Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
43
Kaunietės Nijolės namai atima žadą ne vienam: pamatykite, kaip jie atrodo (tv3.lt fotomontažas)

Įsigijusi būstą Kauno istoriniame Žaliakalnio rajone, verslininkė Nijolė teturėjo vieną norą – kad tai nebūtų eiliniai namai, o labiau primintų prabangius viešbučio apartamentus, todėl pasirūpinti 67 kv. m. buto interjeru buvo pavesta NOI interjero dizainerei Aistei Mickevičienei.

43

Įsigijusi būstą Kauno istoriniame Žaliakalnio rajone, verslininkė Nijolė teturėjo vieną norą – kad tai nebūtų eiliniai namai, o labiau primintų prabangius viešbučio apartamentus, todėl pasirūpinti 67 kv. m. buto interjeru buvo pavesta NOI interjero dizainerei Aistei Mickevičienei.

REKLAMA

Per pirmąjį dviejų veiklių moterų susitikimą buvo nuspręsta, kad naujasis būstas turėtų būti modernus, tačiau ilgaamžis bei kad varinės spalvos akcentai atkartotų fasade esančią rudinto korteno apdailą.

„Prisipažinsiu, mane šiek tiek nustebino buto šeimininkės pageidavimas, kad namai labiau primintų ne tikrus namus, o prabangaus viešbučio apartamentus. Toks jos noras mane įkvėpė sukurti kažką labai išskirtinio. O dabar apsilankiusieji tuose namuose vienbalsiai patvirtina – jie iš tiesų primena viešbučio kambarį“, – pasakoja Aistė Mickevičienė.

REKLAMA

Interjero dizainerė atvira, kurdama bet kurį interjerą, jai svarbiausia, kad namai turėtų dvasią, juose atsispindėtų užsakovo istorija bei asmenybė.

„Man labai svarbu, kad bendras vaizdas nebūtų vyraujančių tendencijų mišinys, bet visas interjeras būtų vientisas ir išskirtinis bei įkvėptų kitus“, – sako ji.

Kūrė jaukią aplinką

Stengdamasi išgryninti interjero visumą, A. Mickevičienė kūrė jaukią aplinką, taip sukurdama namus, kuriuose būtų gera būti ne tik šiandien, o atskiromis interjero detalėmis stengėsi papasakoti savininkės istoriją. „Kiekviena detale, baldas, aksesuaras turi atnešti pridėtinę vertę interjerui. Jis turi atspindėti savininko pomėgius, aistras ir istoriją. Tada interjeras bus tikrai gyvas“, – pasakoja interjero studijos „NOI“ įkūrėja.

Įgyvendindama sumanytą projektą, A. Mickevičienė susidūrė su keliais iššūkiais. Vienas jų – kaip gražiai pateikti gartraukį, nes klientes noras buvo kaitlentę įrengti virtuvės saloje. Jis buvo apdengtas baldine plokšte, susietas su virtuve ir apjungtas varine juostele, nueinančia nuo gartraukio link salos fasado.

REKLAMA
REKLAMA

Ne ką mažesnis iššūkiu tapo svetainės ir miegamojo užuolaidos, mat rasti norimą raštą tapo misija neįmanoma. Todėl buvo priimtas sprendimas pirkti audinį ir ant jo atspausti „printą“.

„Tinkamą rašto kokybę pavyko išgauti tik iš trečio karto, todėl teko paplušėti ne tik mums, bet ir meistrams, kad klientė gautų norimas užuolaidas su vintažiniu „houndstooth“ raštu, kurio kilmė siekia XIX amžių ir dabar yra vienas madingiausių raštų“, – pasakoja interjero dizainerė.

Kaljano baro savininkė

Pagrindiniais interjero akcentais A. Mickevičienė parinko vario spalvos juosteles, dūmines sienas, „houndstooth“ audinio raštą balduose ir užuolaidose. Parketą buvo nuspręsta kloti eglute, pasukus jį 45 laipsniu kampu.

Toks parketo klojimas buvo pasirinktas neatsitiktinai, mat patalpa yra ilga, stačiakampio formos, o pasukus parketo raštą 45 laipsnių kampu visa erdvė buvo padalinta į zonas – valgomasis saloje, svetainės zona eina skersai šiai patalpai norint praplėsti koridoriaus efektą.

REKLAMA
REKLAMA

„Nijolė yra kaljano baro savininkė, todėl jis ir tapo pagrindiniu inspiraciniu akcentu, atsispindinčiu dūminės tekstūros sienose, kurios primena kaljano dūmus. Šitam vaizdui išgauti buvo panaudotas dekoratyvinio tinko glaistas. Taip pat daug medžio interjere, kuris visada išliks madingas, atrodys jaukiai.

Todėl tiek akcentinėms  sienoms, tiek baldų fasadams buvo naudojamas sodraus atspalvio, prabangaus įvaizdžio medžio lukštas, kuriame įfrezuota varinės spalvos juostelė, simbolizuojanti objekto fasado tęstinumą. Visuose mano interjeruose vyrauja erdvių vientisumas, kad atėjęs žmogus į kitus kambarius jaustųsi esantis tame pačiame interjere“, – pranešime spaudai pasakoja A. Mickevičienė.

Pasak interjero dizainerės, sukurti gerą interjerą yra tas pats, kaip nutapyti gerą paveikslą. „Bendraudama su užsakovu, tarsi jį iškapstau, išanalizuoju, o gautą informaciją įpinu į kūrybinį procesą. Tada interjero vizija ateina iš vidaus. Todėl man kiekvienas interjeras labai išskirtinis, kaip ir užsakovas. Aš kuriu žmogui kaip atskirai asmenybei ir nematuoju jų tarsi ant vieno kurpaliaus“, – sako A. Mickevičienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų