Dizainerė patarė, kaip suderinti ryškias spalvas interjere

TV3 laida „Penkių žvaigždučių būstas“ ir toliau apžvelgia išskirtinių namų interjerus, kurie patraukia akį savo originalumu ir nestandartiniais sprendimais. 

Vilnietės interjero dizainerė Beatos Senkevič kurtame namo interjere netrūksta spalvų gausos ir ryškiaspalvių akcentų. Dizainerės teigimu, kuriant ryškų interjerą labai svarbu rasti atsvarą kiekvienai spalvai. 

„Jeigu mes turime labai ryškią sieną, kad būtų pusiausvyra tada mes turime pasirinkti neutralius fasadus. Dar sušvelninti gali tokia natūrali medžiaga kaip medis ir tada gaunasi puikus rezultatas. Kadagi svetainėje turime labai ryškią žalią spalvą, aš turėjau atsvarą padaryti ir virtuvei. Pačią virtuvę mes palikome baltą“, – teigė laidos pašnekovė. 

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dizainerė patarė, kaip suderinti ryškias spalvas interjere

Antrajame namo aukšte, kuriame yra trys miegamieji ir du vonios kambariai, spalvų yra gerokai mažiau, tačiau savo ryškumu jos nenusileidžia svetainei ar virtuvei. 

„Mano patarimas miegamiesiems ir privačiose erdvėse yra toks, kad reikia paprasčiausiai slopinti spalvas. Išlaikyti kelis pagrindinius akcentus kylant nuo pirmo aukšto, bet turėti žymiai natūralesnius, kuklesnius atspalvius“, – patarimais dalijosi B. Senkevič. 

Daugiau patarimų, kaip susikurti ryškiaspalvį interjerą rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „Penkių žvaigždučių būstas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 9:30 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų