„Betsafe-LKL“ čempionatas vienam vakarui sugrįžo į Prienus, kur dominavo latvių talento sugrįžimo sulaukę Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (19-8) krepšininkai.  Šeimininkų teisėmis žaidę Nedo Pacevičiaus auklėtiniai 111:79 (30:13, 30:31, 24:22, 27:13) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (4-23) ir pratęsė savo pergalių seriją iki keturių.

Pasvaliečiams tai buvo keturioliktas pralaimėjimas paeiliui. Jokių vilčių patekti į atkrintamąsias nebeturintys pasvaliečiai nesėkmių seriją mėgins nutraukti per likusius tris mačus.

Vilniečiai reikalus spręsti ėmėsi nuo pat pirmųjų minučių. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui komandas jau skyrė 10 taškų (16:6), tačiau skirtumas nenustojo augti – „Wolves Twinsbet“ kėlinį užbaigė su solidžia persvara (30:13). Antrajame kėlinyje puolimo mašiną įjungė ir pasvaliečiai, tačiau ginti savąjį krepšį jiems ir toliau buvo per sunku. Ketvirtį minimalia persvara (31:30) laimėjo „Pieno žvaigždės“, tačiau prieš pertrauką jų atsilikimas išliko nemažas – 44:60.

Po pertraukos taškų rinkimo tempas kiek nukrito, tačiau tai mačo eigos nekeitė. Prieš paskutiniųjų dešimties minučių atkarpą Vilniaus klubas jautėsi itin patogiai – 84:66.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje nominalūs šeimininkai galutinai išsprendė nugalėtojo klausimą, kuomet atotrūkis tapo nepadorus – 96:66. Paskutiniuoju vilniečių žaidėju, pelniusiu taškus, tapo Vitalijus Kozys, negana to, įmetęs 100-ąjį tašką (100:71). Finalinė sirena užbaigė dar vieną prastą pasvaliečių vakarą.

Šiame susitikime po pusmečio pertraukos ant parketo vėl žengė reabilitaciją atlikęs Artūras Žagaras. Latvis aikštėje praleido 11,5 minučių, per kurias realizavo vieną tritaškį iš šešių, abi mestas baudas, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 2 naudingumo balus.

Jeffery Tayloras buvo naudingiausias nugalėtojų gretose. Švedas pelnė 19 taškų (6/6 dvit., 2/4 trit.) ir surinko 21 naudingumo balą.

Pasvalio klubo nuo sutriuškinimo neišgelbėjo rezultatyvūs amerikiečiai – po 22 taškus pelnė Kadeemas Jackas bei Jordanas Watsonas.

„Wolves Twinsbet“: Jeffery Tayloras 19, Vaidas Kariniauskas 14, Tre'shawnas Thurmanas 12, Regimantas Miniotas 10, Christianas Mekowulu 9, Rasheedas Sulaimonas ir Garrisonas Brooksas po 8, Arnas Beručka ir Vitalijus Kozys po 7, Eigirdas Žukauskas ir Kristupas Žemaitis po 6.

„Pieno žvaigždės“: Kadeemas Jackas ir Jordanas Watsonas po 22, Simas Jarumbauskas 12, Martynas Arlauskas 7, Deante Johnsonas 6.