Žmona grįžo po 20 metų ir iš vyro paėmė beveik 30 tūkst. eurų: pinigus taupė laidotuvėms

Gyvenimas stebina net ir sulaukus garbaus amžiaus. Po kelių dešimtmečių grįžusiai žmonai Jonas atidavė beveik 30 tūkstančių eurų, nes norėjo po mirties atgulti šalia jos. Tačiau vyras dėl savo sprendimo apsigalvojo, bet pinigų buvusi sutuoktinė atiduoti jau nebenorėjo. Situacija domėjosi TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Rūta. 

„Susitaupiau per 40 metų, jaunas dar, kai dirbau. Buvau atsidėjęs laidotuvėms ir iš viso turėjau 28 tūkstančius eurų“, – pasakojo Jonas. 

Vyras pinigus planavo padėti į banką, tačiau sesuo patarė pinigus atiduoti buvusiai žmonai Birutei, kuri netikėtai atsirado po daugiau nei 20 metų ir iškart paprašė pinigų.

„Sako, pasiimsi, kiek tau reikia. Gerai, galvoju. Pažįstami, savi, aš nepagalvojau, kad toks pokštas gali būti“, – TV3 laidoje „TV Pagalba“ pasakojo senjoras.

Jonas neilgai trukus apsigalvojo ir nusprendė pinigus atsiimti bei laidotuvėms ruoštis pats. 

„Ji nieko man nedavė. Buvome išėję ant suoliuko kieme, kalbėjome ir pasakiau, kad duotų man pinigų paminklui, aš pasistatysiu pats, o ji pasiuntė mane ir supratau, kad jau nebeduos (pinigų – aut. pas.)“, – tolimesnius įvykius aiškino vyras. 

Tačiau buvusi Jono žmona Birutė teigė, kad vyras jos ieškojo pats ir pinigus atidavė savo noru. 

„Atvažiuokite, ateikite, pasikalbėsime. Palaidosite, pasistatysime kartu paminklą, abu užsirašysime“, – girdėtus vyro žodžius įvardijo Birutė ir pridūrė, kad vyras jo telefono numerį surado per jos giminaičius. 

Moters teigimu, Jonas buvo pripažinęs, kad jos ilgisi, tačiau vėliau vyro nuomonė ir žodžiai pasikeitė. 

Ar pavyko Jonui atgauti beveik 30 tūkstančių eurų žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
T
Trenktas
2021-01-17 16:26:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmogelis visą gyvenimą dirbo dėl prabangių laidotuvių ir antkapio, jau geriau būtų prabangiai pagyvenęs, pailsėjęs prie jūros, neužilgo bus galima pelenus po kremavimo išbarstyti jūroje, nereikes brangių paminklų.
Atsakyti
0

S
Skaitytojas
2021-01-15 18:49:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vistiek butu atidaves telefoniniams sukciams. Gerai nors zmonai atidave. Senatvine demencija jau buvo pažeidusi jo smegenis. Perdaug dirbo ir perdaug taupe. Ir dar laidotuvems. Valdzia duoda palaidojimui, nelaidotas neliksi. Tai ko taupyt laidotuvem?! Aiškiai pričiuozes buvo seniai jau. O galejo tuos pinigus išleit maloniai sau. Pagert, užsisakyt jauna moteri.
Atsakyti
-4

D
Durnas reikalas
2021-01-15 20:54:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neįdomu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų