Triuškinančia pergale NBA atkrintamąsias varžybas pradėjo Minesotos „Timberwolves“ krepšininkai. Pastarieji namuose 120:95 (27:28, 34:23, 31:21, 28:23) galingu puolimu parbloškė Fynikso „Suns“ komandą ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

Nugalėtojų gretose įspūdingai žaidė Anthony Edwardsas, kuris per 36 minutes pasižymėjo 33 taškais, 9 atkovotais, 2 perimtais kamuoliais, 6 rezultatyviais perdavimais, 6 klaidomis ir 4 pražangomis.

Varžovų gretose lyderiavo Kevinas Durantas su 31 tašku per 39 žaidimo minutes. Puolėjas pridėjo 7 atkovotus, 1 perimtą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, blokuotą metimą, 5 klaidas ir asmeninę pražangą.

„Timberwolves“ pavyko pristabdyti Deviną Bookerį, kuris iš žaidimo pataikė tik 5 metimus iš 16 bandymų (31 proc.) ir aikštę paliko su 18 pelnytų taškų.

Skirtumas tarp komandų ryškėti ėmė antrajame kėlinyje, kai po 5 paeiliui pelnytų taškų aikštės šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (51:41). Po didžiosios pertraukos Minesotos ekipa surengė spurtą 10-0 ir dar labiau nutolo (83:68), o prieš lemiamą kėlinį puikavosi jau 20 taškų persvara (92:72).

Paskutinės 12 minučių tapo tik formalumu. Skirtumas tarp ekipų buvo pasiekęs ir 27 taškų žymą (120:93) ir lengva pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai – 120:95.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 33 (10/16 dvit., 4/8 trit., 1/2 baud., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Karlas-Anthony Townsas 19 (8/8 baud., 7 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 18 (4/9 trit., 4 per. kam.), Rudy Gobertas 14 (16 atk. kam.), Nazas Reidas 12.

„Suns“: Kevinas Durantas 31 (9/15 dvit., 2/2 trit., 7/9 baud., 7 atk. kam., 5 kld.), Devinas Bookeris 18, Bradley Bealas 15 (6 rez. perd.), Royce'as O'Neale'as 14 (4/8 trit.), Jusufas Nurkičius 9 (3 blk.), Graysonas Allenas 4.