Trylika metų ieškomos mergaitės istorijoje – naujas posūkis

Vokietijos policija pranešė nustačiusi naują įtariamąjį prieš trylika metų Portugalijoje dingusios keturmetės Madeleine McCann byloje. Paaiškėjo, kad vyras jau atlieka bausmę viename Vokietijos kalėjime už vyresnės moters išžaginimą ir galimai yra susijęs su kitais nusikaltimais. O pareigūnai įsitikinę, kad Madlena buvo ne tik pagrobta, bet ir nužudyta.

Portugalijos Praja da Luso kurorte prieš trylika metų dingo trejų metukų Madeleine McCann. Mergaitė prieš pat savo ketvirtąjį gimtadienį dingo iš viešbučio kambario, kai jos tėvai buvo išėję susitikti su draugais šalimais esančiame restorane. Madeleine taip ir nebuvo surasta, o jos dingimo detektyvas tęsiasi iki šiol.

Ir štai dabar Vokietijos teisėsauga paskelbė, kad pagaliau nustatė naują įtariamąjį – 43-ejų Christianą Bruecknerį. Vyras jau atlieka bausmę viename Vokietijos kalėjime už 72-ejų moters išžaginimą kitame Portugalijos mieste, Algarvėje.

„Įtariamasis buvo ne kartą teistas dėl seksualinių nusikaltimų. Jis jau sėdėjo kalėjime už nepilnamečių seksualinę prievartą. Nuo 95-ųjų iki 2007-ųjų jis gyveno Algarvėje, taip pat turėjo namą, esantį netoli Praja da Luso“, – sako prokuroras Hans Christian Wolters.

Gyvendamas Portugalijoje įtariamasis plėšdavo viešbučius ir poilsiautojų butus, prekiavo narkotikais.

Pareigūnai įsitikinę, kad mergaitė jau negyva ir greičiausiai buvo greitai nužudyta po pagrobimo.

Žiniasklaidoje skelbiama, kad įtariamasis prieš Madeleine dingimą internete kalbėjosi su kitu pedofilu apie mergaitės pagrobimą, prievartavimą ir nužudymą.

Negana to, įtariama, kad Christianas Brueckneris yra susijęs ir su kitais seksualiniais nusikaltimais, vaikų pagrobimais, įvykdytais tiek Portugalijoje, tiek Vokietijoje.


Rašyti komentarą...
I
Iveta
2020-06-12 15:22:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius isgamas saudyti.
Atsakyti
0

F
Funtikas
2020-06-12 08:51:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iskastruot tokius
Atsakyti
0

I
Iveta
2020-06-12 15:22:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius isgamas saudyti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų