Rašyti komentarą...
Žydas Zelionka tikrai vaizduos dirbantį.Gėda jau padaryta -buvo pilna puikių ukrainiečių tautybės kandidatų į prezidentus..
Ant saves vežimo nematai , ant kito ir šapa matai .
Gana į svetimus dairytis. Analizuokit situacują Lietuvoje. Kiek čia valdžios brūdo - nematote. Žiūrėkit kiek savi grobia. Ten jų daržas, tegu ir tvarkosi. Pritingas nelįs. Savo nesusitvarkom, o kitus kritikuojam. Koks žemas lygis!
Klouno-Ze partija balsioja kartu su Parasenkos partija. Tik politiniai aferistai meluoja kaip nuostabu Ukrainoje
Oi, Valioni Valioni, kodel tyli ,kad Parosenkai gresia apkalta uz Tevynes isdavima. Atskleisti jo ir "demokrato" Baideno pokalbiai, kuriuose Baidenas isakineja Parosenkai, ka daryt, kokius prokurorus atleist.
O kaip zinome Parosenkos geri draugeliai ir Grybauskaite, nauseda, linkevicius, karoblis,landsbergis. Gal ir jiems nurodymus duoda Baidenas?
@lietuve kuo čia stebiesi ? Vaikų darželis. O kas darėsi Rytų Ukrainoje ? Kokios razborkės tarp "pachanų"? Jei supranti rusiškai, pasižiūrėk YOUTUBE, kaip ten skiriami postai (tiesiai iš Maskolijos), kaip pribaigiami neįtikę. Pats Girkinas skundėsi, kad viską organizavo, o dabar nuvarytas nuo lovio

Skaitomiausios naujienos
Į viršų