Tačiau tai, ką pamatė internautai vaizdo įraše, tebuvo viena namo pusė ir iš tiesų šis namas yra pyrago formos – jis siauresnis vienoje pusėje, bet platesnis kitoje. Tad šis namas vietinių yra pramintas visai ne „plonuoju“, bet „pyrago“ namu.

Pasirodo, kad jo plotas yra maždaug 150 kvadratinių metrų ir jame tikrai yra pakankamai vietos patogiam gyvenimui. Name yra svetainė, virtuvė, du miegamieji, trys vonios kambariai ir rūsys.

Be to, vienas „TikTok“ vartotojas internautams paaiškino, kodėl namo savininkas pastatė tokios neįprastos formos namą. Pasirodo, kad savininkas labai pigiai nusipirko trikampio formos žemės sklypą. Supratęs, kad jame nepastatys tradicinės formos būsto, savininkas sugalvojo, kaip išnaudoti keistą sklypo plotą ir pastatė pyrago formos namą.

Savo akimis pamatyti, kaip atrodo „pyrago namas“ galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų