Siūlo atsikratyti šių daiktų – taip svetainė taps jaukesnė

Svetainė dažnai yra vieta, kurioje atsipalaiduojama po sunkios dienos, būnama su artimaisiais ir svečiais, tačiau ji gali tapti netvarkinga ir perkrauta. Interjero dizaineriai sako, kad yra keletas dalykų, kuriuos būtų galima padaryti, ir keletas daiktų, kurių būtų galima atsikratyti norint atlaisvinti kambaryje vietos ir padarytų jį jaukesniu.

Ekspertai nurodo, ko reikėtų vengti savo svetainėje. Žinoma, tai nėra griežtos taisyklės, kiekvienas savo namų stilių pasirenka pats, tačiau yra keli esminiai dalykai, į kuriuos atsižvelgus svetainė gali tapti maloniausia vieta namuose, rašoma insider.com.

Atsisakyti didelių gabaritų baldų

Interjero dizainerė Rachel Street sako, kad didelių gabaritų baldai svetainėje yra praeitis. Bet kuriuose namuose, ypač mažesniuose, sunkūs, didingi baldai gali padaryti erdvę pasenusia ir perkrauta.

Vietoj to, kad būtų per didelė sofa ar sunkus vyšnios medžio stalas, reikėtų rinktis mažesnius, proporcingesnius baldus.

Atsikratyti netikrų gėlių ir augalų

„Tikri augalai yra gražūs ir turi naudos, nes jie detoksikuoja orą jūsų namuose. Plastikiniai augalai yra lipnūs, ir kai kurie užuot įnešę energijos į namus, tiesiog juos bereikalingai apkrauna“, – sako interjero dizainerė Julie Assenberg.

Jei neturite noro rūpintis gyvomis gėlėmis ir augalais arba svetainėje trūksta natūralios šviesos, tiesiog palikite erdvę tuščią. Tai, anot dizainerės, bus kur kas geriau, nei apkrauti ją plastikinėmis gėlėmis.

Neturėti per daug pagalvių

Turbūt daugelis sutinka, kad dekoratyvinės mėtomos pagalvės gali atrodyti gražiai ir sukurti jaukumą, tačiau jei jų yra per daug, tai kambario dizainą tik pablogins. Todėl Rachel Street rekomenduoja patogumui įsigyti tik kelias pagalves ir taip sukurti puikų vaizdą svetainėje.

Dar kartą pagalvoti, ar svetainėje reikia sėdmaišio

Nors sėdmaišis daugeliui atrodo kaip puikus pasirinkimas, iš tiesų, pasak interjero dizainerės Amiros Johnson, jie užima labai daug vietos ir juos sunku pritaikyti prie kitų baldų. Todėl ji svetainėje siūlo rinktis struktūruotus, kvadratinės formos baldus, o sėdmaišius palikti miegamajam ar žaidimų kambariui.

REKLAMA

Atsikratyti žurnalų ir laikraščių šūsnių

Nors iš pirmo žvilgsniai žurnalai ant staliuko gali atrodyti stilingai, iš tiesų vis auganti krūva tik kelia netvarką.

„Mes neturime laiko vartyti žurnalus, krauname juos ant staliuko ar į specialius laikiklius, tačiau realybė yra tokia, kad mes dažniausiai taip jų ir neskaitome, o šūsniai atrodo netvarkingai. Nelaikykite svetainėje žurnalų ir pamatysite, kaip erdvė tarsi tapo lengvesnė ir patrauklesnė akiai“, – sako Rachel Street.

Peržiūrėti suvenyrus ir atminimo dovanėles

„Nors šie dalykai yra ypatingi ir dažnai kelias gražiausias emocijas bei prisiminimus, visų jų demonstravimas svetainėje gali tik sugadinti kambario dizainą.

Išeitis būtų tokia: išsirinkti kelis mėgstamiausius, o kitus laikyti mažiau matomoje vietoje, pavyzdžiui, uždaroje spintelėje. Tai padės svetainei atrodyti gražiau ir jos neperkraus“, – tikina Julie Assenberg.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų