Tokios žvejybos vyras nepamirš niekada – bijojo, kad iš jos gali ir nebesugrįžti

Sugauti įspūdingą laimikį nori kiekvienas žvejybos entuziastas. Tačiau vienam žvejui Jungtinėse Amerikos Valstijose, Aliaskoje, teko ne juokais nusivilti, kai jo laimikis buvo pavogtas tiesiai jam iš po nosies.

Žvejys gaudė lašišas, kai nei iš šio, nei iš to iš miško išlindo rudasis lokys. Ant vyro meškerės kabliuko kaip tik buvo pasimovusi žuvis, tad žvejys iškart suprato, kad lokys čia ne šiaip sau ir geriau jau laimikio iš upės netraukti.

Tad žvejys ėmė laukti, kada lokys visgi pasiims jo sugautą lašišą. Vyras bijojo net bent kiek pajudėti, nes žinojo, kad bet koks staigus judesys gali užrūstinti plėšrūną ir vyras gali netekti ne tik žuvies, bet ir savo gyvybės.

Kaip matyti vaizdo įraše, pats rudasis lokys taip pat nebuvo per daug drąsus. Pasiimti lašišą jam pavyko tik po kelių bandymų. Bet vos tik lokys žuvį pasiėmė, plėšrūnas nulėkė savais keliais mėgautis šviežia vakariene.

Laimė, nei žvejys, nei jį filmavę draugai nenukentėjo, o vyro žvejybos vaizdelis netrukus paplito socialiniuose tinkluose.

Įsimintiną vyro žvejybą savo akimis galite pamatyti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
V
Valentinas
2020-08-16 15:10:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mandagus lokis zmugu paliko dar jam sugaus zuvyte
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų