Vyras pirmą kartą gyvai išvydo savo sūnų: iškart po to sulaukė netikėto akibrokšto

Naująjį sezoną pasitinkanti „TV Pagalbos“ laida ir toliau kiekvieną darbo dienos vakarą pasiūlys įtraukiančius pokalbius studijoje su charizmatiškaisiais vedėjais Renata Šakalyte ir Edgaru Navicku. Pirmojoje šio sezono laidoje – pasakojimas apie kurčnebylių porą, kuri susilaukė bendro vaikelio, tačiau vos tik jam gimus jų jausmai atšalo. Šiuo metu vaikelio tėvas dar nėra matęs savo sūnaus, o tai pirmą kartą jam pavyks padaryti tik „TV Pagalbos“ studijoje.

Dainiaus mama Daiva pasakoja, kad netikėtai pastojusi Ovidija jos sūnaus gyvenimą supurtė iš pamatų. 31-erių vyras tikėjosi, kad galės pradėti bendrą gyvenimą su moterimi, kurią labai myli ir savo būsimu pirmagimiu, tačiau po gimdymo atsitrenkė lyg į sieną. Vyras ir jo mama įsitikinę, kad viską reguliuoja vaikelio močiutė. 

„Ji jam parašė, aš pati skaičiau, kad nenori nesamonių, nori gyventi ramiai, kad ji gyvens su mama ir Kaune nebus. Mano vaikas parašė, ką jis blogo padarė, kodėl taip yra ir ji atrašė, kad nėra jausmų, tavęs nemyliu. Aš iki šiol nė karto nemačiau savo anūko“, – apmaudžia situaciją atskleidė Daiva.

Vaikelio močiutė įsitikinusi, kad Ovidijai jos sūnus tapo nereikalingas tada, kai ši sužinojo daugiau apie jo sūnaus sveikatos problemas. Ją ir Dainių dar labiau pribloškė tai, kad Ovidija gimdė paslapčia, apie tai nepranešusi vaikelio tėvui. 

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyras pirmą kartą gyvai išvydo savo sūnų: iškart po to sulaukė netikėto akibrokšto

„Jos pačios nusprendė ir berniuko vardą, su mumis net nebuvo tartasi absoliučiai. Paskambino tiktai tada, kai reikėjo pavardės ir dokumentų, o tada aš pasakiau, kad pavardės nesuteiksiu“, – teigė Daiva, kuri sako, kad jos sūnus nuo atsakomybės niekada nebėgo.

Ovidijos mama Inga nori apginti savo 24-erių dukrą nuo bet kokio šmeižto ir sako, jog niekada neprieštaravo tam, kad vaikas gyventų kartu su savo tėvu. Tiesa, ji neslepia, kad jos dukros jausmai atšalo, kai Dainius nesutiko keltis gyventi į Šiaulius ir ten nuomotis kartu butą. Tiesa, pati Ovidija nėra tikra ar Dainius yra tikrasis vaikelio tėvas, todėl norėtų, jog būtų atliktas DNR testas.

REKLAMA

„Pirmiausiai reikėtų pasidaryti testą, pasižiūrėti ar tikrai jis yra tėvas, gal net ne jis tėvas. Ir kai sužinosime tai, tada galvosime kas bus toliau“, – netikėtą žinią „TV Pagalbos“ studijoje tariamam vaiko tėvui pranešė Ovidija.

Visą laidos ištrauką ir jautrų dviejų šeimų pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
P
Pfff
2020-09-02 15:14:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nevadink kurcnebiai o taip pavadink kurciai. Taip pat as noriu pavadinti girdincbyliai ar normalus zodis? Istaisyk klaida.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų