Vilniuje vakarėlyje dalyvavo 32 užsieniečiai: visi gavo po 250 eurų baudą

Karantino ribojimai studentams švęsti, panašu, netrukdo. Vilniuje policijai teko nutraukti vakarėlį, kuriame dalyvavo net 32 vaikinai ir merginos.

Policiją iškvietė vieno daugiabučio gyventojai, neapsikentę nuolat sklindančio triukšmo. Pareigūnai aiškina, kad linksmybes sutrukdyti ir vakarėlius nutraukti tenka kasdien. Tačiau tokiems pažeidėjams gresia nemenkos baudos.

Vilniaus policija apsilankė daugiabutyje Subačiaus gatvėje. Panašu, buto durys atviros visiems norintiems užeiti.

Atvažiavę policijos pareigūnai pakraupo: bute didžiulis vakarėlis, į vakarėlį švęsti susirinko net 32 žmonės. Muzika iš penkto aukšto sklinda nuolat. Vyras sako, kad triukšmą girdi iš penkto aukšto ir gyvendamas pirmame aukšte. Tačiau daugiau rūpesčių kelia į lauką einantys parūkyti jaunuoliai:

„Jie paprastai vien keikiasi, net mano žmona norėjo kviesti policiją jiems. Jiems nuolat kviečia policiją.“

„Būna labai daug jaunimo, bet net nežinau, kuriame aukšte jie gyvena. Ateina, su muzika. Ir šiandien buvo muzika.“

Puotą jaunuoliams teko nutraukti. Vakarėlyje nedalyvavęs vaikinas, jis ir negyvena šiame name, tačiau apie triukšmingus vakarėlius girdėjęs ir jis: „Gyvenantys pačiame paskutiniame aukšte triukšmavo, nedavė miegoti ir, kaip aš dar žinau, ten buvo narkotinės medžiagos. Kiek aš žinau, jie atvažiavo apie vienuoliktą, o išvažiavo ketvirtą ryto.“

Policija užtruko, nes prireikė laiko 32-iems karantino pažeidėjams surašyti protokolus.

„Atvykę policijos pareigūnai nustatė ten bute buvusius 32 asmenis, jie visi buvo iš užsienio šalių, visi sutiko su tuo, kad daro pažeidimą, todėl visiems buvo surašyti administraciniai nurodymai su puse minimalios baudos, tai yra po 250 eurų“, – sako policijos atstovas Ramūnas Matonis.

Policija sako, kad labai dažnai gauna skundų apie keliamą triukšmą, tai viena dažniausių priežasčių, dėl ko kviečiama policija. Tačiau, matyt, dar nėra per karantiną taip buvę, kad viename bute būtų aptikti net 32 žmonės.

REKLAMA

„Vakarėlių policija kiekvieną parą nutraukia po kelis, sausio mėnesį, jei neklystu, 113 iš viso vakarėlių, kuriuose linksminosi daugiau nei iš vienos šeimos žmonės, bet tokių masinių, kuriuose tiek daug būtų – nepasitaikė“, – pasakoja R. Matonis.

Už karantino sąlygų nesilaikymą nustatytos baudos nuo 500 iki pusantro tūkstančio eurų. Pusę baudos skiriama, jei asmuo prasižengia pirmą kartą.


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-02-11 20:40:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maža bauda. Čia du pažeidimai triukšmas ir karantinas. Po 250 eur suma 500.o jei dar užsieniečiai +10%.
Atsakyti
0

T
Tu
2021-02-11 20:42:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirma turėk žvejybos įrankius paskui vaitok.
Atsakyti
-1

P
Pliusas
2021-02-11 19:57:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
+7600
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų