Valionis įvertino pirmuosius Zelenskio valdymo metus: lemtingi žingsniai laukia ateityje

Praėjo metai po Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio inauguracijos. Jį išrinkus, ukrainiečių nuomonės nebuvo vienodai entuziastingos. Vieni jį palaikė ir tikėjo, jog jis atneš šaliai taiką, atgaus Rusijos okupuotas teritorijas, sunaikins korupciją ir panaikins politikų nebaudžiamumą, atgaivins ekonomiką ir pakels gyventojų gerbūvį. Kiti gi bijojo išdavystės, nutolimo nuo euroatlantinių siekių, dar didesnės oligarchų įtakos.

Buvęs Lietuvos užsienio reikalų ministras, diplomatas Antanas Valionis įvertino pirmuosius V. Zelenskio valdymo metus.

„Metai buvo nelengvi, o V. Zelenskis nenuėjo nei Viktoro Janukovičiaus nei Petro Porošenkos keliu. Patyrimo trūko ir jam ir komandai, tačiau nebuvo sprendimų suteikiančių jam ekonominės naudos. Buvo noras nutraukti karą Rytuose, apsikeista karo belaisviais, derėtasi Normandijos formate. Daug kur pasiekta mažų sėkmių, tačiau esminio persilaužimo dar tenka laukti“, – konstatuoja A. Valionis.

Jis įsitikinęs, jog neigiamą vaidmenį V. Zelenskio reitingams suvaidino ir koronaviruso pandemija. „Daug kas padaryta, tačiau lemtingi žingsniai dar laukia ateityje“, – teigė A. Valionis.

Visą komentarą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-05-25 20:48:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klouno-Ze partija balsioja kartu su Parasenkos partija. Tik politiniai aferistai meluoja kaip nuostabu Ukrainoje
Atsakyti
-1

A
Ala
2020-05-25 22:53:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gana į svetimus dairytis. Analizuokit situacują Lietuvoje. Kiek čia valdžios brūdo - nematote. Žiūrėkit kiek savi grobia. Ten jų daržas, tegu ir tvarkosi. Pritingas nelįs. Savo nesusitvarkom, o kitus kritikuojam. Koks žemas lygis!
Atsakyti
-2

l
lietuve
2020-05-25 16:55:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi, Valioni Valioni, kodel tyli ,kad Parosenkai gresia apkalta uz Tevynes isdavima. Atskleisti jo ir "demokrato" Baideno pokalbiai, kuriuose Baidenas isakineja Parosenkai, ka daryt, kokius prokurorus atleist.
O kaip zinome Parosenkos geri draugeliai ir Grybauskaite, nauseda, linkevicius, karoblis,landsbergis. Gal ir jiems nurodymus duoda Baidenas?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų