Varnos gebėjimai nustebins daugelį: ne veltui sakoma, kad jos itin gudrios

Kartais gamta tikrai moka nustebinti, o šis įrašas – tikras to įrodymas. TV3 grupės projekto „VideoSHOTas“ dalyvė įkėlė vaizdo įrašą, kuriame užfiksavo įdomų varnos poelgį pievoje. Šį vaizdelį moteris pavadino „Varna gobšuolė“.

Vaizdo įrašo pradžioje moteris kalbasi su varna lyg su savo geriausia bičiule, o ši įsikandusi snape nešiojasi du per pusę perskeltus graikinius riešutus. Netrukus dar vieną riešuto dalį moteris padeda ant žolės ir varnos paklausia: „Na ir kaip dabar tris visas paimsi?“.

Vos po kelių akimirkų varna ant žolės pasideda du anksčiau turėtus riešutus ir prisiartinusi prie moters pasiima ir trečiąjį skanėstą.

Ne veltui mokslininkai sako, kad varnos geba skaičiuoti ir savo protu gali pranokti net penkiamečius vaikus.

Savo akimis pamatyti vaizdelį galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje. 

Nufilmavai ką nors įspūdingo ir tu? Išgręžk telefoną, atiduok geriausią savo video ir laimėk naujausią Samsung Galaxy S21 Ultra 5G telefoną sudalyvavęs projekte „VideoSHOTas“!

Daugiau apie projektą sužinok čia: Siųskite savo vaizdo įrašą į konkursą „VideoSHOTas“, balsuokite ir laimėkite „Samsung“ prizus!

 

 


Rašyti komentarą...
K
Karolis
2021-04-19 17:14:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Varna už kai kuri žmogų gudresne ir geriau suprantanti aplinką.
Atsakyti
-2

L
Liutasirdis
2021-04-19 14:59:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras
Atsakyti
0

D
Danutė
2021-04-19 16:34:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pastebėjau, kad nors varnų buvo daug, bet ta kuri pristraksėjo arčiausiai, įgijo visas teises į visus riešutus. Kitos net nebandė kėsintis į grobį. Beje,snapo galimybės leidžia tik 3 riešuto skilteles.Ir ketvirtos niekados net nelaukia...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų