Trokštantiems estetiško interjero – dizainerės patarimai: svarbiausias yra jausmas

Šiuo metu, kai negalime laisvai švęsti, gyventi ir daryti tai, ką buvome įpratę daryti anksčiau, yra labai svarbu sukurti tinkamą emociją savo namuose, kuriuose praleidžiame daugiausia laiko. Kaip tai padaryti, pakeičiant kai kurias interjero detales, TV3 televizijos laidoje „Penkių žvaigždučių būstas“ papasakojo interjero dizainerė Kristina Grybaitė.

Svarbiausia – jausmas

Laidos komandą dizainerė pasitiko savo naujausiame projekte – vestuvių mados ir stiliaus studijoje. Moteris pasakojo, kad pirmą kartą atvykusi į šią erdvę rado tik apleistą, tamsią ir šaltą patalpą. Tad pirmas iššūkis buvo rasti jausmą, kuris yra raktas į sėkmingą projektą.

„Jausmą radau laiptuose. Aš tiesiog užsimerkiau ir mačiau, kaip raudonu kilimu leidžiasi nuotaka su šnarančia suknele. Mane tai papirko. O visa kita atrodė labai neįkvepiančiai ir prastai“, – apie patalpos jausmo svarbą kalbėjo Kristina.

Medžiagos turi būti praktiškos

Kad patalpa būtų ne tik estetiška ir graži, o ir atliktų savo funkciją, dizainerė daugiausia laiko praleido rinkdamasi apdailos medžiagas.

„Norėjau blizgančių plytelių, kurias rinkomės tarp marmuro ir akmens masės su marmuro raštu. Mes, lietuviai, esame praktiška tauta, tad ir šį kartą nugalėjo praktiškumas. Marmuras yra lepūnėlis, jį reikia labiau pasaugoti, prižiūrėti. Mes ėmėme labai poliruotas akmens masės plyteles, kurios kuria šventinį įspūdį ir jas lengva prižiūrėti“, – pasakojo moteris.

Galvosūkiu tapo ir sienų apdailos pasirinkimas. Kristina, norėdama sukurti duslų įspūdį, pasirinko dekorinę medžiagą, kuri ne tik primena aksomą, bet yra ir praktiška.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Trokštantiems pompastikos interjere – dizainerės patarimai: svarbiausias yra jausmas

Pradėti reikia nuo plano

Pasak dizainerės, dažnas žmogus jaučia ko reikia, bet nesugeba susitvarkyti su erdve.

„Reikia pradėti nuo funkcinio plano, kas kur bus, o tik tada užsiimti širdžiai mielais dekoravimo darbais, kurių dizaineris gali ir nedaryti.

REKLAMA

Didžiausias mano patarimas – pasidaryti zonavimo planą, o tik po to sudaryti elektros, baldų išdėstymo ir visus kitus planus, kurie veda teisingo interjero link“, – patarimu pasidalijo Kristina.

Visą reportažą žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Penkių žvaigždučių būstas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 11:00 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Penkių žvaigždučių būstas“.


Rašyti komentarą...
A
As
2021-01-17 22:24:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai jau rusiskas dizainas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų