Žaidimas „galvOK“: ką už 20 centų Kaune buvo galima nuveikti 1936 metais?

TV3 žaidimas „galvOK“ patikrino jau ne vienos Lietuvos garsenybės praktines žinias ir intelektinius sugebėjimus, o šį šeštadienį vienas prieš kitą į kovą stos visiems puikiai žinomas dainų kūrėjas Stanislavas Savickis-Stano ir atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha.

Klausimą apie lietuviškus pinigus „litus“ pasirinkusi kaunietė G. Rutkauskienė-Vasha turėjo gerokai pasukti galvą, ką buvo galima įsigyti šiame mieste 1936 metais už 20 centų:

A. Atsigerti gazuoto gėrimo iš aparato;

B. Degintis nudistų paplūdimyje;

C. Valandai išsinuomoti limuziną.

Išgirdęs atsakymų variantus Stanislavas Savickis-Stano juokavo, kad jis greičiausiai tokius pinigus skirtų nudistų pliažui, tačiau Vasha patikino, kad apie tokią vietą Kaune niekada nėra girdėjusi.

„Vashai kiekvienas pliažas yra nudistų, pažiūrėkite, koks jos lygus įdegis, kaip elektros lemputė“, – šypsojosi komandos kapitonas M. Katleris, kuris linko prie atsakymo varianto C.

Jam antrino ir laidos vedėjas Andrius Žiurauskas, kuris teigė, kad 1936 metais 20 centų turėjo būti visai nemaži pinigai.

Kokį atsakymo variantą pasirinks žaidimo dalyviai ir ar jis bus teisingas, sužinosite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Žaidimą „galvOK“ žiūrėkite šeštadieniais 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų