TV3 Žinios. Po sėkmingo skiepijimo Jungtinėje Karalystėje – ilgai lauktas atsivėrimas

Nuo šiandienos Anglijoje ir Velse atsidaro barų ir restoranų terasos, parduotuvės, grožio salonai, sporto klubai. Dalis britų į barus pakelti bokalo alaus išskubėjo iškart po vidurnakčio.

Į Anglijos barus linksmybių juose išsiilgę žmonės plūsti ėmė iškart po vidurnakčio. 

Jungtinėje Karalystėje trečiąjį karantiną valdžia įvedė dar sausio pradžioje. Tačiau nuo šiandienos žmonės gali lengviau atsipūsti – Anglijoje ir Velse duris atveria ne tik barų, bet ir restoranų terasos, taip pat nebūtinų prekių parduotuvės, grožio salonai, sporto klubai, zoologijos sodai.

Škotijoje ir Velse – moksleiviai grįžta į mokyklų suolus. Visgi britų premjeras Borisas Johnsonas prašo elgtis atsakingai ir laikytis visų saugumo reikalavimų, kad neatsakingai pasidžiaugus laisve netektų vėl grįžti prie karantino.

Jis ir pats, žadėjo šiandien traukti į barą alaus, tačiau šios minties atsisakė dėl šalyje paskelbto gedulo po princo Filipo mirties, tad britai siunčia premjerui linkėjimus.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
U
UK
2021-04-12 19:11:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra atgaiva, po tiek laiko!!!
Atsakyti
0

T
Tikrai
2021-04-12 19:43:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų