Vaikinų duetas „X faktoriuje“ nukėlė į Elvio Presley laikus: šiuolaikinės muzikos jie nesiklauso

Sekmadienį į „X faktoriaus“ muzikinę sceną ryžtingai žengė du rokenrolo muzikai neabejingi vaikinai. Dvidešimtmečiai studentai iš Vilniaus Dovydas Kiauka ir Laurynas Žiedas kartu įkūrė grupę „The Rounded Glass“, o jų rengiami koncertai dažniausiai pasibaigia pašėlusiais šokiais.

Laiko patikrintą muziką grojantys jaunuoliai neslepia, kad šiuolaikine muzika visai nesidomi, o savo išvaizda lygiuojasi į rokenrolo karaliumi pramintą Elvį Presley.

„Grojame senus žanrus, tokius kaip rokenrolas, rokabilis, bliuzrokas, kartais psichodelinį roką. Išgirdau tą muziką ir supratau, kad čia yra vat mano dalykas. Aš nesiklausau šiuolaikinės muzikos kažkodėl, man patinka sena vintažinė muzika“, – pasakojo grupės vokalistas D. Kiauka.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktoriuje“ – teisėjų pagyros ir kritika: vienus lepino komplimentais, kiti gavo aštrių pastabų

„X faktoriaus“ scenai vaikinukai parengė 1958-aisiais rokerio Jerry Lee Lewiso parašytą kūrinį „Great Balls Of Fire“, o jų pasirodymas nuo pat pirmųjų akordų privertė publiką linksėti į taktą.

Vienas didžiausių rokenrolo muzikos stiliaus gerbėjų iš „X faktoriaus“ teisėjų Marijonas Mikutavičius po dueto dainos turėjo šiems keletą pastabų, tačiau bendrai liko maloniai nustebintas.

„Vokalistas, sakyčiau, kad tokio įžūlumo, kokį turėjo Jerry Lee Lewisas, dar šiek tiek stokoja ir tokio pasitikėjimo savo balsu dar reikėtų. Bet man žiauriai jūs simpatiški ir miela šiais laikais girdėti tą muziką. Ačiū jums labai“, – pastebėjo M. Mikutavičius.

Visą „The Rounded Glass“ pasirodymą ir teisėjų verdiktą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

LAIDĄ „X FAKTORIUS“ ŽIŪRĖTI GALITE IR ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų