TV3 Žinios. JAV vilioja neskubančius skiepytis: siūlo spurgas, alų ir loterijų bilietus

Spurgos, alus, nemokami viešojo transporto bilietai ir net milijono dolerių vertės loterijų bilietai – tokiomis priemonėmis Jungtinės Valstijos vilioja vis dar neskubančius gauti vakciną.

Niujorke, vakcinuotis miestas skatina, mainais už skiepą siūlydamas savaitės metro bilietą. Johnson and Johnson skiepą žmonės gali gauti čia pat didesnėse stotyse.

 Skiepytis neskubančius, šalies valdžia ragina įvairiais būdais. Siūlo bilietus į sporto varžybas, alaus, spurgų. Merilandas paskelbė, kad pasiskiepiję valstijos darbuotojai gaus po 100 dolerių. O štai Ohajo skiepytis vilioja milijono dolerių vertės loterijos bilietais.

Valstija taip pat siūlo loteriją pasiskiepijusiems nepilnamečiams. Jie gali laimėti stipendiją ketveriems metams kuriame nors iš valstijos universitetų. Prizinis fondas padengtas iš pagalbos nuo pandemijos fondo, tačiau valdžia ginasi, kad saugant gyvybes, net ir tokios priemonės nėra pinigų švaistymas.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje:


Rašyti komentarą...
W
Www
2021-05-13 18:55:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia kažkas nenormalu ir įtartina...
Atsakyti
0

M
Mastantis
2021-05-14 21:29:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ameikiečiai nenori būti bandomosios pelės nes netiki vakcina todėl ir nesiskiepija juk miršta, ir nuo vakcinos o kartais ji nepadeda vistiek susergi ir .jie juk galvoja, kad eilinė$$$$ pinigų ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų