Vyro neištikimybė įsiutino moterį: tai nutiko per tėvo laidotuves

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kurios vyras nuolat nusuka „į kairę“. Nors Kristina tikina, kad jau pavargo nuo besikartojančios vyro neištikimybės, bet dar tiki, kad jis gali pasikeisti ir išpirks savo nuodėmes prieš ją. 

Kristina su Evaldu kartu gyvena jau septynerius metus. Per juos moteris išduota buvo 2-3 kartus, bet spėja, kad šis skaičius gali būti ir didesnis. 

„Patį pirmą kartą jis mane išdavė su mano buvusia bendradarbe. Ji yra vyresnė už mane, bet sužinojau netyčia, nes pamačiau savo akimis. Pamačiau pas jį telefone praleistą jos skambutį, o aš tą patį numerį jos turiu. Žinutėmis nesusirašinėjo, bet bendravo tiesiog telefonu. Antrą kartą išdavė prieš dvejus metus, kai mirė jo tėtis, per pačius šermenis“, – pasakojo apie skyrybas su vyru galvojanti Kristina. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyro neištikimybė įsiutino moterį: tai nutiko per tėvo laidotuves

Vyro neištikimybė tėvo laidotuvių dieną kaip niekad įskaudino Kristiną. Ji pasakoja, kad tą patį vakarą Evaldas pakėlė prieš ją ranką, tad ji kreipėsi į policiją. 

„Mačiau, kad atėjo mergina prie karsto su gėlėmis, atsisėdo tolėliau, o aš nuėjau į tualetą ar atsigerti arbatos. Ateinu atgal, o ji jau sėdi už jo ir jie buvo už rankučių susikabinę“, – antrąjį vyro romaną prisiminė Kristina. 

Evaldas prasitarė, kad visi jo romanai nesitęsė ilgiau nei tris mėnesius. Jis tikina, kad niekada į savo meilužes nežiūrėjo rimtai, o siekė tik trumpalaikių nuotykių. 

„Net nežinau kodėl, taip išėjo, bet išėjo. Tai buvo neapgalvoti nuotykiai, trumpalaikiai. Kristina nesiskundžiu, ji graži, protinga moteris, bet kodėl taip darydavau net nežinau... Čia reikia jai spręsti, tikėti ar daugiau nebetikėti manimi“, – teisinosi Evaldas.

Šiandien Kristina nori vieno – šeimyniško gyvenimo. Jei Evaldas nebelakstytų paskui moterų sijonus, ji sutiktų jam už viską atleisti. 

Laidos metu Evaldas ištars žodžius, kokių Kristina čia išgirsti tikrai nė nesitikėjo. Po septynerių metų vyras ryžosi pasipiršti mylimajai ir pažadėjo prieš ją daugiau niekada nebekelti rankos ir jos daugiau nebeišduoti.

Koks bus Kristinos atsakymas, sužinosite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
J
Jurate
2021-01-23 14:33:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam toks pabaisa reikalingas.kam reikalingas
Atsakyti
0

V
Vitalija
2021-01-23 15:40:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk vyras niekada nepasikeis,ne reik būt naivei.Kaip lakstė palei bobos sijoną,taip ir toliau lakstys.Gyvenkit savo gyvenimą ir būkit laiminga.
Atsakyti
-1

R
Roberta
2021-01-23 14:55:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuilys. Vargiai pasikeis...jei pats nežino kodėl ištvirkavo, tai kaip supras kaltę...juk priežastis nepanaikinta, tai ir toliau tai darys po metų, kitų... brudas...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų